JAKO OKRESNÍ PŘEBOR

2. kolo
Lovčice – Lhota pod Libčany 2:4 (1:2). Branky: Němec, Jelínek – Pejchal 2, Čihák, Hegr.
Červeněves – Třebeš B 2:5 (1:2). Branky: Kmínek, Vantura – Drapák 3, Tošovský, Muharem.
Chlumec nad Cidlinou B – Probluz 4:2 (3:0). Branky: Staněk 2, Hubený, Cholasta – Karlík, Podubecký.
Roudnice B – Boharyně 4:1 (2:0). Branky: Obermajer 2 (1 z pen.), Kučera 2 – Melichar.
Dohalice – Malšova Lhota 2:2 (1:1). Branky: Dvořák, vlastní (Jakubec) – Čapek, Velech.
Slavia Hradec Králové B – Cerekvice nad Bystřicí 7:2 (1:2). Branky: Mukařovský 3, Havrda 2, Rolník, Stagl – Erbs, Petřík.
Myštěves – Stěžery (hraje se ve středu 22. srpna od 18 hodin).

1. Slavia Hradec B 2 2 0 0 11:3 6
2. Roudnice B 2 1 1 0 5:2 4
3. Třebeš B 2 1 1 0 5:2 4
4. Lhota p. L. 2 1 1 0 5:3 4
5. Malšova Lhota 2 1 1 0 3:2 4
6. Chlumec B 2 1 0 1 4:3 3
7. Probluz 2 1 0 1 5:5 3
8. Lovčice 2 1 0 1 4:4 3
9. Boharyně 2 1 0 1 2:4 3
10. Stěžery 1 0 1 0 0:0 1
11. Dohalice 2 0 1 1 3:5 1
12. Myštěves 1 0 0 1 0:1 0
13. Červeněves 2 0 0 2 3:9 0
14. Cerekvice 2 0 0 2 2:9 0

CK VOTROK III. TŘÍDA

2. kolo
Libčany B – Neděliště 1:1 (1:0). Branky: Svoboda – Shejbal z pen.
Libřice – Klamoš 5:1 (3:1). Branky: Machát 3, Hejzlar 2 (1 z pen.) – Bambas.
Vysoká nad Labem B – Kosičky B 10:1 (6:0). Branky: Novák 3, Bláha 3, Lupínek, Adámek, Růžička, Tejkal – Novák.
Ohnišťany – Syrovátka 4:1 (1:1). Branky: P. Šoltys 2, Vrba, Matějka – D. Pleskot.
RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Lokomotiva Hradec Králové B 1:1 (0:1). Branky: Špaček z pen. – V. Čech.
Kunčice B – Prasek 4:2 (4:1). Branky: Denk 3, D. Hrubý – Herzog, T. Hrubý.
Dobřenice – Nový Hradec Králové B 2:1 (1:1). Branky: Koblása, Polák – Jakubec.
1. Vysoká n. L. B 2 2 0 0 12:2 6
2. Ohnišťany 2 2 0 0 7:1 6
3. Loko Hradec B 2 1 1 0 6:2 4
4. Libřice 2 1 1 0 5:1 4
5. Neděliště 2 1 1 0 4:3 4
6. Kunčice B 2 1 0 1 4:4 3
7. Syrovátka 2 1 0 1 3:4 3
8. Dobřenice 2 1 0 1 3:6 3
9. RMSK Cidlina B 2 0 2 0 2:2 2
10. Prasek 2 0 1 1 3:5 1
11. Libčany B 2 0 1 1 1:4 1
12. Kosičky B 2 0 1 1 1:10 1
13. Nový Hradec B 2 0 0 2 2:4 0
14. Klamoš 2 0 0 2 3:8 0

AM GNOL IV. TŘÍDA A

1. kolo
Sendražice – Jeníkovice 3:3 (2:0). Branky: Lipenský, P. Vrána, Merxbauer – Milan Kouba, Rücker, P. Látr.
Stěžery B – Hořiněves 1:1 (1:1). Branky: Formánek – Hošek.
Lhota pod Libčany B – Malšova Lhota B 0:2 (0:1). Branky: Lukáš Fischer 2.

DAHASL IV. TŘÍDA B

1. kolo
Nové Město nad Cidlinou – Lužec nad Cidlinou 4:1 (1:0). Branky: David Pavlas 3 (1 z pen.), Stuchlík – Bužík.
Lovčice B – Kobylice B 2:2 a nedohráno. Hosté nastoupili pouze v osmi a před zahájením druhého poločasu sdělili, že již nebudou dále pokračovat (únava, zranění). Branky: Kubánek, Filip – Pozler, Valenta.
Červeněves B – Starý Bydžov 4:1 (1:1). Branky: Vobořil 2, Vantura 2 – Bužík.
Myštěves B – Nepolisy B 10:2 (4:1). Branky: Čížek 3, Haluza 2, Ponocný, Bajza z pen., Hlaváč, Balcar, Bartoníček z pen. – Batelka, Zavoral.