Na akci dále vystoupili brankářská legenda Luděk Mikloško, trenér brankářů Sparty Praha B a reprezentace ČR U17 Vojtěch Mareček či trenérská osobnost Luděk Procházka, který dorazil dokonce až z Třebíče.

A jaká témata se zde řešila? Mentální příprava, jak vychovat osobnost, hráč jako partner, změna hráče začíná změnou trenéra, hráč a vliv prostředí v zahraničí, sportovní forma jako nevyřešený otazník? Pro všechny účastníky bylo setkání velmi inspirativní a vzájemně obohacující, a tak určitě bude mít následování.

Vojtěch Mareček a Martin Zbořil (organizátoři akce): "S výsledkem semináře jsme velice spokojení. Těší nás uvědomění trenérů, že výkon hráče není jen o tréninku na hřišti. Bylo fajn poslouchat diskuzi trenérů, kteří řeší stejné, nebo podobné případy ve svých týmech a díky tomuto semináři snad nalezli správné odpovědi. Akce se zúčastnili nejen fotbaloví trenéři, ale třeba i z prostředí florbalu. Třešničkou na dortu potom byla možnost osobního setkání s Luďkem Mikloškem, který pohovořil o svých zkušenostech z Premier League a o současném přístupu trenérů v anglických akademiích. Díky pozitivním zpětným vazbám od účastníků už plánujeme další zajímavý seminář o kterém budeme včas informovat."

Lubomír Douděra