Druhým dílem pokračovala podzimní fotbalová Tip liga. Vítězem 2. kola se stal Vladislav Koudelka z Roudnice (st. číslo HK0138), jenž jako jediný získal 22 bodů, když uhodl všech deset zápasů. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na tel. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí ceny. Registrovaní hráči mohou sázet i na internetu (www.denik.cz).

Výsledky tipovaných duelů 2. kola

1. FC Hradec Králové – Chrudim (2:0) 1
2. Chlumec – Bohemians Pr. B (0:2) 2
3. FC Hradec B – Přepeře (3:2) 1
4. Nový Bydžov – Chlumec B (1:1) 0
5. Třebeš – Černilov (3:1) 1
6. Roudnice – Jaroměř (3:0) 1
7. Kobylice – Bílá Třemešná (8:2) 1
8. Meziměstí – Nový Hradec (1:1) 0
9. Stěžery – Smiřice (7:1) 1
10. Cerekvice – Klamoš (3:0) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 41 gólů.

Pořadí po 2. kole - jednotlivci

1. místo
HK0019 Václav Portych, HK 16 29
HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 13 29
3. místo
HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 22 26
HK0072 Petr Mašek, Čeperka 19 26
HK0069 František Chvojka st., Roudnice 13 26
HK0008 Věra Modrá, Sendražice 13 26
HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 26
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 26
9. místo
HK0170 Laco Dvořák, HK 16 23
HK0172 Jiří Havelka, Černožice 16 23
HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 16 23
HK0024 Martin Hopko, Sendražice 16 23
HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 16 23
HK0009 Václav Modrý, Sendražice 16 23
HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 23
HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 23
HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 13 23
HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 13 23
HK0048 Růžena Kotková, Černilov 13 23
HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 13 23
HK0133 Václav Polívka, HK 13 23
HK0018 Lenka Portychová, HK 13 23
HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 13 23
HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 23
HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 13 23
HK0052 Marie Vacková, HK 13 23
HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 10 23
HK0020 Roman Hýsek, HK 10 23
HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 10 23
30. místo
HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 16 20
HK0124 Petr Kloz, Chlumec 16 20
HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 16 20
HK0140 Jiří Bičiště, HK 13 20
HK0061 Jaroslav Brzák, HK 13 20
HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 13 20
HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 13 20
HK0014 Monika Cílková, HK 13 20
HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 13 20
HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 13 20
HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 13 20
HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 20
HK0114 František Hnik ml., Lužany 13 20
HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 13 20
HK0050 Jan Horák, Dobruška 13 20
HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 13 20
HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 13 20
HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 13 20
HK0001 Jan Motyka, Kunčice 13 20
HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 13 20
HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 13 20
HK0025 Vladimír Racek, HK 13 20
HK0034 David Semerák, HK 13 20
HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 20
HK0028 Martin Špaček, Lochenice 13 20
HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 20
HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 13 20
HK0051 Petra Žižková, HK 13 20
HK0032 Ivan Březka, HK 10 20
HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 20
HK0173 Zdeněk Kostka, HK 10 20
HK0017 Michal Portych, HK 10 20
HK0058 Pavlína Sejtková, HK 10 20
HK0047 Petr Vacek, HK 10 20
64. místo
HK0131 Jiří Haleš, HK 11 18
65. místo
HK0071 Ivan Dušek, HK 16 17
HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 16 17
HK0139 Oldřich Turek, HK 16 17
HK0062 Petr Brzák, HK 13 17
HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 13 17
HK0003 František Dědek, Černilov 13 17
HK0116 František Hnik st., Lužany 13 17
HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 13 17
HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 13 17
HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 13 17
HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 13 17
HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 13 17
HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 13 17
HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 13 17
HK0036 Jakub Uher, Hořice 13 17
HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 13 17
HK0033 Dominik Brož, HK 10 17
HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 10 17
HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 10 17
HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 17
HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 17
HK0174 Petr Matějka, Stěžery 10 17
HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 10 17
HK0060 Alena Sejtková, HK 10 17
HK0022 Jan Koun, HK 7 17
HK0053 Ondřej Plas, HK 4 17
HK0054 Blanka Plasová, HK 4 17
HK0055 Petr Želiezko, HK 4 17
93. místo
HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 11 15
94. místo
HK0013 Petr Cílek, HK 16 14
HK0015 Martin Cílek, HK 13 14
HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 13 14
HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 13 14
HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 13 14
HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 13 14
HK0167 Jakub Louda, HK 13 14
HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 13 14
HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 13 14
HK0117 Josef Skalický, Chlumec 13 14
HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 13 14
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 13 14
HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 10 14
HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 10 14
HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 10 14
HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 10 14
HK0115 Romana Hniková, Lužany 10 14
HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 10 14
HK0056 Pavel Jaroslav, HK 10 14
HK0141 Tomáš Kozák, HK 10 14
HK0142 Miloslav Kozák, HK 10 14
HK0148 Karel Přibyl, HK 10 14
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 10 14
HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 10 14
HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 14
HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 10 14
HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 10 14
HK0090 Jan Zima, Sloupno 10 14
HK0092 Eva Zimová, Sloupno 10 14
HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 7 14
HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 7 14
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 14
HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 14
127. místo
HK0180 Monika Hádková, HK 13 13
HK0178 Josef Horáček, HK 13 13
HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 13 13
HK0175 Petr Veselý, Chlumec 13 13
131. místo
HK0031 Michal Pražák, Kunčice 13 11
HK0030 Markéta Pražáková, HK 13 11
HK0043 Martin Šmied, Smržov 13 11
HK0046 Aleš Daněk, Černilov 10 11
HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 11
HK0089 Radek Chlad, Kosičky 10 11
HK0143 Miloslava Kozáková, HK 10 11
HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 11
HK0135 Milan Řehák, Libotov 10 11
HK0103 Josef Taichman, Prasek 10 11
HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 10 11
HK0035 Miloš Uher, Hořice 10 11
HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 11
HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 11
HK0086 Renata Chladová, Kosičky 7 11
HK0160 Miroslav Országh, Mžany 7 11
HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 7 11
HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 11
149. místo
HK0182 Jan Hanuš, HK 10 10
HK0176 Marek Horáček, HK 10 10
HK0183 Roman Žák, HK 10 10
HK0080 Josef Štayr, Prasek 0 10
153. místo
HK0112 Vratislav Pokorný, HK 11 9
154. místo
HK0158 Marie Moníková, Ráby 10 8
HK0113 Michal Pokorný, HK 10 8
HK0094 Petr Urban, Chlumec 10 8
HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 10 8
HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 7 8
HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 7 8
HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 7 8
HK0049 Jiří Kotek, Černilov 7 8
HK0144 Michal Kozák, HK 7 8
HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 7 8
HK0004 Michal Šulc, Černilov 7 8
HK0088 Michal Chlad, Kosičky 1 8
166. místo
HK0181 Marie Hanušová, HK 7 7
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 0 7
HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 0 7
169. místo
HK0005 Václav Plíva, Černilov 10 5
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 5
HK0152 Lenka Michálková, Praha 7 5
HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 5
HK0021 Adam Grossman, Třebechovice 4 5
HK0130 Miroslav Macháček, HK 4 5
175. místo
HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 4 4
HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 4 4
177. místo
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 2
HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 1 2
HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 2
180. místo
HK0177 Josef Horáček st., HK 1 1
HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 1
HK0078 Martin Štayr, Prasek 0 1
183. místo
HK0083 Karel Dušek, Prasek 7 -1
HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 -1
185. místo
HK0102 Martin Taichman, Prasek -5 -4

Pořadí - tříčlenná družstva

1. místo
Maxíci 36 72
Portline 39 72
3. místo
Hofíci 42 66
4. místo
Klozici 48 63
Kotva B 39 63
Sony team 51 63
Botafogo 39 63
Fotbal 33 63
9. místo
Jezdci 39 60
Hamako 36 60
Ifike 39 60
12. místo
SK Chrast 33 54
Brzda tým 36 54
Děda tým 39 54
15. místo
FC Lužany 36 51
Putika 39 51
Benefit 30 51
Kotva A 30 51
Železní hadi 12 51
20. místo
Charlie blue 42 48
Loupežníci 33 48
22. místo
Tottenham 33 45
Plechy Team 24 45
Doli 30 45
25. místo
Wotrok A 33 44
26. místo
Fíra team 39 42
Křižáci 33 42
Mrazík team 33 42
29. místo
Fanynky 27 39
Dáňové 27 39
31. místo
Bombeři 30 36
Chlad team 24 36
Kozáci 27 36
34. místo
Bosna 30 30
35. místo
Sokolíci Lhota 23 29
36. místo
Akaka 24 24
37. místo
Smart 15 18
Jiskra Prasek 0 18
39. místo
FC Koloděje 15 12
40. místo
Kobylky 15 9