Pátým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, oblíbená tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězkou tohoto kola se stala Zdeňka Dusová ze Sendražic (startovní číslo HK0063), která získala deset bodů za šest uhodnutých zápasů z deseti, navíc byla nejblíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se ozvala sportovní redakci na telefonní číslo 602 576 209,kde se dohodne na převzetí ceny. Již registrovaní hráči mohou tipovat i na internetu (www.denik.cz). Upozorňujeme, že skončila možnost pro přihlašování týmů.

Výsledky tipovaných duelů 5. kola

1. V. Žižkov – FC Hradec Králové (1:2) 2
2. Živanice – Chlumec n. Cidlinou (1:0) 1
3. Zápy – FC Hradec Králové B (1:0) 1
4. Chlumec n. Cidl. B – Třebeš (2:1) 1
5. Broumov – Nepolisy (3:3) 0
6. Kobylice – Nová Paka (1:1) 0
7. Třebeš B – Malšovice (1:2) 2
8. Kosičky – Nový Hradec Králové (5:3) 1
9. Smiřice – Lhota pod Libčany (3:3) 0
10. Neděliště – Dobřenice (4:4) 0

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 41 gólů.

Pořadí po 5. kole

1. místo
HK0170 Laco Dvořák, HK 7 59
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 59
3. místo
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 56
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 1 56
5. místo
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 53
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 4 53
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 4 53
HK0133 Václav Polívka, HK 4 53
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 1 53
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 1 53
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 1 53
12. místo
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 7 50
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 7 50
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 4 50
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 1 50
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 50
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 50
18. místo
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 7 47
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 7 47
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 4 47
HK0014 Monika Cílková, HK 4 47
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 4 47
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 47
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 4 47
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 1 47
HK0114 František Hnik ml., Lužany 1 47
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 1 47
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 1 47
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 1 47
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 1 47
HK0052 Marie Vacková, HK 1 47
32. místo
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 7 44
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 7 44
HK0036 Jakub Uher, Hořice 7 44
HK0140 Jiří Bičiště, HK 4 44
HK0032 Ivan Březka, HK 4 44
HK0071 Ivan Dušek, HK 4 44
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 4 44
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 44
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 4 44
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 1 44
HK0050 Jan Horák, Dobruška 1 44
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 1 44
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 1 44
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 1 44
HK0051 Petra Žižková, HK 1 44
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice -2 44
48. místo
HK0062 Petr Brzák, HK 10 41
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 41
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 10 41
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 7 41
HK0116 František Hnik st., Lužany 4 41
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 4 41
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 41
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 4 41
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 4 41
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 4 41
HK0033 Dominik Brož, HK 1 41
HK0115 Romana Hniková, Lužany 1 41
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 1 41
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 1 41
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 1 41
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 1 41
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 1 41
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK -2 41
66. místo
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 1 39
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 1 39
68. místo
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 7 38
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 38
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 38
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 4 38
HK0053 Ondřej Plas, HK 4 38
HK0054 Blanka Plasová, HK 4 38
HK0113 Michal Pokorný, HK 4 38
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 4 38
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 38
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 4 38
HK0055 Petr Želiezko, HK 4 38
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 1 38
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 1 38
HK0141 Tomáš Kozák, HK 1 38
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 38
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 1 38
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 1 38
HK0047 Petr Vacek, HK 1 38
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov -2 38
HK0139 Oldřich Turek, HK -2 38
HK0020 Roman Hýsek, HK -5 38
89. místo
HK0180 Monika Hádková, HK 4 37
90. místo
HK0034 David Semerák, HK -1 36
91. místo
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 7 35
HK0043 Martin Šmied, Smržov 7 35
HK0013 Petr Cílek, HK 4 35
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 4 35
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 4 35
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 35
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 35
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 4 35
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 35
HK0103 Josef Taichman, Prasek 4 35
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 1 35
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 1 35
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 1 35
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 1 35
HK0030 Markéta Pražáková, HK 1 35
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK -2 35
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov -2 35
HK0090 Jan Zima, Sloupno -2 35
HK0003 František Dědek, Černilov -5 35
110. místo
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 34
HK0017 Michal Portych, HK 4 34
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 34
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 34
HK0019 Václav Portych, HK -2 34
115. místo
HK0083 Karel Dušek, Prasek 7 32
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 7 32
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 4 32
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 4 32
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 4 32
HK0130 Miroslav Macháček, HK 4 32
HK0148 Karel Přibyl, HK 4 32
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 4 32
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 4 32
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 1 32
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 32
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 1 32
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 1 32
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 1 32
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 1 32
HK0167 Jakub Louda, HK 1 32
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 32
HK0135 Milan Řehák, Libotov 1 32
HK0022 Jan Koun, HK -2 32
134. místo
HK0025 Vladimír Racek, HK 4 31
HK0018 Lenka Portychová, HK 1 31
HK0182 Jan Hanuš, HK -2 31
137. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 4 30
138. místo
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice -2 29
139. místo
HK0060 Alena Sejtková, HK 4 28
HK0058 Pavlína Sejtková, HK -2 28
141. místo
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 4 27
142. místo
HK0015 Martin Cílek, HK 1 26
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 1 26
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek -2 26
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany -5 26
146. místo
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 1 25
HK0183 Roman Žák, HK -2 25
148. místo
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 1 24
HK0056 Pavel Jaroslav, HK -2 24
150. místo
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 23
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 1 23
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 1 23
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany -2 23
HK0088 Michal Chlad, Kosičky -2 23
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice -2 23
HK0035 Miloš Uher, Hořice -2 23
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov -2 23
HK0142 Miloslav Kozák, HK -8 23
159. místo
HK0176 Marek Horáček, HK 7 22
160. místo
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 2 21
161. místo
HK0144 Michal Kozák, HK 7 20
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 1 20
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. -2 20
164. místo
HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK -2 18
165. místo
HK0102 Martin Taichman, Prasek 7 17
HK0158 Marie Moníková, Ráby 4 17
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 17
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 1 17
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 1 17
HK0004 Michal Šulc, Černilov -2 17
HK0175 Petr Veselý, Chlumec -2 17
HK0143 Miloslava Kozáková, HK -5 17
173. místo
HK0181 Marie Hanušová, HK 4 16
HK0094 Petr Urban, Chlumec 2 16
175. místo
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 5 15
HK0080 Josef Štayr, Prasek -2 15
177. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov -2 14
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek -5 14
179. místo
HK0178 Josef Horáček, HK -2 13
180. místo
HK0078 Martin Štayr, Prasek 0 11
181. místo
HK0177 Josef Horáček st., HK -2 10
182. místo
HK0186 Jan Hanuš ml., HK -8 9
183. místo
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 2 8
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec -1 8
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -5 8
186. místo
HK0152 Lenka Michálková, Praha -8 5
187. místo
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice -1 4

POŘADÍ - DRUŽSTVA:

1. místo
Ifike 9 156
2. místo
Hofíci 6 153
3. místo
Klozici 21 147
4. místo
Botafogo 6 141
5. místo
Hamako 9 138
6. místo
Maxíci 9 135
Jezdci 9 135
Kotva B 3 135
9. místo
FC Lužany 6 129
10. místo
Putika 6 126
11. místo
Loupežníci 6 124
12. místo
Sony team 6 123
13. místo
Brzda tým 21 120
14. místo
Benefit 15 117
Křižáci 6 117
Fotbal 0 117
17. místo
Železní hadi 12 114
Kotva A 3 114
19. místo
Mrazík team 6 111
20. místo
Děda tým 0 108
Doli 3 108
Charlie blue 9 108
23. místo
Dáňové 9 99
Portline 3 99
Tottenham 9 99
Chlad team 3 99
27. místo
Fíra team 3 96
28. místo
Sokolíci Lhota 3 95
29. místo
Wotrok A 3 92
30. místo
Plechy Team 3 90
31. místo
Kobylky 12 81
Kozáci 0 81
SK Chrast 3 81
34. místo
Smart 9 78
35. místo
Fanynky -3 75
36. místo
Wotrok B 6 71
37. místo
Bombeři 1 67
38. místo
Bosna -9 66
39. místo
FC Koloděje 0 57
40. místo
Jiskra Prasek 2 53
41. místo
Akaka 3 45