Druhým dílem pokračovala jarní Tip liga. Vítězem 1. kola je Pave Čaky z Nového Bydžova (startovní číslo HK0049), jenž jako jediný získal 16 bodů. Vyhrává balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Zaregistrovaní hráči mohou sázet i na webu.

Výsledky tipovaných duelů 2. kola

1. FC Hradec – Varnsdorf (0:1) 2
2. Převýšov – Brozany (1:1) 0
3. Slavia Hradec – Chlumec (0:2) 2
4. N. Bydžov – Třebeš (2:0) 1
5. Roudnice – Broumov (2:1) 1
6. Předměřice – Javornice (2:2) 0
7. Přepychy – Třebechovice (0:5) 2
8. Probluz – Lovčice (1:3) 2
9. Kosičky B – N. Bydžov B (1:2) 2
10. Loko HK B – Ohnišťany (2:1) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo 29 branek.

Pořadí - jednotlivci

1. místo
HK0096 Jaroslav Machač, Chlumec 13 24
2. místo
HK0101 Aneta Doležalová, Chlumec 13 21
HK0067 Petr Vacek, HK 10 21
4. místo
HK0106 Petr Kloz, Chlumec 8 19
5. místo
HK0100 Miroslav Buřič ml., Chlumec 13 18
HK0047 Laco Dvořák, HK 13 18
HK0170 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 18
HK0098 Marie Buřičová, Chlumec 10 18
HK0171 Jiří Havelka, Černožice 10 18
HK0026 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 18
HK0085 Matyáš Daněk, Černilov 7 18
HK0015 Renata Chladová, Kosičky 7 18
HK0008 Jan Zima, Sloupno 7 18
14. místo
HK0133 Václav Pilař, Převýšov 5 16
15. místo
HK0042 Pavel Čaky, N. Bydžov 16 15
HK0043 Katka Čakyová, N. Bydžov 13 15
HK0172 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 15
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 13 15
HK0066 Romana Hniková, Lužany 10 15
HK0072 Růžena Kotková, Černilov 10 15
HK0175 Petr Matějka, Stěžery 10 15
HK0160 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 15
HK0027 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 15
HK0124 Patrik Špaček, Lochenice 7 15
HK0103 Vojtěch Doležal, Chlumec 4 15
HK0060 Jaroslav Jetmar, HK 4 15
27. místo
HK0041 Lucie Munzarová, HK 5 13
HK0132 Pavel Pilař, Převýšov 5 13
29. místo
HK0091 Petr Brzák, HK 10 12
HK0151 Martin Cílek, HK 10 12
HK0088 Pavel Jaroslav, HK 10 12
HK0176 Zdenek Kostka, HK 10 12
HK0068 Jiří Kotek, Černilov 10 12
HK0089 Petr Mašek, Čeperka 10 12
HK0044 Aleš Otradovec, Skršice 10 12
HK0097 Josef Skalický, Chlumec 10 12
HK0053 Petra Bakešová, Pardubice 7 12
HK0090 Jaroslav Brzák, HK 7 12
HK0039 Ivan Březka, HK 7 12
HK0099 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 12
HK0152 Petr Cílek, HK 7 12
HK0174 Martin Firbacher, Chlumec 7 12
HK0177 Jiří Kelnar, Chlumec 7 12
HK0078 Václav Modrý, Sendražice 7 12
HK0040 Václav Munzar, HK 7 12
HK0138 Kateřina Přibylová, Praha 7 12
HK0161 Marcela Sehnoutková, HK 7 12
HK0079 Pavlína Sejtková, HK 7 12
HK0123 Martin Škoda, Černilov 7 12
HK0125 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 12
HK0154 Michal Šulc, Černilov 7 12
HK0110 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 12
HK0082 Jakub Uher, Hořice 7 12
HK0087 Aleš Daněk, Černilov 4 12
HK0003 Marcela Gabrielová, Vinary 4 12
HK0165 Ladislav Hofman, Černilov 4 12
HK0095 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 12
HK0155 Václav Plíva, Černilov 4 12
59. místo
HK0186 Lukáš Koudelka, Hlušice 10 10
HK0105 Petr Kloz ml., Chlumec 8 10
HK0104 Eliška Klozová, Chlumec 8 10
HK0137 Tomáš Přibyl, Chlumec 8 10
63. místo
HK0064 František Hnik st., Lužany 10 9
HK0121 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 9
HK0035 Michal Pražák, Kunčice 10 9
HK0036 Markéta Pražáková, HK 10 9
HK0022 Martin Štayr, Prasek 10 9
HK0119 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 9
HK0109 Jiří Brzák, Urbanice 7 9
HK0054 Zdena Čermáková, Skřivany 7 9
HK0102 Aleš Doležal, Chlumec 7 9
HK0094 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 9
HK0002 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 9
HK0062 Jiří Haleš, HK 7 9
HK0168 Ladislav Hanuš, Lužany 7 9
HK0065 František Hnik ml., Lužany 7 9
HK0157 Roman Hýsek, HK 7 9
HK0013 Luboš Chlad, Kosičky 7 9
HK0127 Jan Koun, HK 7 9
HK0117 Václav Polívka, HK 7 9
HK0020 Martin Šimek, N. Bydžov 7 9
HK0166 Martin Šmied, Smržov 7 9
HK0024 Josef Štayr, Prasek 7 9
HK0004 Lenka Taichmanová, Prasek 7 9
HK0112 Václav Tarantík, Smiřice 7 9
HK0111 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 9
HK0032 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 9
HK0116 Kamila Žáková, HK 7 9
HK0143 Jiří Bičiště, HK 4 9
HK0086 Lukáš Daněk, Černilov 4 9
HK0092 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 9
HK0108 Petra Galová, Urbanice 4 9
HK0077 František Chvojka ml., Roudnice 4 9
HK0076 František Chvojka st., Roudnice 4 9
HK0142 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 9
HK0061 Miroslav Macháček, HK 4 9
HK0075 Blanka Plasová, HK 4 9
HK0048 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 9
HK0135 Karel Přibyl, HK 4 9
HK0141 Oldřich Turek, HK 4 9
HK0083 Miloš Uher, Hořice 4 9
HK0019 František Zolman, Lhota p. L. 4 9
HK0001 Andrea Dvořáková, Skřivany 1 9
HK0164 Kateřina Hofmanová, Černilov 1 9
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 9
HK0049 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 9
HK0130 Lenka Portychová, HK -2 9
108. místo
HK0179 František Mádlo, Lhota p. L. 7 7
HK0134 Pavel Pilař ml., Převýšov 2 7
110. místo
HK0045 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 6
HK0173 Filip Firbacher, Chlumec 7 6
HK0113 Martin Hopko, Sendražice 7 6
HK0018 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 6
HK0149 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 6
HK0051 Kamil Plecháček, V. Koloděje 7 6
HK0128 Vladimír Racek, HK 7 6
HK0034 Jaroslav Šubrt, Velichovky 7 6
HK0159 Jan Motyka, Kunčice 4 6
HK0140 Veronika Pacholová, Chlumec 4 6
HK0058 Vratislav Pokorný, HK 4 6
HK0081 Zdeněk Sejtko, HK 4 6
HK0030 Vojtěch Tomšík, N. Bydžov 4 6
HK0017 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 6
HK0114 Roman Žák, HK 4 6
HK0084 Zdeněk Brož, Černilov 1 6
HK0150 Monika Cílková, HK 1 6
HK0156 František Dědek, Černilov 1 6
HK0163 Ondřej Hofman, Černilov 1 6
HK0129 Michal Portych, HK 1 6
HK0037 David Semerák, HK 1 6
HK0023 Kristýna Štayrová, Prasek 1 6
HK0169 Milan Vilímský, Nechanice 1 6
HK0012 Jiří Zima, Sloupno 1 6
HK0031 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov -2 6
135. místo
HK0063 Otto Vodák, HK 0 5
136. místo
HK0183 Karel Dušek ml., Prasek 4 4
HK0185 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 4 4
HK0180 Věra Modrá, Sendražice 4 4
HK0178 Miroslav Országh, Mžany 4 4
HK0187 Martina Pelikánová, Převýšov 4 4
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 4 4
HK0188 Kristýna Pilařová, Převýšov 4 4
HK0131 Václav Pilař, Lovčice -1 4
HK0107 Petr Všetečka, Předměřice -4 4
145. místo
HK0167 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 3
HK0120 Bohumil Huček, Lovčice 7 3
HK0007 Dana Dvořáková, Skřivany 4 3
HK0145 Michal Kozák, HK 4 3
HK0158 Serafín Motyka, Kunčice 4 3
HK0056 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 3
HK0059 Michal Pokorný, HK 4 3
HK0118 Milan Řehák, Libotov 4 3
HK0006 Martin Taichman, Prasek 4 3
HK0005 Josef Taichman, Prasek 4 3
HK0033 Ivan Dušek, HK 1 3
HK0014 Michal Chlad, Kosičky 1 3
HK0139 Lenka Michálková, Praha 1 3
HK0052 Marie Moníková, Ráby 1 3
HK0011 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 3
HK0126 Zdena Tyčová, Čestice 1 3
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 1 3
HK0009 Eva Zimová, Sloupno 1 3
HK0073 Petr Želiezko, HK 1 3
HK0069 Adéla Demšoránová, HK -2 3
HK0071 Jan Horák, Dobruška -2 3
HK0146 Miloslava Kozáková, HK -2 3
HK0057 Václav Portych, HK -2 3
HK0162 Jaroslav Sehnoutka st., HK -2 3
HK0070 Petra Žižková, HK -2 3
170. místo
HK0181 Ladislava Dušková, Prasek 1 1
HK0182 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 1
HK0148 Adam Grossman, Třebechovice -1 1
173. místo
HK0016 Radek Chlad, Kosičky 7 0
HK0147 Miloslav Kozák, HK 4 0
HK0144 Tomáš Kozák, HK 4 0
HK0122 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 0
HK0050 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 0
HK0093 Josef Dvořák, Třebechovice 1 0
HK0025 Jiří Dvořák, Skřivany 1 0
HK0074 Ondřej Plas, HK 1 0
HK0080 Alena Sejtková, HK 1 0
HK0028 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 0
HK0055 Anna Jiroutová, Slepotice -2 0
HK0153 Dagmar Krejčí, Polánky -2 0
HK0115 Kamil Žák, HK -2 0
HK0038 Dominik Brož, HK -5 0
187. místo
HK0184 Karel Dušek, Prasek -2 -2
188. místo
HK0029 Patrik Tomšík, N. Bydžov -2 -3
189. místo
HK0136 Michal Přibyl, Borohrádek -1 -5

Pořadí - tříčlenné týmy

1. místo
Loupežníci 30 48
Putika 27 48
Kotva A 30 48
4. místo
Doli 24 45
5. místo
Team Čaky 39 42
6. místo
Komake 27 39
Klozici 24 39
Botafogo 21 39
9. místo
Pilka 12 36
10. místo
Brzda tým 24 33
FC Lužany 27 33
Fíra team 27 33
13. místo
Maxíci 15 30
Charlie blue 18 30
Vitamíni 27 30
Poupata 15 30
Tottenham 21 30
Bosna 12 30
19. místo
Sony team 12 27
Hofíci 6 27
Mrazík team 9 27
Brodan 9 27
23. místo
Jiskra Prasek 18 24
24. místo
Plechy Team 15 21
Fanynky 12 21
Sokolíci Lhota p. L. 15 21
27. místo
SK Chrast 12 18
FK Fotbal 9 18
Portline -3 18
30. místo
Monk Team 6 15
FC Koloděje 9 15
Taichmanovi 15 15
Románž 9 15
34. místo
Bombéři 11 14
35. místo
Benefit 6 12
ZCZ 3 12
Ramos 12 12
Železní hadi 6 12
Křižáci 21 12
40. místo
FK Junior 0 9
Kotva B -6 9
42. místo
Kobylky 3 3
Kozáci 12 3