Desátým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem tohoto kola se stal Václav Polívka z Hradce Králové (startovní číslo HK0133), který získal devatenáct bodů za devět uhodnutých zápasů z deseti, navíc uhodl Supertrefu. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 10. kola

1. Vlašim – FC Hradec Králové (0:2) 2
2. Chlumec n. C. – Zbuzany (2:1) 1
3. Ústí n. O. – FC Hradec Kr. B (1:0) 1
4. Vysoká n. L. – Nový Bydžov (1:2) 2
5. Třebeš – Kratonohy/Olympia (2:1) 1
6. Roudnice – Třebechovice (4:2) 1
7. Dvůr Králové B – Skřivany (2:3) 2
8. Předměřice – Slavia HK B (2:5) 2
9. Malšova Lhota – Stěžery (5:1) 1
10. Klamoš – Neděliště (3:2) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 41 gólů.

Pořadí po 10. kole

Jednotlivci:

1. místo
HK0133 Václav Polívka, HK 19 106
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 106
3. místo
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 16 103
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 10 103
5. místo
HK0170 Laco Dvořák, HK 16 100
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 100
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 100
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 7 100
9. místo
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 16 97
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 97
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 7 97
12. místo
HK0014 Monika Cílková, HK 13 95
13. místo
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 16 94
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 16 94
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 16 94
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 16 94
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 16 94
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 13 94
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 10 94
HK0052 Marie Vacková, HK 10 94
21. místo
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 93
22. místo
HK0013 Petr Cílek, HK 16 92
23. místo
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 16 91
HK0090 Jan Zima, Sloupno 16 91
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 13 91
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 10 91
HK0050 Jan Horák, Dobruška 10 91
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 10 91
HK0051 Petra Žižková, HK 10 91
30. místo
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 16 88
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 16 88
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 13 88
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 13 88
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 13 88
HK0036 Jakub Uher, Hořice 13 88
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 7 88
37. místo
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 19 85
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 85
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 13 85
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 10 85
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 85
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 4 85
43. místo
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 17 84
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 16 84
45. místo
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 19 82
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 16 82
HK0139 Oldřich Turek, HK 16 82
HK0140 Jiří Bičiště, HK 13 82
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 13 82
HK0114 František Hnik ml., Lužany 13 82
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 82
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 13 82
HK0062 Petr Brzák, HK 10 82
HK0032 Ivan Březka, HK 10 82
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 10 82
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 10 82
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 82
HK0071 Ivan Dušek, HK 7 82
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 4 82
60. místo
HK0034 David Semerák, HK 13 80
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 11 80
62. místo
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 16 79
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 16 79
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 13 79
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 13 79
HK0047 Petr Vacek, HK 13 79
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 10 79
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 79
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 7 79
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 7 79
71. místo
HK0182 Jan Hanuš, HK 19 78
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 78
73. místo
HK0167 Jakub Louda, HK 16 76
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 16 76
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 13 76
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 76
HK0115 Romana Hniková, Lužany 13 76
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 10 76
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 10 76
HK0033 Dominik Brož, HK 7 76
81. místo
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 14 75
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 14 75
HK0180 Monika Hádková, HK 13 75
84. místo
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 19 74
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 0 74
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 0 74
87. místo
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 13 73
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 13 73
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 13 73
HK0116 František Hnik st., Lužany 13 73
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 13 73
HK0103 Josef Taichman, Prasek 13 73
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 10 73
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 10 73
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 7 73
96. místo
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 71
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 7 71
98. místo
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 16 70
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 16 70
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 13 70
HK0141 Tomáš Kozák, HK 13 70
HK0043 Martin Šmied, Smržov 13 70
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 13 70
HK0020 Roman Hýsek, HK 10 70
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 10 70
HK0030 Markéta Pražáková, HK 10 70
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 70
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 10 70
109. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 13 68
110. místo
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 13 67
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 13 67
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 13 67
HK0113 Michal Pokorný, HK 13 67
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 67
HK0083 Karel Dušek, Prasek 10 67
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 10 67
HK0055 Petr Želiezko, HK 1 67
118. místo
HK0025 Vladimír Racek, HK 13 66
119. místo
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 13 64
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 10 64
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 10 64
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 64
HK0053 Ondřej Plas, HK 1 64
HK0054 Blanka Plasová, HK 1 64
125. místo
HK0035 Miloš Uher, Hořice 10 61
126. místo
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 60
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 0 60
128. místo
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 16 59
129. místo
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 13 58
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 58
HK0148 Karel Přibyl, HK 10 58
HK0135 Milan Řehák, Libotov 10 58
133. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 1 57
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 0 57
135. místo
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 13 55
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 55
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 10 55
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 7 55
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 55
HK0022 Jan Koun, HK 7 55
HK0003 František Dědek, Černilov 4 55
142. místo
HK0060 Alena Sejtková, HK 10 53
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 0 53
144. místo
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 52
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 7 52
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 52
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 4 52
148. místo
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 51
149. místo
HK0094 Petr Urban, Chlumec 5 50
150. místo
HK0144 Michal Kozák, HK 16 49
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 10 49
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 7 49
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 7 49
HK0130 Miroslav Macháček, HK 4 49
HK0004 Michal Šulc, Černilov 4 49
156. místo
HK0188 Bohuš Nosek, Solnice 16 47
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 7 47
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 47
159. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov 13 46
HK0152 Lenka Michálková, Praha 10 46
HK0142 Miloslav Kozák, HK 7 46
162. místo
HK0178 Josef Horáček, HK 16 45
163. místo
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 4 43
HK0102 Martin Taichman, Prasek 4 43
165. místo
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 5 42
HK0181 Marie Hanušová, HK 4 42
167. místo
HK0019 Václav Portych, HK 0 41
168. místo
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 13 40
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 7 40
HK0183 Roman Žák, HK 5 40
HK0017 Michal Portych, HK 0 40
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK -2 40
173. místo
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 7 37
174. místo
HK0176 Marek Horáček, HK 7 36
175. místo
HK0158 Marie Moníková, Ráby 7 34
HK0080 Josef Štayr, Prasek 7 34
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 4 34
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 34
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
HK0018 Lenka Portychová, HK 0 34
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 0 34
182. místo
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 4 31
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 0 31
184. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 4 30
185. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 2 27
HK0177 Josef Horáček st., HK 1 27
187. místo
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 26
188. místo
HK0186 Jan Hanuš ml., HK 1 23

Tříčlenná družstva:

1. místo
Hofíci 45 288
2. místo
Jezdci 48 285
3. místo
Kotva B 30 276
4. místo
Ifike 42 273
5. místo
Botafogo 48 270
6. místo
Klozici 39 261
Hamako 18 261
8. místo
Charlie blue 42 255
9. místo
Kotva A 30 249
10. místo
Benefit 48 243
Loupežníci 36 243
12. místo
Putika 33 241
13. místo
Sony team 39 240
Fotbal 45 240
15. místo
Dáňové 39 237
16. místo
Děda tým 45 234
Mrazík team 36 234
18. místo
FC Lužany 39 231
19. místo
Sokolíci Lhota 39 230
20. místo
Doli 27 228
Křižáci 36 228
22. místo
Maxíci 27 227
23. místo
Brzda tým 36 225
24. místo
Tottenham 42 222
25. místo
Fíra team 39 219
26. místo
Chlad team 30 213
27. místo
Plechy Team 33 201
28. místo
Železní hadi 3 195
29. místo
Smart 27 186
30. místo
Wotrok A 27 182
31. místo
Kobylky 30 177
Fanynky 24 177
33. místo
Kozáci 36 165
34. místo
Wotrok B 24 164
35. místo
SK Chrast 30 160
36. místo
Bosna 21 150
37. místo
Bombeři 24 142
38. místo
Jiskra Prasek 21 131
39. místo
FC Koloděje 12 120
40. místo
Portline 0 115
41. místo
Akaka 24 108