Sobota:
RMSK – Frýdek Místek  4:0 Březský 2, Kožíšek, Hendrych
RMSK – Liberec  2:1  Kareš, Vobořil
RMSK – Teplice  3:1  Vobořil, Nedbálek, Fejfar
RMSK – Motorlet  1:1  Vobořil

Neděle:
RMSK – Mladá Boleslav  3:1 Vobořil 2, Kareš
RMSK – Pardubice bílá  2:1 Fejfar 2
RMSK – Vítkovice  3:1 Vobořil, Dvořák, Kožíšek
RMSK – Pardubice červená  4:0, Vobořil, Nedbálek, Březský, Fejfar

Konečné pořadí: 1. RMSK Cidlina, 2. FK Pardubice A, 3. FK Teplice, 4. FK Pardubice B, 5. FK Mladá Boleslav, 6. MFK Vítkovice, 7. Dynamo České Budějovice, … a další.

Ilustrační foto
Převýšovský pohár dopadl nejlépe pro domácí

RMSK Cidlina: Dominik Pražák, Adam Drusan - Tadeáš Pražák, Lukáš Podhajský, Kevin Kožíšek, Matyáš Zanespal, Dominik Dvořák, Matěj Fejfar, Matyáš Kareš, Dominik Nedbálek, Marek Březský, Václav Hendrych, Jakub Vobořil, Matěj Lacek, Jonáš Sejkora, Jakub Masařík.

Martin Firbacher, Radek Kareš, Zdeněk Fejfar(trenéři RMSK U 13): "Náročný víkend jsme zvládli na výbornou. Hrálo se systémem 8+1 od vápna k vápnu. Byli jsme zvědavi jak se kluci adaptují na tento systém a musíme konstatovat, že to zvládli výborně. Mužstvo ukázalo svoji sílu, když  několikrát dokázalo otočit nepříznivý stav. Velkým hnacím motorem byla pro nás podpora od našich fanoušků(rodičů). Byli skvělí a věřím, že si turnaj užili stejně jako my. Děkujeme celému kolektivu a výhru posíláme našemu nemocnému kolegovi Tomášovi Podhajskému, který se bohužel nemohl turnaje zúčastnit."