Sedmým dílem pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem tohoto kola se stal Václav Polívka z Hradce Králové (startovní číslo HK0133), který získal šestnáct bodů za osm uhodnutých zápasů z deseti. V jeho prospěch rozhodl fakt, že byl nejblíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 7. kola

1. Viktoria Plzeň – Sparta Praha (1:0) 1
2. Brno – FC Hradec Králové (2:1) 1
3. Pardubice B – Chlumec n. C. (1:3) 2
4. Brozany – FC Hradec Král. B (0:4) 2
5. Krat./Olympia – N. Bydžov (4:1) 1
6. Broumov – Roudnice (2:0) 1
7. Slavia HK B – Nový Hradec (0:3) 2
8. Třebeš B – Kosičky (1:2) 2
9. Předměřice – Malšovice (6:0) 1
10. Stěžery – Lhota pod Libčany (2:1) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 34 gólů.

Pořadí po 7. kole

Jednotlivci:

1. místo
HK0133 Václav Polívka, HK 16 79
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 79
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 7 79
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 79
5. místo
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 13 76
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 13 76
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 76
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 13 76
HK0170 Laco Dvořák, HK 10 76
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 10 76
11. místo
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 13 73
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 73
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 73
14. místo
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 13 70
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 13 70
HK0052 Marie Vacková, HK 13 70
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 10 70
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 10 70
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 70
20. místo
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 16 67
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 16 67
HK0050 Jan Horák, Dobruška 13 67
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 67
HK0051 Petra Žižková, HK 13 67
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 10 67
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 10 67
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 67
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 67
HK0114 František Hnik ml., Lužany 7 67
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 7 67
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 7 67
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 4 67
33. místo
HK0014 Monika Cílková, HK 10 65
34. místo
HK0090 Jan Zima, Sloupno 16 64
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 13 64
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 64
HK0036 Jakub Uher, Hořice 13 64
HK0033 Dominik Brož, HK 10 64
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 64
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 10 64
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 10 64
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 64
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 7 64
HK0032 Ivan Březka, HK 4 64
45. místo
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 13 61
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 13 61
HK0062 Petr Brzák, HK 10 61
HK0071 Ivan Dušek, HK 10 61
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 10 61
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 7 61
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 7 61
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 61
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 7 61
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 7 61
HK0115 Romana Hniková, Lužany 4 61
HK0140 Jiří Bičiště, HK 1 61
57. místo
HK0013 Petr Cílek, HK 7 59
58. místo
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 10 58
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 58
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 58
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 10 58
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 10 58
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 7 58
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 58
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 7 58
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 58
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 4 58
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 4 58
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 4 58
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 4 58
71. místo
HK0180 Monika Hádková, HK 7 57
72. místo
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 13 55
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 10 55
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 55
HK0167 Jakub Louda, HK 10 55
HK0053 Ondřej Plas, HK 10 55
HK0054 Blanka Plasová, HK 10 55
HK0043 Martin Šmied, Smržov 10 55
HK0103 Josef Taichman, Prasek 10 55
HK0055 Petr Želiezko, HK 10 55
HK0020 Roman Hýsek, HK 7 55
HK0047 Petr Vacek, HK 7 55
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 4 55
HK0116 František Hnik st., Lužany 4 55
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 55
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 55
87. místo
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 10 54
HK0182 Jan Hanuš, HK 10 54
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 54
90. místo
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 4 53
HK0034 David Semerák, HK 4 53
92. místo
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 10 52
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 7 52
HK0113 Michal Pokorný, HK 7 52
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 7 52
HK0030 Markéta Pražáková, HK 7 52
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 52
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 4 52
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 4 52
HK0139 Oldřich Turek, HK 4 52
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 1 52
102. místo
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 7 50
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 4 50
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 4 50
105. místo
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 13 49
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 13 49
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 13 49
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 10 49
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 10 49
HK0003 František Dědek, Černilov 7 49
HK0083 Karel Dušek, Prasek 4 49
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 4 49
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 49
HK0141 Tomáš Kozák, HK 1 49
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 0 49
116. místo
HK0025 Vladimír Racek, HK 7 48
117. místo
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 16 46
HK0035 Miloš Uher, Hořice 10 46
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 46
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 4 46
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 4 46
122. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 10 45
123. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 7 44
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 0 44
125. místo
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 43
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 43
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 43
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 4 43
HK0022 Jan Koun, HK 4 43
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 4 43
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 4 43
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 1 43
133. místo
HK0019 Václav Portych, HK 1 42
HK0017 Michal Portych, HK 1 42
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky -5 42
136. místo
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 13 40
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 10 40
HK0130 Miroslav Macháček, HK 7 40
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 40
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 4 40
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 1 40
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK -5 40
143. místo
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 10 39
HK0018 Lenka Portychová, HK 1 39
145. místo
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 10 37
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 37
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 7 37
HK0102 Martin Taichman, Prasek 7 37
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 37
HK0148 Karel Přibyl, HK 1 37
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 37
HK0135 Milan Řehák, Libotov -2 37
153. místo
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 36
154. místo
HK0060 Alena Sejtková, HK 7 35
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 35
156. místo
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 7 34
HK0142 Miloslav Kozák, HK 4 34
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
159. místo
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 32
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 32
161. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov 4 31
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 1 31
163. místo
HK0176 Marek Horáček, HK 10 30
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 5 30
165. místo
HK0094 Petr Urban, Chlumec 2 29
HK0183 Roman Žák, HK 0 29
167. místo
HK0144 Michal Kozák, HK 7 28
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 28
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 4 28
HK0158 Marie Moníková, Ráby 1 28
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 1 28
HK0004 Michal Šulc, Černilov 1 28
173. místo
HK0181 Marie Hanušová, HK 10 27
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 1 27
175. místo
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 1 26
176. místo
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 1 25
177. místo
HK0178 Josef Horáček, HK 1 24
178. místo
HK0188 Bohuš Nosek, Solnice 10 23
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 4 23
180. místo
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 22
181. místo
HK0177 Josef Horáček st., HK 4 21
182. místo
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 1 19
183. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec -1 18
184. místo
HK0186 Jan Hanuš ml., HK 4 17
185. místo
HK0152 Lenka Michálková, Praha 1 16
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice -1 16
187. místo
HK0080 Josef Štayr, Prasek -2 13
188. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 1 12

Tříčlenná družstva:

1. místo
Hofíci 39 222
2. místo
Botafogo 39 210
Klozici 33 210
4. místo
Ifike 21 204
Jezdci 33 204
Kotva B 39 204
7. místo
Hamako 36 201
8. místo
Putika 33 189
9. místo
Kotva A 30 186
10. místo
FC Lužany 15 183
11. místo
Maxíci 12 177
12. místo
Loupežníci 15 175
13. místo
Křižáci 27 174
Fotbal 27 174
15. místo
Mrazík team 27 171
Brzda tým 15 171
17. místo
Charlie blue 24 168
Doli 39 168
19. místo
Železní hadi 30 165
20. místo
Sony team 9 162
Benefit 24 162
22. místo
Sokolíci Lhota 21 158
23. místo
Dáňové 15 153
Děda tým 12 153
25. místo
Tottenham 18 150
26. místo
Fíra team 39 147
Chlad team 18 147
28. místo
Wotrok A 21 146
29. místo
Smart 27 141
30. místo
Plechy Team 18 138
31. místo
Kobylky 15 126
32. místo
Portline 3 123
33. místo
SK Chrast 24 112
34. místo
Kozáci 12 111
35. místo
Wotrok B 18 110
36. místo
Bosna 12 108
37. místo
Fanynky 9 105
38. místo
FC Koloděje 15 93
39. místo
Bombeři 9 88
40. místo
Akaka 15 75
41. místo
Jiskra Prasek 9 62