Vítězem tohoto kola se stal LACO DVOŘÁK z Hradce Králové (startovní číslo HK0170), který získal šestnáct bodů za osm uhodnutých zápasů z deseti, navíc byl nejblíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci na telefonní číslo 602 576 209,kde se dohodne na převzetí ceny. Již registrovaní hráči mohou tipovat i na internetu (www.denik.cz). Upozorňujeme, že skončila možnost pro přihlašování týmů. (re)

POŘADÍ PO 4. KOLE - JEDNOTLIVCI

1. místo

HK0069 František Chvojka st., Roudnice 13 55

2. místo

HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 16 52

HK0170 Laco Dvořák, HK 16 52

HK0172 Jiří Havelka, Černožice 13 52

HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 52

HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 52

HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 52

8. místo

HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 16 49

HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 16 49

HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 13 49

HK0024 Martin Hopko, Sendražice 13 49

HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 13 49

HK0133 Václav Polívka, HK 13 49

HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 49

15. místo

HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 16 46

HK0052 Marie Vacková, HK 16 46

HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 13 46

HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 13 46

HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 46

HK0114 František Hnik ml., Lužany 10 46

HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 10 46

HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 46

HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 7 46

24. místo

HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 16 43

HK0050 Jan Horák, Dobruška 16 43

HK0051 Petra Žižková, HK 16 43

HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 13 43

HK0014 Monika Cílková, HK 13 43

HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 13 43

HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 13 43

HK0020 Roman Hýsek, HK 10 43

HK0124 Petr Kloz, Chlumec 10 43

HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 10 43

HK0048 Růžena Kotková, Černilov 10 43

HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 43

HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 43

HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 43

HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 7 43

39. místo

HK0140 Jiří Bičiště, HK 13 40

HK0115 Romana Hniková, Lužany 13 40

HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 13 40

HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 13 40

HK0139 Oldřich Turek, HK 13 40

HK0033 Dominik Brož, HK 10 40

HK0032 Ivan Březka, HK 10 40

HK0003 František Dědek, Černilov 10 40

HK0071 Ivan Dušek, HK 10 40

HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 10 40

HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 10 40

HK0173 Zdeněk Kostka, HK 10 40

HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 10 40

HK0072 Petr Mašek, Čeperka 10 40

HK0028 Martin Špaček, Lochenice 10 40

HK0091 Jiří Zima, Sloupno 10 40

HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 7 40

HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 7 40

57. místo

HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 13 38

HK0112 Vratislav Pokorný, HK 13 38

59. místo

HK0086 Renata Chladová, Kosičky 13 37

HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 13 37

HK0141 Tomáš Kozák, HK 13 37

HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 13 37

HK0036 Jakub Uher, Hořice 13 37

HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 13 37

HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 37

HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 10 37

HK0116 František Hnik st., Lužany 10 37

HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 10 37

HK0117 Josef Skalický, Chlumec 10 37

HK0090 Jan Zima, Sloupno 10 37

HK0061 Jaroslav Brzák, HK 7 37

HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 7 37

HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 37

HK0174 Petr Matějka, Stěžery 7 37

HK0034 David Semerák, HK 7 37

HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 7 37

HK0047 Petr Vacek, HK 7 37

HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 4 37

79. místo

HK0019 Václav Portych, HK 7 36

80. místo

HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 13 34

HK0113 Michal Pokorný, HK 13 34

HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 34

HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 34

HK0022 Jan Koun, HK 10 34

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 34

HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 10 34

HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 10 34

HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 7 34

HK0001 Jan Motyka, Kunčice 7 34

HK0053 Ondřej Plas, HK 7 34

HK0054 Blanka Plasová, HK 7 34

HK0031 Michal Pražák, Kunčice 7 34

HK0030 Markéta Pražáková, HK 7 34

HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 7 34

HK0055 Petr Želiezko, HK 7 34

HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 4 34

97. místo

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 33

HK0182 Jan Hanuš, HK 10 33

HK0180 Monika Hádková, HK 7 33

100. místo

HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 16 31

HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 31

HK0049 Jiří Kotek, Černilov 13 31

HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 13 31

HK0013 Petr Cílek, HK 10 31

HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 10 31

HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 10 31

HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 10 31

HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 31

HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 10 31

HK0135 Milan Řehák, Libotov 10 31

HK0103 Josef Taichman, Prasek 10 31

HK0062 Petr Brzák, HK 7 31

HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 31

HK0046 Aleš Daněk, Černilov 7 31

HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 31

HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 7 31

HK0142 Miloslav Kozák, HK 7 31

HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 7 31

HK0167 Jakub Louda, HK 7 31

HK0160 Miroslav Országh, Mžany 7 31

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 31

HK0009 Václav Modrý, Sendražice 4 31

HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 4 31

HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 1 31

125. místo

HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 30

HK0017 Michal Portych, HK 10 30

HK0058 Pavlína Sejtková, HK 10 30

HK0018 Lenka Portychová, HK 7 30

129. místo

HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 10 28

HK0130 Miroslav Macháček, HK 10 28

HK0043 Martin Šmied, Smržov 10 28

HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 7 28

HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 7 28

HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 7 28

HK0092 Eva Zimová, Sloupno 7 28

HK0148 Karel Přibyl, HK 4 28

HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 4 28

HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 4 28

139. místo

HK0183 Roman Žák, HK 7 27

HK0025 Vladimír Racek, HK 0 27

141. místo

HK0056 Pavel Jaroslav, HK 7 26

HK0131 Jiří Haleš, HK 1 26

143. místo

HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 13 25

HK0083 Karel Dušek, Prasek 10 25

HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 25

HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 7 25

HK0015 Martin Cílek, HK 4 25

HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 25

HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 25

HK0088 Michal Chlad, Kosičky 1 25

HK0035 Miloš Uher, Hořice 1 25

152. místo

HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 7 24

HK0060 Alena Sejtková, HK 7 24

154. místo

HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 16 23

HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 5 23

156. místo

HK0143 Miloslava Kozáková, HK 7 22

HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 7 22

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 22

HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 4 22

160. místo

HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 4 20

161. místo

HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 10 19

HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 19

HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 19

HK0004 Michal Šulc, Černilov 1 19

HK0175 Petr Veselý, Chlumec -1 19

HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice -2 19

167. místo

HK0186 Jan Hanuš ml., HK 13 17

HK0080 Josef Štayr, Prasek 7 17

169. místo

HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 7 16

HK0005 Václav Plíva, Černilov 7 16

HK0089 Radek Chlad, Kosičky 4 16

172. místo

HK0176 Marek Horáček, HK 1 15

HK0178 Josef Horáček, HK -2 15

174. místo

HK0094 Petr Urban, Chlumec 2 14

175. místo

HK0158 Marie Moníková, Ráby 7 13

HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 13

HK0152 Lenka Michálková, Praha 4 13

HK0144 Michal Kozák, HK 1 13

HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 13

180. místo

HK0181 Marie Hanušová, HK 7 12

HK0177 Josef Horáček st., HK 4 12

182. místo

HK0078 Martin Štayr, Prasek 10 11

183. místo

HK0102 Martin Taichman, Prasek 7 10

HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 2 10

185. místo

HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 5 9

186. místo

HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 2 6

187. místo

HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 2 5

TŘÍČLENNÉ TÝMY

1. místo

Ifike 36 147

Hofíci 39 147

3. místo

Botafogo 33 135

4. místo

Kotva B 48 132

5. místo

Hamako 30 129

6. místo

Maxíci 24 126

Jezdci 36 126

Klozici 30 126

9. místo

FC Lužany 33 123

10. místo

Putika 30 120

11. místo

Loupežníci 34 118

12. místo

Fotbal 27 117

Sony team 33 117

14. místo

Křižáci 27 111

Kotva A 30 111

16. místo

Děda tým 18 108

17. místo

Mrazík team 27 105

Doli 33 105

19. místo

Železní hadi 21 102

Benefit 33 102

21. místo

Charlie blue 27 99

Brzda tým 27 99

23. místo

Chlad team 18 96

Portline 24 96

25. místo

Fíra team 30 93

26. místo

Sokolíci Lhota 33 92

27. místo

Dáňové 21 90

Tottenham 33 90

29. místo

Wotrok A 24 89

30. místo

Plechy Team 12 87

31. místo

Kozáci 21 81

32. místo

SK Chrast 24 78

Fanynky 24 78

34. místo

Bosna 18 75

35. místo

Smart 21 69

Kobylky 24 69

37. místo

Bombeři 15 66

38. místo

Wotrok B 18 65

39. místo

FC Koloděje 27 57

40. místo

Jiskra Prasek 33 51

41. místo

Akaka 9 48

Výsledky tipovaných duelů 4. kola

1. Kosovo – Česká republika 2:1 1

2. Chlumec n. C. – Dukla Praha B 4:2 1

3. FC Hradec Kr. B – Živanice 2:0 1

4. Vysoká n. L. – Chlumec n. C. B 2:2 0

5. Loko Hradec Král. – Kunčice 3:2 1

6. Nový Hradec – Malšovice 2:1 1

7. Stěžery – Vysoká n. L. B 8:2 1

8. Sendražice – Klamoš 0:7 2

9. Nechanice – Syrovátka 6:1 1

10. Skřivany B – Myštěves B 4:1 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 52 gólů.