První „kompletní“ víkend je v Královéhradeckém kraji připraven pro potěšení fotbalových nadšenců. Vedle krajského přeboru a I. A třídy, tedy soutěží, které už za sebou mají dvě jarní odehraná kola, se boje rozbíhají také v obou skupinách I. B třídy.

Pozvánku však začněme nejvyšší oblastní soutěží. V ní se jedno utkání hrálo už v sobotu dopoledne a fotbalisté Rychnova nad Kněžnou si při tři zasloužené body zajeli na půdu Jičína. Devatenácté dějství tak odstartovalo papírovým překvapením a bude zajímavé sledovat, zda ještě nějaké podobné zbylé duely připraví. Šlágrem kola je rozhodně nedělní bitva vedoucího Nového Bydžova s třetí Jaroměří, o pozornost si říkají také hradecké derby mezi Slavií a Třebši nebo záchranářský souboj Hořic s Černilovem.

Fotbalisté Železnice (v modrém) jsou hlavním kandidátem na postup do I. A třídy. Na druhý Dvůr B v tabulce Sokol drží náskok sedmi bodů.
Vrátí se Železnice po osmnácti letech do I. A třídy? Pět týmů v boji o záchranu

Hit 19. kola I. A třídy je jednoznačný a skoro bychom si mohli vsadit, že v neděli tento duel přiláká rekordní návštěvu. Lídra tabulky Solnice totiž od 15.30 přivítá na svém hřišti soupeře z Týniště nad Orlicí a pokud chtějí hosté myslet na dohnání konkurenta v čele tabulky, musejí na horké půdě vyhrát. O tom však domácí nebudou chtít vůbec slyšet.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Také A skupina I. B třídy zahájila víkendové kolo jedním dopoledním sobotním duelem. V tabulce poslední Kocbeře si soka ze Skřivan pozvali na trutnovskou umělku a svedli s ním gólovou přestřelku. Domácí třikrát dokázali dohnat náskok soupeře, v 90. minutě ale udeřil kanonýr Schubert a hostům vystřelil cenné tři body.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

V sobotu se hraje ještě odpolední duel Nové Paky s Kobylicemi, zbylé zápasy jsou na programu v neděli. Mimochodem lídra tabulky Železnici čeká náročná partie v Kopidlně.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
O víkendu se rozběhnou obě skupiny I. B třídy.
Hlavně to dohrát, hlásí beznadějně poslední Smiřice. Dominují týmy z Hradecka

Skupina B I. B třídy byla rozehrána v sobotu ve 14 hodin a jako první se na jaře představil lídr tabulky, když Třebeš B hostila na umělém trávníku Všesportovního stadionu sedmý Vamberk. Šlágrem 15. kola bude nedělní bitva druhých Stěžer s třetí rezervou hradecké Slavie.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...