Kdy? V neděli 9. června od 12.30 hodin.

Děti dají gól před televizní kamerou v doprovodném programu už dopoledne.V přestávce se bude soutěžit o PS4 a FIFA 2019 s hvězdným Ronaldem!

Pamětníci před výkopem zavzpomínají při křtu knihy Chlumecká jedenáctka aneb 100 let fotbalu v Chlumci nad Cidlinou. Knížka od Pavla Fialy a Vladana Kárníka je plná vyprávění, emocí a fotografií.

„Kdo všechno se tam najde? Nebojíte se zapojit do živých rozhovorů a zeptat se přímo aktérů na tiskové konferenci po zápase? Pak se na vás těšíme u nás na hřišti. Obědem doma se netrapte, připravíme bohaté občerstvení a jako překvapení možnost pozdravit zajímavé hosty třeba z fotbalové reprezentace České republiky,“ lákají pořadatelé z chlumeckého fotbalového klubu.

Narozeninové oslavy budou pokračovat rovněž v sobotu 22. června po celý den. Začíná se v 9 hodin miniligou starších přípravek a vyhlídkovými lety vrtulníkem nad městem. Od 13 hodin se utkají starší pánové a děti si užijí moderovaný program se zábavou Pecky pro prcky. Megapeckou je potom od 15 hodin přípravné střetnutí FC Hradec Králové versus FK Jablonec (účastník Evropské ligy). Alchymie, Total Randall, Řemen a Na3je pak zahrají pro hezký večer.