Předposledním dvanáctým dílem pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů. Vítězkou kola se opět stala Věra Modrá ze Sendražic (start. číslo HK0008), která získala 13 bodů za sedm uhodnutých zápasů z deseti. V její prospěch rozhodl fakt, že byla nejblíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 12. kola

1. Ústí n. L. – FC Hradec Králové 2:0 1
2. Velvary – Chlumec n. Cidlinou 0:0 0
3. Liberec B – FC Hradec Král. B 4:1 1
4. Libčany – Nový Bydžov 1:1 0
5. Třebeš – Slavia Hradec Král. 1:0 1
6. Roudnice – Nepolisy 2:3 2
7. Boharyně – Prasek 4:1 1
8. Sendražice – Dobřenice 1:8 2
9. Nový Hradec B – Syrovátka 4:0 1
10. Nové Město – Převýšov 4:0 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 37 gólů.

Pořadí po 12. kole

Jednotlivci:

1. místo
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 126
2. místo
HK0133 Václav Polívka, HK 13 123
3. a 4. místo
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 10 120
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 7 117
5. místo
HK0170 Laco Dvořák, HK 10 114
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 114
7. místo
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 10 111
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 10 111
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 111
10. místo
HK0014 Monika Cílková, HK 10 109
HK0013 Petr Cílek, HK 4 109
12. místo
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 108
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 10 108
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 108
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 7 108
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 108
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 7 108
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 4 108
19. a 20. místo
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 107
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 8 106
21. místo
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 10 105
HK0036 Jakub Uher, Hořice 7 105
HK0090 Jan Zima, Sloupno 7 105
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 4 105
25. místo
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 7 102
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 7 102
HK0052 Marie Vacková, HK 4 102
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 4 102
29. místo
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 101
30. místo
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 10 99
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 10 99
HK0050 Jan Horák, Dobruška 4 99
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 4 99
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 4 99
HK0051 Petra Žižková, HK 4 99
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 1 99
37. a 38. místo
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 98
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 8 97
39. místo
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 96
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 10 96
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 96
HK0114 František Hnik ml., Lužany 7 96
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 7 96
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 7 96
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 7 96
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 4 96
47. místo
HK0034 David Semerák, HK 10 94
48. místo
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 10 93
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 10 93
HK0140 Jiří Bičiště, HK 7 93
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 7 93
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 93
53. a 54. místo
HK0182 Jan Hanuš, HK 7 92
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 7 91
55. místo
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 10 90
HK0071 Ivan Dušek, HK 7 90
HK0115 Romana Hniková, Lužany 7 90
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 7 90
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 90
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 7 90
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 7 90
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 4 90
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 90
HK0047 Petr Vacek, HK 4 90
65. místo
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 10 88
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 88
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 7 88
68. místo
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 7 87
HK0167 Jakub Louda, HK 7 87
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 7 87
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 4 87
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 87
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 1 87
HK0046 Aleš Daněk, Černilov -2 87
75. místo
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 7 85
76. místo
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 7 84
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 7 84
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 7 84
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 7 84
HK0116 František Hnik st., Lužany 7 84
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 84
HK0032 Ivan Březka, HK 4 84
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 4 84
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 84
HK0033 Dominik Brož, HK 1 84
HK0139 Oldřich Turek, HK 1 84
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov -2 84
88. místo
HK0180 Monika Hádková, HK 7 83
89. místo
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 7 81
HK0030 Markéta Pražáková, HK 7 81
HK0141 Tomáš Kozák, HK 4 81
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 81
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 1 81
HK0062 Petr Brzák, HK -2 81
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov -2 81
HK0049 Jiří Kotek, Černilov -2 81
97. a 98. místo
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 1 80
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 8 79
99. místo
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 78
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 78
HK0054 Blanka Plasová, HK 7 78
HK0055 Petr Želiezko, HK 7 78
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 4 78
HK0020 Roman Hýsek, HK 4 78
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 4 78
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 78
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 4 78
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 1 78
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 1 78
110. místo
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 75
HK0043 Martin Šmied, Smržov 4 75
HK0103 Josef Taichman, Prasek 1 75
113. místo
HK0025 Vladimír Racek, HK 4 74
114. místo
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov -1 73
HK0015 Martin Cílek, HK -2 73
116. místo
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 7 72
HK0053 Ondřej Plas, HK 7 72
HK0035 Miloš Uher, Hořice 7 72
HK0083 Karel Dušek, Prasek 4 72
120. místo
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 1 70
121. místo
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 10 69
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 4 69
123. místo
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 68
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 4 68
125. místo
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 67
126. místo
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 4 66
HK0022 Jan Koun, HK 4 66
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 1 66
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 1 66
HK0113 Michal Pokorný, HK -2 66
131. a 132. místo
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 0 65
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 10 64
133. místo
HK0148 Karel Přibyl, HK 7 63
HK0135 Milan Řehák, Libotov 4 63
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 63
136. místo
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 62
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 1 62
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 0 62
139. místo
HK0188 Bohuš Nosek, Solnice 10 61
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 7 61
141. místo
HK0152 Lenka Michálková, Praha 13 60
HK0005 Václav Plíva, Černilov 4 60
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 60
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 1 60
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 60
HK0060 Alena Sejtková, HK 0 60
147. místo
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 7 59
HK0131 Jiří Haleš, HK 1 59
149. místo
HK0094 Petr Urban, Chlumec 0 58
150. místo
HK0144 Michal Kozák, HK 7 57
HK0004 Michal Šulc, Černilov 7 57
HK0003 František Dědek, Černilov 4 57
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 57
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 57
155. a 156. místo
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 0 56
HK0178 Josef Horáček, HK 0 55
157. místo
HK0130 Miroslav Macháček, HK 10 54
HK0092 Eva Zimová, Sloupno -2 54
159. místo
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 52
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 1 52
161. místo
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 51
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 4 51
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 4 51
164. místo
HK0158 Marie Moníková, Ráby 13 48
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 10 48
HK0183 Roman Žák, HK 8 48
HK0080 Josef Štayr, Prasek 7 48
HK0142 Miloslav Kozák, HK 1 48
169. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 8 45
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 4 45
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 1 45
172. a 173. místo
HK0181 Marie Hanušová, HK 1 44
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec -1 43
174. místo
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 42
HK0102 Martin Taichman, Prasek -2 42
176. místo
HK0019 Václav Portych, HK 0 41
177. místo
HK0186 Jan Hanuš ml., HK 13 40
HK0176 Marek Horáček, HK 0 40
HK0017 Michal Portych, HK 0 40
180. a 181. místo
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 1 39
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -5 36
182. místo
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
HK0018 Lenka Portychová, HK 0 34
184. místo
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 2 31
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 0 31
186. místo
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 2 28
HK0177 Josef Horáček st., HK 0 28
188. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec -4 16

Tříčlenná družstva:

1. místo
Jezdci 30 330
2. místo
Hofíci 18 324
3. a 4. místo
Botafogo 30 312
Kotva B 12 300
Ifike 21 300
6. místo
Klozici 12 294
7. a 8. místo
Charlie blue 12 291
Hamako 21 288
9. místo
Loupežníci 27 279
10. místo
Kotva A 9 273
11. místo
Křižáci 27 270
FC Lužany 21 270
13. a 14. místo
Sokolíci Lhota 15 266
Putika 18 265
15. místo
Benefit 18 264
Sony team 12 264
17. místo
Mrazík team 9 261
18. místo
Děda tým 9 255
Tottenham 18 255
20. místo
Fotbal 5 254
21. místo
Doli 21 252
Fíra team 21 252
23. místo
Dáňové -3 246
24. místo
Chlad team 12 240
Maxíci 12 240
26. místo
Brzda tým 6 234
27. místo
Železní hadi 21 228
28. místo
Plechy Team 12 225
29. a 30. místo
Fanynky 30 217
Wotrok A 9 203
31. místo
Smart 0 195
32. místo
Kobylky 9 189
33. místo
Kozáci 12 186
34. místo
Wotrok B 9 179
35. místo
SK Chrast 0 178
36. místo
Bosna 15 174
37. místo
Jiskra Prasek 23 172
38. místo
Bombeři 15 160
39. místo
FC Koloděje 9 141
40. místo
Akaka 0 123
41. místo
Portline 0 115