Šestým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem tohoto kola se stal František Zolman ze Lhoty pod Libčany (startovní číslo HK0038), který získal devatenáct bodů za devět uhodnutých zápasů z deseti. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 6. kola

1. Sparta Praha – Slavia Praha (0:3) 2
2. FC Hradec Králové – Vyšehrad (1:0) 1
3. Chlumec nad Cidlinou – Zápy (1:2) 2
4. FC Hradec Kr. B – Pardubice B (0:0) 0
5. Vysoká nad Labem – Vrchlabí (2:0) 1
6. Třebechovice – Týniště n. O. (2:1) 1
7. Nový Hradec – Předměřice (4:1) 1
8. Malšovice – Kosičky (2:3) 2
9. Lhota pod Libčany – Myštěves (4:0) 1
10. Ohnišťany – Smiřice (2:5) 2

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 33 gólů.

Fotbalový okresní přebor: Malšova Lhota - Roudnice B.
Bitva o první flek: Kratonohy se trefily sedmkrát do černého

Pořadí - jednotlivci

1. místo
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 16 72
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 72
3. místo
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 69
4. místo
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 13 66
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 13 66
HK0170 Laco Dvořák, HK 7 66
7. místo
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 16 63
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 13 63
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 10 63
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 10 63
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 63
HK0133 Václav Polívka, HK 10 63
13. místo
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 19 60
HK0140 Jiří Bičiště, HK 16 60
HK0032 Ivan Březka, HK 16 60
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 16 60
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 16 60
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 16 60
HK0114 František Hnik ml., Lužany 13 60
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 60
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 10 60
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 10 60
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 60
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 60
25. místo
HK0115 Romana Hniková, Lužany 16 57
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 13 57
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 10 57
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 10 57
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 10 57
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 57
HK0052 Marie Vacková, HK 10 57
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 7 57
33. místo
HK0014 Monika Cílková, HK 8 55
34. místo
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 16 54
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 16 54
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 16 54
HK0033 Dominik Brož, HK 13 54
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 54
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 13 54
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 13 54
HK0050 Jan Horák, Dobruška 10 54
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 10 54
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 10 54
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 10 54
HK0051 Petra Žižková, HK 10 54
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 7 54
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 7 54
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 7 54
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 7 54
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 7 54
51. místo
HK0013 Petr Cílek, HK 17 52
52. místo
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 16 51
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 13 51
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 13 51
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 13 51
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 51
HK0062 Petr Brzák, HK 10 51
HK0116 František Hnik st., Lužany 10 51
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 10 51
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 10 51
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 10 51
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 10 51
HK0071 Ivan Dušek, HK 7 51
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 7 51
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 7 51
HK0036 Jakub Uher, Hořice 7 51
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 51
68. místo
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 16 50
HK0180 Monika Hádková, HK 13 50
70. místo
HK0034 David Semerák, HK 13 49
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 11 49
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 8 49
73. místo
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 16 48
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 16 48
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 16 48
HK0090 Jan Zima, Sloupno 13 48
HK0020 Roman Hýsek, HK 10 48
HK0141 Tomáš Kozák, HK 10 48
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 48
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 10 48
HK0139 Oldřich Turek, HK 10 48
HK0047 Petr Vacek, HK 10 48
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 7 48
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 48
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 7 48
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 7 48
87. místo
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 8 47
88. místo
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 11 46
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 11 46
90. místo
HK0083 Karel Dušek, Prasek 13 45
HK0167 Jakub Louda, HK 13 45
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 10 45
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 10 45
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 45
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 10 45
HK0030 Markéta Pražáková, HK 10 45
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 10 45
HK0043 Martin Šmied, Smržov 10 45
HK0103 Josef Taichman, Prasek 10 45
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 7 45
HK0053 Ondřej Plas, HK 7 45
HK0054 Blanka Plasová, HK 7 45
HK0113 Michal Pokorný, HK 7 45
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 45
HK0055 Petr Želiezko, HK 7 45
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 45
107. místo
HK0182 Jan Hanuš, HK 13 44
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 44
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 0 44
110. místo
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 4 43
111. místo
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 10 42
HK0003 František Dědek, Černilov 7 42
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 7 42
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 7 42
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 42
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 42
117. místo
HK0025 Vladimír Racek, HK 10 41
HK0019 Václav Portych, HK 7 41
HK0017 Michal Portych, HK 7 41
120. místo
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 16 39
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 13 39
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 13 39
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 10 39
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 39
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 7 39
HK0022 Jan Koun, HK 7 39
HK0135 Milan Řehák, Libotov 7 39
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 7 39
129. místo
HK0018 Lenka Portychová, HK 7 38
130. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 11 37
131. místo
HK0035 Miloš Uher, Hořice 13 36
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 13 36
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 36
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 4 36
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 4 36
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 4 36
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 4 36
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 36
HK0148 Karel Přibyl, HK 4 36
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 36
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 36
142. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 5 35
143. místo
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
144. místo
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 33
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 10 33
HK0130 Miroslav Macháček, HK 1 33
147. místo
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 31
148. místo
HK0102 Martin Taichman, Prasek 13 30
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 7 30
HK0142 Miloslav Kozák, HK 7 30
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 5 30
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 4 30
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 2 30
154. místo
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 5 29
HK0183 Roman Žák, HK 4 29
156. místo
HK0060 Alena Sejtková, HK 0 28
157. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov 13 27
HK0094 Petr Urban, Chlumec 11 27
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 10 27
HK0158 Marie Moníková, Ráby 10 27
HK0004 Michal Šulc, Černilov 10 27
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 27
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 7 27
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 4 27
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 27
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 0 27
167. místo
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 11 26
168. místo
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 17 25
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 7 25
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 25
171. místo
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 7 24
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 7 24
173. místo
HK0178 Josef Horáček, HK 10 23
174. místo
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 21
HK0144 Michal Kozák, HK 1 21
176. místo
HK0176 Marek Horáček, HK -2 20
177. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 11 19
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 2 19
179. místo
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 4 18
180. místo
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 13 17
HK0177 Josef Horáček st., HK 7 17
HK0181 Marie Hanušová, HK 1 17
183. místo
HK0152 Lenka Michálková, Praha 10 15
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 15
HK0080 Josef Štayr, Prasek 0 15
186. místo
HK0188 Bohuš Nosek, Solnice 13 13
HK0186 Jan Hanuš ml., HK 4 13
188. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 0 11

POŘADÍ - TŘÍČLENNÁ DRUŽSTVA:

1. místo
Ifike 27 183
Hofíci 30 183
3. místo
Klozici 30 177
4. místo
Botafogo 30 171
Jezdci 36 171
6. místo
FC Lužany 39 168
7. místo
Kotva B 30 165
Hamako 27 165
Maxíci 30 165
10. místo
Loupežníci 36 160
11. místo
Kotva A 42 156
Brzda tým 36 156
Putika 30 156
14. místo
Sony team 30 153
15. místo
Křižáci 30 147
Fotbal 30 147
17. místo
Charlie blue 36 144
Mrazík team 33 144
19. místo
Děda tým 33 141
20. místo
Dáňové 39 138
Benefit 21 138
22. místo
Sokolíci Lhota 42 137
23. místo
Železní hadi 21 135
24. místo
Tottenham 33 132
25. místo
Doli 21 129
Chlad team 30 129
27. místo
Wotrok A 33 125
28. místo
Portline 21 120
Plechy Team 30 120
30. místo
Smart 36 114
31. místo
Kobylky 30 111
32. místo
Fíra team 12 108
33. místo
Kozáci 18 99
34. místo
Bosna 30 96
Fanynky 21 96
36. místo
Wotrok B 21 92
37. místo
SK Chrast 7 88
38. místo
Bombeři 12 79
39. místo
FC Koloděje 21 78
40. místo
Akaka 15 60
41. místo
Jiskra Prasek 0 53