Čtenáři, opět se rozjíždí fotbalová TIP liga. Absolutní vítěz v okrese se může těšit na sud piva Gambrinus.

Z okresních vítězů vzejde v rámci kraje jeden výherce s nejvyšším počtem bodů, který obdrží televizor.

Odměněn bude i nejlepší hráč v daném kole, jenž získá sadu šesti plechovek piva Gambrinus.

Soutěž začíná 1. kolem o víkendu 18. a 19. srpna, první kupon najdete na stránkách Deníku ode dneška. Absolutního vítěze v okrese i držitele televizoru budeme znát po závěrečném 13. kole, které se odehraje 10. a 11. listopadu. Konečné pořadí bude zveřejněno ve středu 14. listopadu.

Soutěžící tipují každý týden výsledky deseti fotbalových utkání. Tipuje se výsledek po 90 minutách hry: 1 výhra domácích, 0 remíza nebo 2 výhra hostů.

Každý hráč si pro registraci do soutěže musí nejprve zajistit hrací kupon. Na něm vyplníte osobní údaje, vystřihnete a doručíte vždy do pátku do 12 hodin do redakce svého Deníku. Redakce každému novému hráči přidělí startovní číslo.

Sběrná místa:
1. Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové.

2. Hostinec STOLETÁ Nový Bydžov (Třída B. Smetany 1256, ve směru na Jičín).

Výsledky 1. kola se dozvíte ve středu 22. srpna. Od dalšího kola každý hráč své startovní číslo vepisuje na kupon. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Kromě osobních údajů hráč na tištěném i webovém kuponu zároveň vyplňuje další důležitá pole: supertrefu a bonusový kód. Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v 10 tipovaných utkáních v každém kole, jde o pomocné kritérium pro určení vítěze v jednotlivých kolech při rovnosti bodů.

Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc. Bonusový kód je kombinace šesti číslic, kterou zadává na tištěný kupon redakce. Kód mohou vložit do svého tiketu i hráči na webu.

Šanci na výhru zvyšuje soutěž tříčlenných týmů. Stačí, abyste na hrací kupon vepsali do zvláštního pole název týmu.