Úvodním dílem v uplynulém týdnu odstartovala podzimní fotbalová Tip liga, populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem prvního kola se stal PAVEL ČAKY z Nového Bydžova (startovní číslo HK0104), jenž jako jediný hráč z celého startovního pole získal šestnáct bodů za osm uhodnutých zápasů. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny. Od druhého kola mohou již zaregistrovaní hráči sázet i na internetových stránkách www.denik.cz.

Výsledky tipovaných duelů 1. kola

1. Třinec – FC Hradec Králové 1:1 0
2. Ml. Boleslav B – Chlumec n. C. 7:0 1
3. Bohemians B – FC Hradec B 1:2 2
4. Černilov – Vysoká n. L. 3:1 1
5. Chlumec B – Kratonohy 3:5 2
6. Kunčice – Nepolisy 3:3 0
7. Roudnice B – Prasek 4:2 1
8. Sendražice – Cerekvice 1:0 1
9. M. Lhota B – Nechanice 3:5 2
10. N. Město – Skřivany B 4:0 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 49 gólů.

Pořadí

1. místo
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 16 16
2. místo
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 13 13
HK0020 Roman Hýsek, HK 13 13
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 13 13
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 13
HK0053 Ondřej Plas, HK 13 13
HK0054 Blanka Plasová, HK 13 13
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 13
HK0019 Václav Portych, HK 13 13
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 13
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 13 13
HK0055 Petr Želiezko, HK 13 13
13. místo
HK0032 Ivan Březka, HK 10 10
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 10
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 10
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 10
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 10 10
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 10 10
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 10 10
HK0022 Jan Koun, HK 10 10
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 10 10
HK0133 Václav Polívka, HK 10 10
HK0017 Michal Portych, HK 10 10
HK0018 Lenka Portychová, HK 10 10
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 10 10
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 10
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 10 10
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 10 10
HK0080 Josef Štayr, Prasek 10 10
HK0047 Petr Vacek, HK 10 10
HK0052 Marie Vacková, HK 10 10
32. místo
HK0140 Jiří Bičiště, HK 7 7
HK0033 Dominik Brož, HK 7 7
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 7 7
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 7
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 7
HK0014 Monika Cílková, HK 7 7
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 7 7
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 7
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 7 7
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 7 7
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 7 7
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 7
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 7 7
HK0170 Laco Dvořák, HK 7 7
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 7
HK0131 Jiří Haleš, HK 7 7
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 7
HK0114 František Hnik ml., Lužany 7 7
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 7 7
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 7 7
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 7 7
HK0050 Jan Horák, Dobruška 7 7
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 7
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 7 7
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 7 7
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 7 7
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 7
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 7 7
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 7 7
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 7 7
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 7 7
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 7 7
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 7 7
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 7 7
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 7
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 7
HK0025 Vladimír Racek, HK 7 7
HK0060 Alena Sejtková, HK 7 7
HK0034 David Semerák, HK 7 7
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 7 7
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 7
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 7 7
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 7
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 7
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 7
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 7 7
HK0051 Petra Žižková, HK 7 7
79. místo
HK0062 Petr Brzák, HK 4 4
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 4
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 4 4
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 4 4
HK0003 František Dědek, Černilov 4 4
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 4 4
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 4 4
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 4 4
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 4 4
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 4
HK0116 František Hnik st., Lužany 4 4
HK0115 Romana Hniková, Lužany 4 4
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 4 4
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 4 4
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 4 4
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 4 4
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 4 4
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 4
HK0141 Tomáš Kozák, HK 4 4
HK0142 Miloslav Kozák, HK 4 4
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 4
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 4
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 4
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 4 4
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 4 4
HK0148 Karel Přibyl, HK 4 4
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 4 4
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 4
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 4
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 4 4
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 4
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 4
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 4 4
HK0036 Jakub Uher, Hořice 4 4
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 4 4
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 4 4
HK0090 Jan Zima, Sloupno 4 4
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 4 4
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 4 4
118. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 1 1
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 1 1
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 1 1
HK0071 Ivan Dušek, HK 1 1
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 1 1
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 1 1
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 1
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 1 1
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 1 1
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 1 1
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 1 1
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 1 1
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 1 1
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 1 1
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 1 1
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 1 1
HK0144 Michal Kozák, HK 1 1
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 1 1
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 1 1
HK0167 Jakub Louda, HK 1 1
HK0130 Miroslav Macháček, HK 1 1
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 1 1
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 1 1
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 1
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 1
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 1 1
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 1
HK0135 Milan Řehák, Libotov 1 1
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 1 1
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 1 1
HK0078 Martin Štayr, Prasek 1 1
HK0004 Michal Šulc, Černilov 1 1
HK0103 Josef Taichman, Prasek 1 1
HK0102 Martin Taichman, Prasek 1 1
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 1 1
HK0139 Oldřich Turek, HK 1 1
HK0035 Miloš Uher, Hořice 1 1
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 1 1
156. místo
HK0013 Petr Cílek, HK -2 -2
HK0152 Lenka Michálková, Praha -2 -2
HK0158 Marie Moníková, Ráby -2 -2
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 -2
HK0112 Vratislav Pokorný, HK -2 -2
HK0113 Michal Pokorný, HK -2 -2
HK0031 Michal Pražák, Kunčice -2 -2
HK0030 Markéta Pražáková, HK -2 -2
HK0043 Martin Šmied, Smržov -2 -2
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 -2
HK0094 Petr Urban, Chlumec -2 -2
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice -2 -2
168. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov -5 -5
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. -5 -5
170. místo
HK0083 Karel Dušek, Prasek -8 -8

Tříčlenná družstva:

1. místo
Železní hadi 39 39
2. místo
Maxíci 36 36
3. místo
Portline 33 33
4. místo
Fotbal 30 30
5. místo
Kotva B 24 24
Hofíci 24 24
Botafogo 24 24
8. místo
Kotva A 21 21
SK Chrast 21 21
Jezdci 21 21
Benefit 21 21
Plechy Team 21 21
13. místo
Brzda tým 18 18
Jiskra Prasek 18 18
15. místo
FC Lužany 15 15
Doli 15 15
Klozici 15 15
Loupežníci 15 15
Děda tým 15 15
20. místo
Chlad team 12 12
Fanynky 12 12
Tottenham 12 12
Putika 12 12
Sony team 12 12
Dáňové 12 12
26. místo
Křižáci 9 9
Kozáci 9 9
Mrazík team 9 9
29. místo
Bombeři 6 6
Sokolíci Lhota 6 6
Charlie blue 6 6
32. místo
Smart 3 3
Fíra team 3 3
34. místo
Bosna 0 0
35. místo
FC Koloděje -3 -3
36. místo
Kobylky -6 -6