Za deset kol neztratily suverénní Libčany ani bod. Teď už o stoprocentní bilanci přišly, když remizovaly s Vrchlabím 1:1. Nakonec si připsaly výhru v rozstřelu a získaly i druhý bod. „V utkání se suverénem soutěže jsme sehráli vyrovnanou partii a netahali za kratší konec. Odvážíme si velmi cenný bod,“ řekl kouč Vrchlabí Petr Zieris.

Parádní představení předvedl kanonýr Hořic Jiří Pečenka, při domácí výhře 3:1 s Červeným Kostelcem vstřelil tři branky. Především druhá byla výstavní, když přeběhl s balónem u nohy půlku hřiště a zavěsil do šibenice.

„V příjemném podzimním počasí se hrál velmi dobrý fotbal. Podařilo se nám již v první půli otočit výsledek a díky výborné defenzívě a střelecky disponovanému Pečenkovi získat další tři cenné body.“ uvedl vedoucí mužstva Hořic Josef Vydra. Jiskra potvrzuje zlepšenou formu a už je desátá (14 b.).

Zatím jedno z největších překvapení soutěže je Třebeš, které je třetí. V Jaroměři však narazila, když prohrála 1:3. Naopak svěřenci trenéra Miloše Exnara konečně zabrali. Dvěma brankami se blýskl Martin Knap. „Základem byl týmový a obětavý výkon celého týmu,“ hodnotil spokojený Exnar.

Zajímavé utkání se hrálo v Hradci na Slavii, kde Bydžov nepotvrdil roli favorita a padl 1:2. Všechny branky padly během první půlhodiny. Poté se nechal vyloučit domácí Klicnar, jenže hosté dlouhou početní výhodu využít nedokázali. „Bylo umění zápas prohrát. Ještě teď kroutíme hlavou, co je možné spálit,“ řekl zklamaný lodivod týmu RMSK Cidlina Petr Průcha.

Rychnov dokázal doma přehrát Sobotku 2:1. A jde o velmi důležitou výhru, neboť se přiblížil sokům.