Okresní fotbalové soutěže mužů ročníku 2018/2019 budou o nadcházejícím víkendu pokračovat dalším kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve hráč posledního kola Václav Čihák ze Lhoty pod Libčany, jenž v nedělním domácím duelu OP s Červeněvsí hattrickem přispěl svému týmu k vítězství 5:2.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů.

Sobota, 17.00

Lovčice - Stěžery
Tip na výsledek: 2
„Zde spíše věřím týmu ze Stěžer, který dle mého má hodně kvalitních hráčů a v Lovčicích těsně vyhraje.“

Slavia HK B - M. Lhota
Tip na výsledek: 1
„Slavia hraje v této sezoně velice dobrý fotbal a nemyslím si, že zrovna s Malšovou Lhotou by měla ztratit první body.“

Cerekvice - Probluz
Tip na výsledek: 2
„Probluz v Cerekvici vyhraje, bude to těžký zápas, ale zvládne ho.“

Červeněves - Dohalice
Tip na výsledek: 0
„Tady si myslím, že to bude vyrovnané utkání, tudíž volím remízu.“

Neděle, 14.00

Chlumec B - Myštěves
Tip na výsledek: 2
„V tomto utkání bych čekal, že padne hodně gólů a hostující tým složený z kvalitních hráčů nakonec vyhraje.“

Neděle, 17.00

Roudnice B - Třebeš B
Tip na výsledek: 0
„Oba týmy jsou velice kvalitní, což ukazuje i postavení v tabulce a myslím si, že to bude opatrný fotbal, kde rozhodne třeba i jedna chyba.“

Lhota p. L. - Boharyně
Tip na výsledek: 1
„Zápas, na který se těší kdejaký fanoušek Lhoty, jelikož se chystá jeden velký návrat hráče na trávníky po dlouhém zranění. Myslím, že náš tým svoji kvalitu má, a pokud se budeme držet pokyny našeho realizačního týmu, tak s Boharyní vyhrajeme.“

Okresní fotbalová IV. třída: Sendražice - Hořiněves.
Sousedský duel béček: Převýšov „načepoval“ Lovčicím desítku

Program zápasů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 17.00: Libčany B – Vysoká nad Labem B, Ohnišťany – Kosičky B, Syrovátka – Nový Hradec Králové B, Prasek – Lokomotiva Hradec Králové B; neděle 17.00: Dobřenice – Libřice, RMSK Cidlina Nový Bydžov B (dříve Hlušice) – Neděliště (hřiště Hlušice), Kunčice B – Klamoš.

AM GNOL IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Lhota pod Libčany B – Jeníkovice, Hořiněves – Malšova Lhota B; neděle 17.00: Stěžery B – Sendražice.

DAHASL IV. TŘÍDA B – sobota 17.00: Starý Bydžov – Nepolisy B; neděle 17.00: Kobylice B – Lužec nad Cidlinou, Lovčice B – Myštěves B, Červeněves B – Převýšov B.

Lubomír Douděra