A byli to právě hosté, kteří šli překvapivě po osmi minutách do dvoubrankového vedení. To krátce před přestávkou dokonce navýšili třetím gólem.

Překvapení se ovšem nekonalo, neboť favorizované domácí mužstvo se po změně stran vzpamatovalo a šesti trefami do černého skóre dokonale překlopilo na svoji stranu. Hattrickem k tomu přispěl zkušený kapitán Martin Šmíd.

ŠOK PRO POLICI. Třetí tým tabulky krajského přeboru (v bílém, během předešlého domácího zápasu s Vysokou) schytal doma osmibrankovou nadílku.
Další postupové stvrzenky: radují se celky Týniště nad Orlicí a třebešské zálohy

„Vedení hostů v poločase 3:0 bylo zcela zasloužené. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a brzy výsledek otočili. Těší mě šest vstřelených branek a maximální touha kluků odčinit ostudný první poločas. Na druhou stranu, co se dělo na hřišti z naší strany prvních pětačtyřicet minut, nelze slušně ani okomentovat,“ uvedl trenér hradeckého celku Ondřej Kolář.

„Z naší strany pěkný první poločas, ovšem potom přišel zkrat a strach o výsledek, který se nám hrubě nevyplatil,“ řekl kouč Nepálu Radek Matys.