Třináctým kolem finišovala Tip liga. Jeho vítězem se stal Miroslav Buřič ml. z Chlumce (č. 129), jenž posbíral 10 bodů a uhodl Supertrefu. Získává 6 plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Dále prosíme, aby tak učinili i tři nejlepší hráči celkového pořadí (Matuška, Václavík, Kříž) a zástupci vítězného týmu PK Roháči.

Televizor zamíří do Třesovic

Královéhradecko - Jak již bylo dopředu v Deníku avizováno, stejně jako na jaře se i v podzimní části fotbalové Tip ligy na dálku hrálo v rámci Královéhradeckého kraje o barevný televizor. Konkrétně se to týká jednotlivých vítězů pěti okresních částí. Šampionem je ten, který získal po třinácti kolech nejvyšší počet bodů. V tomto případě tuto skvělou cenu od partnera soutěže vyhrál Miroslav Matuška z Třesovic na Hradecku, který získal 157 bodů a navázal tak na jarního vítěze Vítězslava Šolce z Machova na Náchodsku, který měl 158 bodů.

Vítězové jednotlivých okresů – Trutnovsko: Aneta Vydrová (Hořice, 100 bodů); Jičínsko: Patrik Palm (Hořice, 112); Královéhradecko: Miroslav Matuška (Třesovice, 157); Náchodsko: Jaroslav Valchař (Police nad Metují, 142); Rychnovsko: Zdeněk Bachura (Olešnice v Orlických horách, 144).

Výsledky tipovaných duelů 13. kola

1. FC Hradec – Pardubice (4:1) 1
2. Kr. Dvůr – Převýšov (0:1) 2
3. Náchod – Olympia Hradec/ Kratonohy (1:3) 2
4. Třebeš – Č. Kostelec (2:3) 2
5. Velké Poříčí – Černilov (0:2) 2
6. Olympia HK/Kratonohy B – Týniště (4:5) 2
7. Broumov – Kunčice (1:0) 1
8. Roudnice B – Lhota p. L. (4:1) 1
9. Libřice – Kosičky B (5:2) 1
10. N. Bydžov B – Prasek (1:1) 0

Supertrefa: 41 branek.

Celkové pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 4 157
HK0119 Martin Václavík, HK -5 151
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 148
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 4 145
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 1 145
HK0181 Martin Hopko, Sendražice -2 145
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 7 142
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 142
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 4 142
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 1 142

EVROPSKÁ LIGA (11. – 46. místo)
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 7 139
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 7 139
HK0031 Markéta Pražáková, HK 7 139
HK0184 Monika Cílková, HK 4 139
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 4 139
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 4 139
HK0182 Petr Cílek, HK 1 139
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 7 136
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 136
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 4 136
HK0014 Václav Polívka, HK 4 136
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 4 134
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 10 133
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 10 133
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 4 133
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 133
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 7 130
HK0185 Martin Cílek, HK 4 130
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 2 129
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 0 129
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 128
HK0063 Petr Mašek, Čeperka -2 128
HK0175 Jan Hanuš, HK 4 127
HK0049 Jan Horák, Dobruška 4 127
HK0067 Jan Koun, HK 4 127
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 127
HK0048 Marie Vacková, HK 4 127
HK0047 Petra Žižková, HK 4 127
HK0060 Petra Galová, Urbanice 1 127
HK0066 Jakub Uher, Hořice 1 127
HK0114 Josef Štayr, Prasek 0 126
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 7 124
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 4 124
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 4 124
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 4 124
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 124

I. LIGA (47. – 92. místo)
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 4 123
HK0068 Roman Hýsek, HK 10 121
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 121
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 7 121
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 7 121
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 121
HK0065 Miloš Uher, Hořice 4 121
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 4 121
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 1 121
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov -2 121
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov -2 121
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov -5 121
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 119
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov -2 119
HK0153 Jiří Bičiště, HK 7 118
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 7 118
HK0158 Martin Škoda, Černilov 2 118
HK0162 Milan Řehák, Libotov 1 118
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 1 118
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 1 118
HK0142 Kateřina Přibylová, HK -2 118
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov -2 118
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 0 117
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 7 116
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 4 115
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 4 115
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 4 115
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 0 115
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov -2 115
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 4 114
HK0099 Jan Zima, Sloupno 8 113
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 1 113
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov -2 113
HK0136 František Hnik ml., Lužany 7 112
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 7 112
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 7 112
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 7 112
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 112
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 7 112
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 4 112
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 4 112
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 4 112
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 112
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 1 112
HK0173 Vladimír Racek, HK 1 112
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov -2 112

FNL (93. – 140. místo)
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 4 111
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 4 110
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 2 110
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 1 110
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 7 109
HK0064 Václav Vaněk, HK 7 109
HK0026 Ivan Dušek, HK 4 109
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 4 109
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 1 109
HK0165 Michal Portych, HK 0 108
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 108
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 4 106
HK0042 Petr Brzák, HK 4 106
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 4 106
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 4 106
HK0170 Oldřich Turek, HK 4 106
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 106
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov -5 106
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 105
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 105
HK0054 Alena Sejtková, HK 4 103
HK0052 Petr Vacek, HK 4 103
HK0027 Dominik Brož, HK 1 103
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 1 103
HK0107 Josef Taichman, Prasek 1 103
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 1 102
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 5 101
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 4 101
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 100
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 7 100
HK0157 Miloslav Kozák, HK 7 100
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 7 100
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 4 100
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 100
HK0139 Karel Přibyl, HK -2 100
HK0102 Petr Urban, Chlumec 10 99
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 4 98
HK0209 Monika Hádková, HK 1 98
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 97
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 1 97
HK0151 Tomáš Kozák, HK 1 97
HK0030 David Semerák, HK 1 97
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov -2 95
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 94
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 4 94
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 1 94
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 1 94
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. -8 94

ČFL (141. – 196. místo)
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 93
HK0036 Blanka Plasová, HK 7 91
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 91
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 1 91
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 1 91
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 1 91
HK0164 Lenka Portychová, HK 0 91
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 91
HK0059 Karel Dušek, Prasek 10 88
HK0137 Romana Hniková, Lužany 4 88
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 1 88
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 1 88
HK0108 Martin Taichman, Prasek 1 88
HK0029 Ivan Březka, HK -2 88
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 87
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 4 85
HK0138 František Hnik st., Lužany 1 85
HK0037 Petr Želiezko, HK 1 85
HK0035 Ondřej Plas, HK -2 85
HK0062 Michal Luňák, HK 0 84
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 4 83
HK0053 Martin Šmied, Smiřice -1 83
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov -8 83
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 82
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 82
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 10 77
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 77
HK0143 Lenka Michálková, Praha -2 77
HK0044 Václav Plíva, Černilov 7 76
HK0017 Michal Pokorný, HK 1 76
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov -2 75
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť -5 75
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 7 74
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov -2 74
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 7 73
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 4 73
HK0150 Michal Kozák, HK 4 73
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany -2 73
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 72
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 4 71
HK0163 Václav Portych, HK 0 70
HK0194 Kamil Žák, HK 0 70
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 7 69
HK0198 Marie Hanušová, HK 4 69
HK0179 Marek Horáček, HK 4 67
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 1 67
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary -2 67
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 65
HK0193 Monika Pavelková, Praha 0 64
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 7 63
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 63
HK0112 Martin Štayr, Prasek 0 63
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 63
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 7 62
HK0045 František Dědek, Černilov 7 61
HK0203 Václav Pilař, Lovčice -2 61

DIVIZE (197. – 246. místo)
HK0178 Josef Horáček st., HK 7 60
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 7 59
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 7 58
HK0046 Michal Šulc, Černilov 7 57
HK0280 Veronika Kašparová, HK 1 50
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 46
HK0195 Roman Žák, HK 0 46
HK0192 Kamila Žáková, HK 0 46
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 7 42
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0009 Marie Moníková, Ráby -5 40
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 37
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0180 Josef Horáček ml., HK 1 34
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 0 34
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 32
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 31
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 0 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt 0 30
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0210 Anna Hanušová, HK 10 29
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0265 Karel Dvořák, HK 0 27
HK0263 Natálie Machová, Fořt 0 27
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 24
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23

KRAJSKÝ PŘEBOR (247. – 287. místo)
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 0 22
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 21
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 0 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 0 17
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 14
HK0293 Pavel Krupka, HK 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 14
HK0289 Martin Ondera, HK 0 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 14
HK0338 Radim Futera, HK 0 13
HK0395 Karel Hron, HK 0 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 0 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 0 13
HK0346 Jindřich Rygl, HK 0 13
HK0379 Jaroslav Šolin, Smidary 0 13
HK0387 Petr Tauchman ml., Sloupno 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 11

I. A TŘÍDA (288. – 328. místo)
HK0327 Jiří Belda, Zásada 0 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 0 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0356 Michal Kopal, Zásada 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0344 Jakub Novotný, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 0 10
HK0341 Matěj Sedláček, HK 0 10
HK0340 Sandra Sedláčková, HK 0 10
HK0342 Nela Sedláčková, HK 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0329 Josef Valášek, N. Bydžov 0 10
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 0 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 0 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 8
HK0408 Pavel Maxa, Mirošov 7 7
HK0420 Tomáš Picha, Dvůr Králové 7 7
HK0313 Michal Bureš, HK 0 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 0 7
HK0372 Miroslav Donát, N. Bydžov 0 7
HK0378 Martin Futera, N. Bydžov 0 7
HK0357 Petr Havlíček, Zásada 0 7
HK0396 Milena Hronová, HK 0 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0345 Martina Novotná, N. Bydžov 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0351 Petr Růžička st., Zásada 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0381 Jan Šefara, Smidary 0 7
HK0380 Denis Šefara, Smidary 0 7
HK0389 Ilona Tauchmanová, Sloupno 0 7
HK0390 Ilona Tauchmanová ml., N. Bydžov 0 7
HK0373 Matěj Váňa, N. Bydžov 0 7
HK0392 Michal Vantura, N. Bydžov 0 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 0 7
HK0369 Jan Zmítko, N. Bydžov 0 7

I. B TŘÍDA (329. – 361. místo)
HK0295 Lukáš Mádl, HK 0 5
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 0 5
HK0431 Jan Bulíř, Jičín 4 4
HK0433 Pavel Hádek, Radčice 4 4
HK0436 Jakub Havlíček, Radčice 4 4
HK0418 Daniel Křížek, HK 4 4
HK0423 Jiří Pelák, Dvůr Králové 4 4
HK0424 Rudolf Pelc, Jílové 4 4
HK0425 Ladislav Pelc, Jílové 4 4
HK0413 Jan Řežábek, Dvůr Králové 4 4
HK0414 Robert Vágner, Lipnice 4 4
HK0438 Jan Zákoutský, Semily 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0397 Jiří Hron, HK 0 4
HK0398 Matěj Hron, HK 0 4
HK0330 Kryštof Kolumpek, Pardubice 0 4
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0391 Jan Lihan, N. Bydžov 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0331 Patrik Nguyen, Pardubice 0 4
HK0359 Pavel Paldus, Pěnčín 0 4
HK0376 Ivo Pánek, N. Bydžov 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0382 František Pokrupa, Smidary 0 4
HK0350 Miroslav Princ ml., Zásada 0 4
HK0347 Jaroslava Ryglová, HK 0 4
HK0388 Petr Tauchman, Sloupno 0 4
HK0366 Jaroslav Trejbal, Hlušice 0 4
HK0367 Jakub Trejbal, Hlušice 0 4
HK0377 Miroslav Volný, N. Bydžov 0 4
HK0335 Tomáš Vyhnánek, HK 0 4
HK0348 Jan Vypik, N. Bydžov 0 4

OKRESNÍ PŘEBOR (362. – 405. místo)
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 0 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK 0 2
HK0435 Petr Beneš, Zásada 1 1
HK0428 Petr Černý ml., Držkov 1 1
HK0427 Petr Černý st., Zásada 1 1
HK0429 Pavel Číla, Jablonec 1 1
HK0430 Miroslav Hodboď, Zásada 1 1
HK0404 Zdeněk Lemberk, Dřevěnice 1 1
HK0422 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 1 1
HK0410 Ivana Maxová, Mirošov 1 1
HK0405 Aleš Otradovský, Jaroměř 1 1
HK0434 Petr Prousek, Zásada 1 1
HK0412 Jiří Rejl, Dvůr Králové 1 1
HK0426 Josef Šimek, Kratonohy 1 1
HK0432 Antonín Ulmann, Maršovice 1 1
HK0416 David Vitebský, Vlčkovice 1 1
HK0406 Milan Vlček, Rokycany 1 1
HK0407 Hana Vlčková, Rokycany 1 1
HK0401 Jan Bříza, HK 0 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 0 1
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 0 1
HK0384 Josef Futera, Skřivany 0 1
HK0336 Jaroslav Futera, HK 0 1
HK0337 Jindra Futerová, HK 0 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 0 1
HK0353 Karel Kopal, Zásada 0 1
HK0355 Milan Kopal ml., Zásada 0 1
HK0354 Milan Kopal st., Zásada 0 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 0 1
HK0371 Robert Kožíšek, N. Bydžov 0 1
HK0332 Filip Matoušek, Poděbrady 0 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0383 Milan Nosek, Smidary 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0343 Roman Puškula, HK 0 1
HK0364 Stanislav Strýhal, Hlušice 0 1
HK0358 Richard Šikola, Zásada 0 1
HK0374 Tomáš Váňa, N. Bydžov 0 1
HK0394 Jiří Vantura, Sloupno 0 1
HK0368 Milan Vízek, Hlušice 0 1
HK0386 Miroslav Vošmik, Skřivany 0 1
HK0385 Pavel Zima, Skřivany 0 1

III. TŘÍDA (406. – 438. místo)
HK0308 Šimon Šmíd, HK 0 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 0 -1
HK0314 Jana Burešová, HK 0 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada 0 -2
HK0361 Karel Jerie, Pěnčín 0 -2
HK0362 Helena Jeriová, Pěnčín 0 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada 0 -2
HK0363 Ivan Matějíček, Pěnčín 0 -2
HK0333 Alžběta Matoušková, Poděbrady 0 -2
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0370 Jan Panocha, N. Bydžov 0 -2
HK0400 Nela Peterová, HK 0 -2
HK0349 Miroslav Princ st., Zásada 0 -2
HK0402 Leoš Přikryl, Pardubice 0 -2
HK0352 Petr Růžička ml., Zásada 0 -2
HK0365 Stanislav Strýhal ml., Hlušice 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0393 Vít Vantura, N. Bydžov 0 -2
HK0360 Jaroslav Votoček, Pěnčín 0 -2
HK0334 Václav Vyhnánek, HK 0 -2
HK0421 František Fejk, Dvůr Králové -2 -2
HK0437 Jiří Lufinka, Ž. Brod -2 -2
HK0409 Jakub Maxa, Mirošov -2 -2
HK0417 Karel Mrzena, HK -2 -2
HK0403 Aleš Pánek, N. Bydžov -2 -2
HK0415 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové -2 -2
HK0419 Zdeněk Tauchman, D. Kalná -2 -2
HK0411 Jan Vejvoda, HK -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5
HK0399 Ondřej Prskavec, HK 0 -5
HK0339 Karel Sedláček, HK 0 -5
HK0375 Jan Žilka, N. Bydžov 0 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 3 450
2. místo
Fíra team 6 423
3. místo
Klozici 21 420
4. místo
Charlie blue 9 408
5. místo
Křižáci team 18 393
6. místo
Kotva B 12 381
7. místo
Doli 12 378
8. místo
Loupežníci 15 370
9. místo
Brodan 12 366
10. místo
Hofíci 12 364
11. místo
Putika 12 363
12. místo
Kotva A 21 360
13. místo
Localka -6 354
14. místo
Vitamíni 12 352
Čaky tým 15 352
16. místo
Maxíci 8 351
17. místo
Sokolíci Lhota p. L. -3 348
18. místo
FC Junior -12 346
19. místo
Komake 18 345
20. místo
Tottenham 0 340
21. místo
FC Cidlina -3 339
22. místo
Wotrok A 18 336
23. místo
PA 30 6 330
24. místo
Brzda tým 15 327
25. místo
Sony team 12 318
Jiskra Prasek 0 318
27. místo
SK Chrast 9 315
28. místo
Mrazíci 13 307
29. místo
Taichmanovi 6 306
30. místo
Benefit 3 303
31. místo
Bombéři 9 291
32. místo
FC Lužany 12 285
33. místo
FC Kobylky 21 277
34. místo
Poupata 15 276
35. místo
Fanynky 6 272
36. místo
Kozáci 12 270
37. místo
Portline 0 269
38. místo
Plechy Team 9 267
39. místo
Železní hadi 6 261
40. místo
Pilka 1 6 256
41. místo
Wotrok B 18 237
Berani 18 237
43. místo
Bosna 21 194
44. místo
Romoka 0 180
45. místo
Wotrok C 12 177
46. místo
FC Koloděje 0 168
47. a 48. místo
Akaka 12 161
Monk Team 3 135