Jak již bylo dopředu v Deníku avizováno, stejně jako na jaře se i v podzimní části fotbalové Tip ligy na dálku hrálo v rámci celého Královéhradeckého kraje o atraktivní cenu. Tou je herní konzole Sony PlayStation 4500 GB.

Šanci na lákavou výhru měli vítězové pěti okresních částí (Královéhradecko, Trutnovsko, Náchodsko, Rychnovsko a Jičínsko). Šampionem je ten, který získal po třinácti odehraných kolech nejvyšší počet bodů. V tomto případě tuto skvělou prémii od partnera soutěže vyhrál Marek Birke z Trutnova, který získal celkem 139 bodů.

Navázal tak na jarní vítězku ze stejného města Lenku Hurtovou, jež tehdy posbírala 125 bodů, za což získala dva lístky na říjnový zápas kvalifikace na mistrovství Evropy mezi Českou republikou a Anglií (2:1).

Seznam jednotlivých vítězů – Krkonošský deník: Marek Birke (Trutnov, 139 bodů); Hradecký deník: Věra Modrá (Sendražice, 133 bodů); Náchodský deník: Monika Procházková (Náchod, 124 bodů); Jičínský deník: Tomáš Houška (Jičín, 120 bodů); Rychnovský deník: Jaroslav Gütler (Hradec Králové, 114 bodů).