VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na špici Tip ligy se osamostatnil Firbacher

Hradecko - Sadu šesti „Géček“ si vychutná Hanuš.

12.9.2018
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Čtvrtým kolem pokračovala Tip liga. Vítězem 4. dějství tipovací soutěže se stal Tomáš Hanuš z Nového Bydžova (HK0092), jenž získal 19 bodů a byl nejblíže Supertrefě. Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzatí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola

1. Olympia Hradec Králové/Kratonohy – Přepeře (0:1) 2
2. FK Vysoká nad Labem – SK Jičín (1:1) 0
3. RMSK Cidlina Nový Bydžov – SK Sobotka (4:1) 1
4. TJ Lázně Bělohrad – FK Chlumec nad Cidlinou (1:1) 0
5. TJ Spartak Kosičky – SK Smiřice (6:0) 1
6. Sokol Lhota pod Libčany – Sokol Červeněves (5:2) 1
7. Bystřice Boharyně – Sokol Cerekvice n. B. (3:0) 1
8. TJ Sokol Myštěves – TJ Sokol Dohalice (3:0) 1
9. Sokol Třebeš B – FK Chlumec nad Cidlinou B (6:2) 1
10. TJ Sokol Nepolisy B – Sokol Červeněves B (1:0) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 38 branek.

Pořadí po 4. kole

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 16 64
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 16 61
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 16 61
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 16 61
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 16 61
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 16 61
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 13 61
HK0184 Monika Cílková, HK 13 61
HK0014 Václav Polívka, HK 13 61

EVROPSKÁ LIGA (10. – 26. místo)
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 16 58
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 16 58
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 16 58
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 13 58
HK0182 Petr Cílek, HK 13 58
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 13 58
HK0060 Petra Galová, Urbanice 13 58
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 13 58
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 13 58
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 13 58
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 13 58
HK0165 Michal Portych, HK 13 58
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 13 58
HK0031 Markéta Pražáková, HK 13 58
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 13 58
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 13 58
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 13 58

I. LIGA (27. – 54. místo)
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 16 55
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 16 55
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 16 55
HK0066 Jakub Uher, Hořice 16 55
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 16 55
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 55
HK0119 Martin Václavík, HK 13 55
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 13 55
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 19 53
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 16 52
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 13 52
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 13 52
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 52
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 13 52
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 13 52
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 13 52
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 13 52
HK0162 Milan Řehák, Libotov 13 52
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 13 52
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 52
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 52
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 52
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 52
HK0064 Václav Vaněk, HK 13 52
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 13 52
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 10 52
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 10 52
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 10 52

FNL (55. – 79. místo)
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 19 49
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 19 49
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 16 49
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 16 49
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 49
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 16 49
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 16 49
HK0170 Oldřich Turek, HK 16 49
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 13 49
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 13 49
HK0175 Jan Hanuš, HK 13 49
HK0049 Jan Horák, Dobruška 13 49
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 13 49
HK0157 Miloslav Kozák, HK 13 49
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 49
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 13 49
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 13 49
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 13 49
HK0114 Josef Štayr, Prasek 13 49
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 49
HK0048 Marie Vacková, HK 13 49
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 13 49
HK0047 Petra Žižková, HK 13 49
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 10 49
HK0067 Jan Koun, HK 10 49

ČFL (80. – 113. místo)
HK0153 Jiří Bičiště, HK 16 46
HK0136 František Hnik ml., Lužany 16 46
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 16 46
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 16 46
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 16 46
HK0065 Miloš Uher, Hořice 16 46
HK0185 Martin Cílek, HK 13 46
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 13 46
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 13 46
HK0052 Petr Vacek, HK 13 46
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 13 46
HK0151 Tomáš Kozák, HK 10 46
HK0173 Vladimír Racek, HK 10 46
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 10 46
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 13 44
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 19 43
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 16 43
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 16 43
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 16 43
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 16 43
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 13 43
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 43
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 13 43
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 43
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 13 43
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 13 43
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 13 43
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 43
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 13 43
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 43
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 13 43
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 13 43
HK0042 Petr Brzák, HK 10 43
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 7 43

DIVIZE (114. – 145. místo)
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 14 42
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 17 41
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 13 41
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 41
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 16 40
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 16 40
HK0107 Josef Taichman, Prasek 16 40
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 13 40
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 13 40
HK0164 Lenka Portychová, HK 13 40
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 13 40
HK0158 Martin Škoda, Černilov 13 40
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 13 40
HK0102 Petr Urban, Chlumec 13 40
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 40
HK0068 Roman Hýsek, HK 10 40
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 40
HK0139 Karel Přibyl, HK 10 40
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 10 40
HK0169 Václav Munzar, HK 8 40
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 0 39
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 16 38
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 19 37
HK0099 Jan Zima, Sloupno 16 37
HK0026 Ivan Dušek, HK 13 37
HK0137 Romana Hniková, Lužany 13 37
HK0062 Michal Luňák, HK 13 37
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 10 37
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 10 37
HK0054 Alena Sejtková, HK 10 37
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 37
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (146. – 172. místo)
HK0194 Kamil Žák, HK 7 36
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 13 35
HK0138 František Hnik st., Lužany 13 34
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 13 34
HK0036 Blanka Plasová, HK 13 34
HK0030 David Semerák, HK 13 34
HK0046 Michal Šulc, Černilov 13 34
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 34
HK0035 Ondřej Plas, HK 10 34
HK0017 Michal Pokorný, HK 10 34
HK0163 Václav Portych, HK 10 34
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 10 34
HK0037 Petr Želiezko, HK 10 34
HK0029 Ivan Březka, HK 7 34
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 7 34
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 16 32
HK0219 Karel Balatka, Zásada 13 32
HK0221 Martin Balatka, Zásada 13 32
HK0220 Věra Balatková, Zásada 13 32
HK0215 Anna Dumková, Zásada 13 32
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 13 32
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 13 32
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 13 32
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 13 32
HK0218 Helena Plachá, Zásada 13 32
HK0216 Christa Plachá, Zásada 13 32
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 13 32

I. A TŘÍDA (173. – 195. místo)
HK0108 Martin Taichman, Prasek 13 31
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 13 31
HK0143 Lenka Michálková, Praha 10 31
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 31
HK0193 Monika Pavelková, Praha 13 30
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 13 30
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 13 29
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 29
HK0059 Karel Dušek, Prasek 13 28
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 13 28
HK0027 Dominik Brož, HK 10 28
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 10 28
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 10 28
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 10 28
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 7 28
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 28
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 1 28
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 10 27
HK0209 Monika Hádková, HK 13 26
HK0223 Václav Vydra, HK 13 26
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 10 26
HK0179 Marek Horáček, HK 7 26
HK0178 Josef Horáček st., HK 7 26

I. B TŘÍDA (196. – 216. místo)
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 10 25
HK0150 Michal Kozák, HK 4 25
HK0195 Roman Žák, HK 13 24
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 10 24
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 0 24
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 13 23
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 11 23
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 10 23
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 5 23
HK0045 František Dědek, Černilov 4 23
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 13 22
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 22
HK0009 Marie Moníková, Ráby 7 22
HK0198 Marie Hanušová, HK 7 21
HK0192 Kamila Žáková, HK 4 21
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 13 19
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 19
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 0 18
HK0044 Václav Plíva, Černilov -2 17
HK0112 Martin Štayr, Prasek 7 16
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 1 16

OKRESNÍ PŘEBOR (217. – 238. místo)
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 4 15
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 14
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 0 14
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 13 13
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 13 13
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 13 13
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 13 13
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 13 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 13 13
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 13 13
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 13 13
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 13 13
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 13 13
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 13 13
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 13 13
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 13 13
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 13 13
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 13 13
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 13
HK0180 Josef Horáček ml., HK 13 11
HK0210 Anna Hanušová, HK -2 8
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 7

Tříčlenné týmy:

1. místo
Fíra team 45 180
2. místo
Klozici 42 177
PK Roháči 42 177
4. místo
Charlie blue 39 165
5. místo
Localka 42 162
6. místo
Putika 42 159
FC Cidlina 39 159
Doli 36 159
9. místo
FC Junior 48 156
10. místo
Brodan 42 153
Benefit 42 153
12. místo
Loupežníci 48 150
Křižáci team 45 150
14. místo
Kotva A 36 147
Sony team 45 147
Kotva B 39 147
17. místo
Sokolíci Lhota p. L. 45 141
Hofíci 45 141
Čaky tým 39 141
20. místo
Maxíci 42 136
Vitamíni 39 136
22. místo
Komake 42 135
23. místo
Portline 36 132
Wotrok A 39 132
Tottenham 36 132
26. místo
Mrazíci 42 126
SK Chrast 33 126
28. místo
Jiskra Prasek 33 123
Brzda tým 33 123
30. místo
PA 30 30 120
Kozáci 27 120
32. místo
FC Lužany 42 117
33. místo
Bombéři 33 114
Taichmanovi 48 114
35. místo
Poupata 36 111
36. místo
Plechy Team 27 105
37. místo
Pilka 1 42 103
38. místo
Železní hadi 33 102
39. místo
FC Kobylky 31 97
40. místo
Fanynky 24 96
41. místo
Romoka 33 90
42. místo
Berani 0 81
FC Koloděje 21 81
44. místo
Bosna 15 74
45. místo
Monk Team 21 69
46. místo
Wotrok B 21 63
Akaka 27 63

Autor: Petr Tomeš

12.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 23 000 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků DĚLNÍK/-ICE PŘI VÝROBĚ KLAVÍRŮ A PIANIN - STŘÍKAČ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DĚLNÍK/-ICE PŘI VÝROBĚ KLAVÍRŮ A PIANIN - STŘÍKAČ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: práce se stříkací pistolí, - Požadujeme: nutná manuální zručnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost a spolehlivost, - Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, - V případě zájmu zasílejte životopisy na email: kratochvilova@bechstein-europe.com. Pracoviště: C. bechstein europe s.r.o., Bratří Štefanů, č.p. 1057, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Blanka Kratochvílová, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební instalatéři 15 000 Kč Stavební instalatéři INSTALATÉR/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: INSTALATÉR/-KA, - Místo výkonu práce: Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové, - PP na dobu určitou, nástup 1.2.2019, - Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi v oboru, - Náplň práce: práce na stavbách, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Kvášovský Kamil, tel. 732 229 857, e-mail: ungureanu.sro@gmail.com. Pracoviště: Ungureanu s. r. o., Komenského, č.p. 264, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Kamil Kvášovský, +420 732 229 857. Administrativa - Administrativa Sekretářka, sekretář 21 000 Kč Sekretáři (všeobecní) OSOBNÍ ASISTENT/-KA ŘEDITELE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CZ-ISCO: 41200 Sekretáři (všeobecní), OSOBNÍ ASISTENT/-KA ŘEDITELE, - PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2018, - Náplň práce: spolupráce s ředitelem na realizaci jeho pracovních úkolů, vytváření zázemí pro jeho činnost, přehled o jeho agendě a její administrativní podpora, e-mailová a telefonická komunikace (i v angličtině), evidence pošty, písemná korespondence, koordinace schůzek a kompletní vedení diáře, zajišťování tuzemských a zahraničních cest, komunikace se zahraničními partnery, podílení se na organizaci a přípravě společenských a kulturních akcí, vytváření zázemí a příjemného prostředí společnosti, reprezentativní činnost, administrativa, práce na PC, komunikace s médii a dalšími partnery, v zastoupení ředitele komunikace se spolupracovníky aj., - Požadujeme: výrazné organizační a administrativní schopnosti, proaktivní přístup a schopnost samostatné práce i zároveň precizní plnění zadaných úkolů, časovou flexibilitu náležející k této profesi, znalost angličtiny výhodou, perfektní znalost češtiny (gramatika, stylistika, úprava formální i neformální korespondence) - na pohovoru bude prozkoušena, zkušenosti s prací na PC (MS Word, Excel, e-mail, internet), psaní všemi deseti, hromadná korespondence výhodou, kultivovaný vzhled, milý a vstřícný projev, schopnost společenského vystupování a držení dress code, týmová spolupráce, spoluvytváření pozitivní a příjemné atmosféry mezi kolegy i partnery, loajalita , - Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, půlroční odměny, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Řehořek Jiří, tel. 777 253 338 (v pracovní dny 8 - 16.30 hod), e-mail: jiri.rehorek@sion.cz. Pracoviště: Sion o.s., Na Kotli, č.p. 1201, 500 09 Hradec Králové 9. Informace: Jiří Řehořek, +420 777 253 338. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 20 000 Kč Úředníci ve skladech OPERÁTOR/-KA SKLADŮ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CZ-ISCO: 43210 Úředníci ve skladech, OPERÁTOR/-KA SKLADŮ, Místo výkonu práce: Libřice č.p. 1, 503 44 Libřice, V případě zájmu kontaktujte: Antalová Veronika, tel.: 778 477 089, e-mail: jobs@svmetal.cz. Pracoviště: Sv metal spol.s r.o. - provozovna libřice, 503 44 Libřice. Informace: Veronika Antalová, +420 778 477 089.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě

Ilustrační fotografie.

Běh městem Hradec Králové láká účastníky z řad veřejnosti

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Východočeši zapisovali porážky. Trutnov nečekanou

Východní Čechy - Program 17. kola II. ligy se tentokrát týkal pouze dvou podkrkonošských zástupců skupiny Střed. Hokejisté Dvora Králové měli volný los.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT