Devátým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem tohoto kola se stala Věra Modrá ze Sendražic (startovní číslo HK0008), která získala třináct bodů za sedm uhodnutých zápasů z deseti, navíc byla blíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 9. kola

1. Česká republika – Anglie (2:1) 1
2. Česká republika – Sev. Irsko (2:3) 2
3. FC Hradec Král. B – Chlumec (1:1) 0
4. Krat./Olympia – Vysoká n. L. (3:0) 1
5. N. Bydžov – Slavia Hradec (6:0) 1
6. Kobylice – Dolní Kalná (2:4) 2
7. Slavia Hradec B – Kosičky (5:2) 1
8. Třebeš B – Předměřice n. L. (3:0) 1
9. Probluz – Kunčice B (2:4) 2
10. Myštěves B – Lužec (4:2) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 47 gólů.

Pořadí po 9. kole

Jednotlivci:

1. místo
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 93
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 93
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 4 93
4. místo
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 7 90
5. místo
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 87
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 4 87
HK0133 Václav Polívka, HK 4 87
8. místo
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 10 84
HK0170 Laco Dvořák, HK 7 84
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 84
HK0052 Marie Vacková, HK 4 84
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 84
13. místo
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 83
14. místo
HK0014 Monika Cílková, HK 7 82
15. místo
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 10 81
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 7 81
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 7 81
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 7 81
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 4 81
HK0050 Jan Horák, Dobruška 4 81
HK0051 Petra Žižková, HK 4 81
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 1 81
23. místo
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 10 78
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 7 78
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 7 78
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 4 78
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 4 78
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 4 78
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 78
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 78
31. místo
HK0013 Petr Cílek, HK 10 76
32. místo
HK0071 Ivan Dušek, HK 10 75
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 10 75
HK0036 Jakub Uher, Hořice 7 75
HK0090 Jan Zima, Sloupno 7 75
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 4 75
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 1 75
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 1 75
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 1 75
40. místo
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 10 74
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 0 74
42. místo
HK0062 Petr Brzák, HK 7 72
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 7 72
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 7 72
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 7 72
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 7 72
HK0032 Ivan Březka, HK 4 72
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 4 72
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 4 72
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 1 72
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 1 72
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 1 72
53. místo
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 7 69
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 7 69
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 7 69
HK0140 Jiří Bičiště, HK 4 69
HK0033 Dominik Brož, HK 4 69
HK0114 František Hnik ml., Lužany 4 69
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 69
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 69
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 1 69
62. místo
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 68
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 68
64. místo
HK0034 David Semerák, HK 7 67
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 4 67
66. místo
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 7 66
HK0139 Oldřich Turek, HK 7 66
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 7 66
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 4 66
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 66
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 4 66
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 66
HK0047 Petr Vacek, HK 4 66
HK0055 Petr Želiezko, HK 4 66
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 1 66
76. místo
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec -2 64
77. místo
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 63
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 7 63
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 4 63
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 4 63
HK0053 Ondřej Plas, HK 4 63
HK0054 Blanka Plasová, HK 4 63
HK0115 Romana Hniková, Lužany 1 63
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 1 63
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 1 63
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice -2 63
87. místo
HK0180 Monika Hádková, HK 7 62
88. místo
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 61
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 4 61
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 4 61
91. místo
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 7 60
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 7 60
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 7 60
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 60
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 7 60
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 60
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 4 60
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 4 60
HK0030 Markéta Pražáková, HK 4 60
HK0103 Josef Taichman, Prasek 4 60
HK0116 František Hnik st., Lužany 1 60
HK0020 Roman Hýsek, HK 1 60
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 60
HK0167 Jakub Louda, HK 1 60
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 60
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov -2 60
107. místo
HK0182 Jan Hanuš, HK 4 59
108. místo
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 10 57
HK0083 Karel Dušek, Prasek 7 57
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 7 57
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 7 57
HK0141 Tomáš Kozák, HK 4 57
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 4 57
HK0043 Martin Šmied, Smržov 1 57
115. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 4 56
116. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 7 55
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 4 55
118. místo
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 54
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 4 54
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 4 54
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 4 54
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 54
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 1 54
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 1 54
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 1 54
HK0113 Michal Pokorný, HK 1 54
127. místo
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 4 53
HK0025 Vladimír Racek, HK 4 53
129. místo
HK0035 Miloš Uher, Hořice 4 51
HK0003 František Dědek, Černilov 1 51
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 1 51
132. místo
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 48
HK0135 Milan Řehák, Libotov 7 48
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 7 48
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 4 48
HK0022 Jan Koun, HK 4 48
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 48
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 48
HK0148 Karel Přibyl, HK 1 48
140. místo
HK0004 Michal Šulc, Černilov 10 45
HK0094 Petr Urban, Chlumec 8 45
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 45
HK0130 Miroslav Macháček, HK 4 45
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 4 45
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 4 45
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 1 45
147. místo
HK0060 Alena Sejtková, HK 4 43
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 1 43
149. místo
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 7 42
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 1 42
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 1 42
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 42
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 1 42
154. místo
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 41
HK0019 Václav Portych, HK 0 41
156. místo
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 10 40
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 40
HK0017 Michal Portych, HK 0 40
159. místo
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 10 39
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 7 39
HK0102 Martin Taichman, Prasek 4 39
HK0142 Miloslav Kozák, HK 1 39
163. místo
HK0181 Marie Hanušová, HK 1 38
164. místo
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 2 37
165. místo
HK0152 Lenka Michálková, Praha 10 36
166. místo
HK0183 Roman Žák, HK 4 35
167. místo
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
HK0018 Lenka Portychová, HK 0 34
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 34
170. místo
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 1 33
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 33
HK0005 Václav Plíva, Černilov 1 33
HK0144 Michal Kozák, HK -2 33
174. místo
HK0188 Bohuš Nosek, Solnice 4 31
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 0 31
176. místo
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 7 30
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 4 30
178. místo
HK0178 Josef Horáček, HK 1 29
HK0176 Marek Horáček, HK 1 29
180. místo
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 7 27
HK0080 Josef Štayr, Prasek 4 27
HK0158 Marie Moníková, Ráby 1 27
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany -2 27
184. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 7 26
HK0177 Josef Horáček st., HK 1 26
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 26
187. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 2 25
188. místo
HK0186 Jan Hanuš ml., HK 4 22

Tříčlenná družstva:

1. místo
Kotva B 12 246
2. místo
Hofíci 12 243
Hamako 21 243
4. místo
Jezdci 21 237
5. místo
Ifike 12 231
6. místo
Botafogo 6 222
Klozici 3 222
8. místo
Kotva A 18 219
9. místo
Charlie blue 24 213
10. místo
Putika 3 208
11. místo
Loupežníci 21 207
12. místo
Doli 15 201
Sony team 15 201
14. místo
Maxíci 18 200
15. místo
Dáňové 21 198
Mrazík team 18 198
17. místo
Fotbal 12 195
Benefit 12 195
19. místo
Železní hadi 12 192
Křižáci 6 192
FC Lužany 6 192
22. místo
Sokolíci Lhota 18 191
23. místo
Brzda tým 6 189
Děda tým 12 189
25. místo
Chlad team 21 183
26. místo
Fíra team 21 180
Tottenham 12 180
28. místo
Plechy Team 15 168
29. místo
Smart 15 159
30. místo
Wotrok A 9 155
31. místo
Fanynky 27 153
32. místo
Kobylky 15 147
33. místo
Wotrok B 18 140
34. místo
SK Chrast 9 130
35. místo
Bosna 12 129
Kozáci 3 129
37. místo
Bombeři 12 118
38. místo
Portline 0 115
39. místo
Jiskra Prasek 21 110
40. místo
FC Koloděje 3 108
41. místo
Akaka 3 84