Sobota 21. srpna

FOTBAL

Fortuna:Liga: AC Sparta Praha - FC Hradec Králové (19), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

1. liga dorostenky: FC Hradec Králové – Slavia Praha (10.30 hř. Nový Hradec).

Česká divize dorost U19+U17: Třebeš – Střešovice (10 a 12.15), Nový Bydžov – ABC Braník Praha (10 a 12.15 Městský stadion).

Česká liga žáci U15+U14: FC Hradec Králové – Plzeň (11 a 13 hř. Háječek).

Česká liga žáci U13+U12: Nový Bydžov – Trutnov (10 hř. Chlumec), Slavia Hradec Králové – Čáslav (13).

Krajský přebor: Chlumec B – Libčany, Černilov – Hořice (obojí 17).

1. A třída: Nepolisy – Nové Město, Nový Hradec – Česká Skalice (obojí 17).

1. B třída: Slavia Hradec B – Kosičky (10.15), Malšovice – Stěžery, Smiřice – Třebeš B, Předměřice – Opočno, Skřivany – Dolní Kalná, Kobylice – Kocbeře (vše 17).

Krajský přebor dorost U19: Slavia HK B/M. Lhota – Jičín (10 hř. Kukleny).

Okresní přebor: Myštěves – Červeněves (14), Malšova Lhota – Prasek, Vysoká B – Lovčice, Ohnišťany – Libřice (vše 17).

3. třída východ: Libčany B – Sendražice, Jeníkovice – Loko Hradec B (obojí 17).

3. třída západ: Kratonohy – Převýšov, Syrovátka – Kunčice B (obojí v 17).

Malšova Lhota: Turnaj veteránů kategorie nad 45 let se koná na hřišti Sokola Malšova Lhota (10 zápasů od 9 do 14 hodin).

Přípravné kopačky: Třebeš ženy – FC Hradec ženy (15).

Neděle 22. srpna

FOTBAL

Česká liga dorost U19+U17: FC Hradec Králové B – Pardubice B (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15+U14: Třebeš – Čáslav (10 a 12).

Česká liga žáci U13+U12: FC Hradec Králové – Svitavy (10 hř. Háječek).

Krajský přebor: Třebeš – Slavia Hradec (17).

1. A třída: Lokomotiva Hradec – Třebechovice (18).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Vrchlabí (13.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Červený Kostelec (14), Chlumec/Nový Bydžov B – Mladé Buky/Žacléř (14.30 hř. Kunčice).

Okresní přebor: Chlumec C – Lhota p. L. (14), Boharyně – Dohalice, Roudnice B – Nový Bydžov B (obojí 17).

3. třída východ: Stěžery B – Cerekvice, Probluz – Lhota p. L. B, Malšova Lhota B – Neděliště, Nový Hradec B – Hořiněves (vše 17).

3. třída západ: Kobylice B – Nové Město, Nepolisy B – Starý Bydžov, Dobřenice – Klamoš, Skřivany B – Lužec (vše 17).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra