Sobota 5. 9.:

Republikové soutěže:
Česká divize žáci U15: Slavia Hradec - Náchod (12.30 hř. Kukleny). 
Česká divize žáci U14: Slavia Hradec - Náchod (14.30 hř. Kukleny).  
2. liga ženy: FC Hradec - Olomouc (14 hř. Slavia HK). 
2. liga dorostenky: Třebeš - Dukla Praha (10).  
1. liga starší žákyně: Třebeš - Sparta Praha (12). 
1. liga mladší žákyně: Třebeš - Teplice (14).

KFS: 
Krajský přebor: Olympia Hradec - Černilov, Libčany - Jičín, Třebeš - Dobruška (vše 17).   
1. A třída: Třebechovice - Kunčice (17).  
1. B třída: Nový Hradec - Slavia Hradec B (10.15), Kobylice - Skřivany, Malšovice - Lípa (obojí 17).      
Krajská liga dorost U19: Nový Hradec - Slavia HK B/Malšova Lhota (13.15), Třebechovice - Hořiněves/Předměřice (14.30).    
Krajská liga dorost U17: Malšova Lhota/Slavia HK B - Železnice/Libuň (10).  
Turnaj kategorie U10: hř. Slavia HK (10).

OFS:
JAKO Okresní přebor: Roudnice B - Prasek, Vysoká B - Boharyně, Ohnišťany - Malšova Lhota, Lovčice - Červeněves, Myštěves - Chlumec C, Smiřice - Stěžery (vše 17).  
CK VOTROK 3. třída: Nový Bydžov B - Probluz (hř. Hlušice), Lok. Hradec B - Starý Bydžov, Libřice - Neděliště, Cerekvice - Sendražice (vše 17), Dobřenice - Klamoš (17.30).     
AM GNOL 4. třída A: Syrovátka - Malšova Lhota B (17).   
DAHASL 4. třída B: Převýšov - Červeněves B (15), Nepolisy B - Lužec (17). 
BELSPORT OP starší žáci: Vysoká - Nepolisy (11).  
SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Smiřice - Lovčice (10), Cerekvice/Dohalice - Prasek (15). 
BELSPORT OP starší přípravka: Nepolisy - Chlumec B (10), Myštěves - Kosičky (15).  
BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Nechanice (10) účast: Kobylice, Nechanice, Třebeš B, Malšovice; hř. Hlušice (10) účast: RMSK Cidlina N. Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Stěžery A, Stěžery B.

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK).

Nový Hradec Králové: Zdejší fotbalový klub FC Nový Hradec Králové slaví 100 let kopané na Novém Hradci. Součástí oslav je řada mistrovských utkání, třešničkou na narozeninovém dortu pak bude v 16.30 hodin utkání Výběr FC Nový Hradec Králové vers. Internacionálové ČR.
Klub FOTBALOVÝCH INTERNACIONÁLŮ ČR již odkryl svoji sestavu na toto atraktivní utkání se Starou gardou FC Nový Hradec Králové  Na trávníku se objeví hráči, kteří nasbírali přes 130 reprezentačních utkání, přes 2650 ligových (s 260 góly), mistr Evropy 1976, Olympijský vítěz 1980, vicemistr Evropy 1996, vítěz poháru UEFA a další vítězové domácích i zahraničních lig a národních pohárů. Mezi hráče, kteří nastoupí patří: Aleš Bažant, Günter Bittengel, Radovan Hromádko, Jiří Kabyl, Tomáš Kuchař, Ladislav Macho, Miroslav Mlejnek, Jiří Němec, Jiří Ondra, Jiří Sabou, Lumír Sedláček, František Štambachr, Ivo Ulich, Petr Vrabec a další.
Dále zde proběhne křest knihy 100 let kopané na Novém Hradci, autogramiáda, vyznamenání legend FC Nový Hradec, k dispozici bude bohaté občerstvení a atrakce pro děti.

Neděle 6. 9.:

Republikové soutěže:
Česká fotbalová liga: FC Hradec B - Přepeře (10 .15 hř. Slavia HK). 
Česká fotbalová liga: Chlumec - Teplice B (10.15). 
Česká liga U19: Slavia Hradec - Ústí n. L. (10.15 hř. Kukleny). 
Česká liga U17: Slavia Hradec - Ústí n. L. (12.30 hř. Kukleny). 
Česká divize žáci U15: RMSK Cidlina N. Bydžov - Kolín (10 hř Městský stadion).  
Česká divize žáci U14: RMSK Cidlina N. Bydžov - Kolín (12 hř. Městský stadion).  
Divize ženy: Třebeš - Moravská Třebová (13.30). 
1. liga dorostenky: FC Hradec - Sparta Praha (10.30 hř. Nový HK).

KFS:
Krajský přebor: Slavia Hradec - Rychnov, Nový Bydžov - Vysoká (obojí 17).  
1. B třída: Třebeš B - Hejtmánkovice (17).   
Krajská liga dorost U19: Dohalice/Hořice - Kopidlno/Jičíněves (10). 
Krajská liga dorost U17: Nový Hradec - Chomutice/Milíčeves (13.30).

OFS:
CK VOTROK 3. třída: Kunčice B - Libčany B, Hořiněves - Kratonohy (obojí 17).  
AM GNOL 4. třída A: Stěžery B - Dohalice B, Nový Hradec B - Jeníkovice, Lhota p. L. B - Olympia Hradec B (vše 17).  
DAHASL 4. třída B: Kobylice B - Nechanice, Skřivany B - Nové Město (obojí 17).   
BELSPORT OP starší žáci: Stěžery - Kunčice/N. Bydžov B (14), Prasek - Dohalice/Probluz (15).   
SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Myštěves - FC Hradec dívky (10), Lhota p. L./Roudnice - Skřivany/Červeněves (14.30).  
BELSPORT OP starší přípravka: Kunčice/Olympia HK - Libčany (10), Lhota p. L. - Nový Bydžov B (10.30), Malšova Lhota - Nový Hradec (11).   
BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Malšova Lhota (9) účast: Malšova Lhota A, Malšova Lhota B, Třebechovice, Černilov; hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A, Vysoká B, Chlumec B, Nepolisy; hř. Hořiněves (14.30) účast: Hořiněves, Smiřice, Dohalice/Cerekvice, Předměřice/Lok. Hradec.

Hradec Králové: Miniturnaj kategorie U-11 (10 hř. Bavlna).

Hradec Králové: Charitativní utkání osobností Real Top Praha vers. Osobnosti Královéhradeckého kraje (15 SCM Bavlna), akci moderují Jakub Kohák a Pavel Čapek. Po zápase následuje autogramiáda, záštitu nad akcí převzal hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán, výtěžek bude předán nadaci policistů a hasičů.

Lubomír Douděra