Sadu piv „G“ získal Mádlo

Osmým dílem pokračovala Tip liga. Vítězem kola se stal František Mádlo ze Lhoty pod Libčany (st. číslo HK0179), jenž získal 16 bodů a byl nejblíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde si dohodne převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 8. kola

1. Slavia Praha – Plzeň (3:1) 1
2. FC Hradec – Ústí n. L. (2:0) 1
3. Převýšov – O. Radotín (3:3) 0
4. Slavia Hradec – Vysoká (1:1) 0
5. Libčany – Nový Bydžov (4:1) 1
6. Nový Hradec – Kobylice (4:2) 1
7. Miletín – Skřivany (4:2) 1
8. Kosičky – Předměřice (7:1) 1
9. Třebeš B – Lhota p. L. (3:3) 0
10. Vysoká B – Ohnišťany (3:3) 0

Supertrefa: V deseti utkáních padlo 51 branek.

Pořadí - jednotlivci

1. místo
HK0047 Laco Dvořák, HK 7 69
2. místo
HK0116 Kamila Žáková, HK 13 63
HK0172 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 63
HK0170 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 63
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 7 63
HK0100 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 63
7. místo
HK0106 Petr Kloz, Chlumec 13 61
8. místo
HK0027 Josef Nevrlý, N. Bydžov 13 60
HK0090 Jaroslav Brzák, HK 10 60
HK0103 Vojtěch Doležal, Chlumec 10 60
HK0034 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 60
HK0098 Marie Buřičová, Chlumec 7 60
HK0096 Jaroslav Machač, Chlumec 7 60
HK0161 Marcela Sehnoutková, HK 4 60
15. místo
HK0179 František Mádlo, Lhota p. L. 16 58
16. místo
HK0003 Marcela Gabrielová, Vinary 16 57
HK0111 Blanka Tarantíková, Smiřice 16 57
HK0141 Oldřich Turek, HK 13 57
HK0008 Jan Zima, Sloupno 13 57
HK0171 Jiří Havelka, Černožice 10 57
HK0088 Pavel Jaroslav, HK 10 57
HK0089 Petr Mašek, Čeperka 10 57
23. místo
HK0137 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 55
24. místo
HK0135 Karel Přibyl, HK 13 54
HK0110 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 54
HK0036 Markéta Pražáková, HK 10 54
HK0128 Vladimír Racek, HK 10 54
HK0045 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 54
HK0042 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 54
HK0124 Patrik Špaček, Lochenice 7 54
HK0152 Petr Cílek, HK 4 54
HK0067 Petr Vacek, HK 4 54
HK0151 Martin Cílek, HK 1 54
34. místo
HK0105 Petr Kloz ml., Chlumec 13 52
35. místo
HK0068 Jiří Kotek, Černilov 13 51
HK0091 Petr Brzák, HK 10 51
HK0065 František Hnik ml., Lužany 10 51
HK0157 Roman Hýsek, HK 10 51
HK0043 Katka Čakyová, N. Bydžov 7 51
HK0066 Romana Hniková, Lužany 7 51
HK0076 František Chvojka st., Roudnice 7 51
HK0072 Růžena Kotková, Černilov 7 51
HK0061 Miroslav Macháček, HK 7 51
HK0175 Petr Matějka, Stěžery 7 51
HK0044 Aleš Otradovec, Skršice 7 51
HK0083 Miloš Uher, Hořice 7 51
HK0026 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 51
48. místo
HK0104 Eliška Klozová, Chlumec 13 49
49. místo
HK0035 Michal Pražák, Kunčice 13 48
HK0039 Ivan Březka, HK 10 48
HK0150 Monika Cílková, HK 10 48
HK0069 Adéla Demšoránová, HK 10 48
HK0094 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 48
HK0165 Ladislav Hofman, Černilov 10 48
HK0071 Jan Horák, Dobruška 10 48
HK0120 Bohumil Huček, Lovčice 10 48
HK0078 Václav Modrý, Sendražice 10 48
HK0058 Vratislav Pokorný, HK 10 48
HK0138 Kateřina Přibylová, Praha 10 48
HK0019 František Zolman, Lhota p. L. 10 48
HK0070 Petra Žižková, HK 10 48
HK0099 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 48
HK0177 Jiří Kelnar, Chlumec 7 48
HK0018 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 48
HK0176 Zdenek Kostka, HK 7 48
HK0117 Václav Polívka, HK 7 48
HK0160 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 48
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 48
HK0101 Aneta Doležalová, Chlumec 4 48
HK0015 Renata Chladová, Kosičky 4 48
71. místo
HK0131 Václav Pilař, Lovčice 4 46
72. místo
HK0056 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 45
HK0129 Michal Portych, HK 10 45
HK0162 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 45
HK0097 Josef Skalický, Chlumec 10 45
HK0023 Kristýna Štayrová, Prasek 10 45
HK0001 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 45
HK0064 František Hnik st., Lužany 7 45
HK0075 Blanka Plasová, HK 7 45
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 7 45
HK0073 Petr Želiezko, HK 7 45
HK0085 Matyáš Daněk, Černilov 4 45
HK0087 Aleš Daněk, Černilov 4 45
HK0114 Roman Žák, HK 4 45
85. místo
HK0109 Jiří Brzák, Urbanice 10 44
HK0108 Petra Galová, Urbanice 10 44
87. místo
HK0183 Karel Dušek ml., Prasek 7 43
HK0119 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 43
HK0168 Ladislav Hanuš, Lužany -4 43
90. místo
HK0192 Jaroslav Hanuš st., HK 16 42
HK0147 Miloslav Kozák, HK 13 42
HK0037 David Semerák, HK 13 42
HK0009 Eva Zimová, Sloupno 13 42
HK0174 Martin Firbacher, Chlumec 10 42
HK0130 Lenka Portychová, HK 10 42
HK0017 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 42
HK0164 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 42
HK0012 Jiří Zima, Sloupno 7 42
HK0082 Jakub Uher, Hořice -2 42
100. místo
HK0185 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 13 40
HK0133 Václav Pilař, Převýšov 7 40
HK0020 Martin Šimek, N. Bydžov 7 40
HK0125 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 40
104. místo
HK0127 Jan Koun, HK 13 39
HK0156 František Dědek, Černilov 10 39
HK0024 Josef Štayr, Prasek 10 39
HK0077 František Chvojka ml., Roudnice 7 39
HK0074 Ondřej Plas, HK 7 39
HK0166 Martin Šmied, Smržov 7 39
HK0154 Michal Šulc, Černilov 7 39
HK0006 Martin Taichman, Prasek 7 39
HK0030 Vojtěch Tomšík, N. Bydžov 7 39
HK0032 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 39
HK0102 Aleš Doležal, Chlumec 4 39
115. místo
HK0149 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 38
HK0040 Václav Munzar, HK 5 38
HK0186 Lukáš Koudelka, Hlušice 1 38
118. místo
HK0113 Martin Hopko, Sendražice 10 37
HK0178 Miroslav Országh, Mžany 10 37
120. místo
HK0122 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 36
HK0033 Ivan Dušek, HK 10 36
HK0173 Filip Firbacher, Chlumec 10 36
HK0145 Michal Kozák, HK 10 36
HK0086 Lukáš Daněk, Černilov 7 36
HK0092 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 36
HK0007 Dana Dvořáková, Skřivany 7 36
HK0191 Jan Hanuš, HK 7 36
HK0060 Jaroslav Jetmar, HK 7 36
HK0169 Milan Vilímský, Nechanice 7 36
HK0054 Zdena Čermáková, Skřivany 4 36
HK0048 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 36
HK0031 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 4 36
HK0002 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 36
HK0081 Zdeněk Sejtko, HK 0 36
135. místo
HK0153 Dagmar Krejčí, Polánky 10 35
136. místo
HK0139 Lenka Michálková, Praha 13 34
HK0232 František Krejčí, N. Bydžov 10 34
HK0231 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 10 34
HK0233 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 34
HK0187 Martina Pelikánová, Převýšov 4 34
141. místo
HK0025 Jiří Dvořák, Skřivany 10 33
HK0163 Ondřej Hofman, Černilov 10 33
HK0140 Veronika Pacholová, Chlumec 10 33
HK0118 Milan Řehák, Libotov 10 33
HK0126 Zdena Tyčová, Čestice 10 33
HK0167 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 33
HK0095 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 33
HK0022 Martin Štayr, Prasek 7 33
HK0028 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 33
HK0004 Lenka Taichmanová, Prasek 1 33
151. místo
HK0159 Jan Motyka, Kunčice 10 32
152. místo
HK0123 Martin Škoda, Černilov 5 31
153. místo
HK0144 Tomáš Kozák, HK 10 30
HK0053 Petra Bakešová, Pardubice 7 30
HK0059 Michal Pokorný, HK 4 30
HK0057 Václav Portych, HK 4 30
HK0005 Josef Taichman, Prasek 4 30
HK0079 Pavlína Sejtková, HK 0 30
HK0052 Marie Moníková, Ráby -2 30
160. místo
HK0038 Dominik Brož, HK 10 29
HK0093 Josef Dvořák, Třebechovice 10 29
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 7 29
163. místo
HK0188 Kristýna Pilařová, Převýšov 10 28
HK0136 Michal Přibyl, Borohrádek 10 28
HK0236 Monika Hádková, HK 7 28
166. místo
HK0115 Kamil Žák, HK 10 27
HK0190 Lilien Pilařová, Převýšov 7 27
HK0050 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 27
HK0112 Václav Tarantík, Smiřice 7 27
HK0121 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 27
HK0143 Jiří Bičiště, HK 1 27
HK0013 Luboš Chlad, Kosičky -2 27
HK0051 Kamil Plecháček, V. Koloděje -2 27
174. místo
HK0062 Jiří Haleš, HK 4 26
175. místo
HK0182 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 25
HK0041 Lucie Munzarová, HK -4 25
177. místo
HK0084 Zdeněk Brož, Černilov 7 24
178. místo
HK0158 Serafín Motyka, Kunčice 4 23
179. místo
HK0132 Pavel Pilař, Převýšov 1 22
HK0134 Pavel Pilař ml., Převýšov 1 22
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov -2 22
182. místo
HK0029 Patrik Tomšík, N. Bydžov 7 21
HK0049 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 21
HK0014 Michal Chlad, Kosičky 1 21
HK0016 Radek Chlad, Kosičky -2 21
HK0155 Václav Plíva, Černilov -5 21
187. místo
HK0080 Alena Sejtková, HK 0 20
188. místo
HK0235 Marie Hanušová, HK 1 19
189. místo
HK0142 Vladislav Koudelka, Roudnice 7 18
HK0148 Adam Grossman, Třebechovice 5 18
191. místo
HK0184 Karel Dušek, Prasek 1 16
192. místo
HK0146 Miloslava Kozáková, HK 7 15
HK0011 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 15
194. místo
HK0203 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 14
195. místo
HK0248 Vendula Samková, Jaroměř 0 13
HK0181 Ladislava Dušková, Prasek -2 13
197. místo
HK0107 Petr Všetečka, Předměřice 0 12
198. místo
HK0180 Věra Modrá, Sendražice 0 11
199. místo
HK0254 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 10
HK0230 Josef Novák, Hořice 0 10
HK0251 Karel Sedláček, HK 0 10
202. místo
HK0260 David Mach, Jičín 7 7
HK0259 Natálie Machová, Fořt 7 7
HK0262 Lucie Ondrušková, Loukonosy 7 7
HK0226 Martin Čoputský, Borohrádek 0 7
HK0223 Pavel Hromas, HK 0 7
HK0228 Marie Madějová, Chlumec 0 7
HK0202 Martin Mach, Pardubice 0 7
HK0256 Nicol Matysová, Nepolisy 0 7
HK0237 Jan Novák, HK 0 7
HK0201 Petr Parléř, Pardubice 0 7
HK0195 Pavel Pazdera, HK 0 7
213. místo
HK0249 Anna Hanušová, HK 1 5
HK0063 Otto Vodák, HK 0 5
215. místo
HK0258 Marcela Machová, Fořt 4 4
HK0263 Anna Ondrušková, Loukonosy 4 4
HK0216 Evžen Horák, HK 0 4
HK0217 Hana Horáková, HK 0 4
HK0246 Jakub Jirásek, HK 0 4
HK0193 Zdeněk Kačírek, HK 0 4
HK0194 Romana Kačírková, HK 0 4
HK0205 Robin Kokoška, Nechanice 0 4
HK0206 Alžběta Kokošková, Nechanice 0 4
HK0215 Denis Kořínek, Smiřice 0 4
HK0229 Josef Maděj, N. Město 0 4
HK0238 Květa Mázlová, HK 0 4
HK0245 Pavel Stýblo, HK 0 4
HK0241 Hana Veselá, Jičín 0 4
229. místo
HK0055 Anna Jiroutová, Slepotice -2 3
230. místo
HK0250 Jan Hanuš ml., HK 1 2
231. místo
HK0261 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 1 1
HK0220 David Dostál, HK 0 1
HK0219 Jarmila Dostálová, HK 0 1
HK0243 Karel Douša, Jičín 0 1
HK0242 Dagmar Doušová, Jičín 0 1
HK0212 Roman Hejduk, Svinary 0 1
HK0257 Viktor Hruška, HK 0 1
HK0200 Andrea Klazarová, Pardubice 0 1
HK0207 Jan Klóz, Předměřice 0 1
HK0209 Natálie Klózová, Předměřice 0 1
HK0214 Karel Konečný, HK 0 1
HK0244 Lenka Ličnová, HK 0 1
HK0222 Dagmar Malá, HK 0 1
HK0255 Aneta Matysová, Nepolisy 0 1
HK0239 Petr Mázl, HK 0 1
HK0225 Monika Novotná, HK 0 1
HK0224 Petr Novotný, HK 0 1
HK0221 Martin Přibyl, Pardubice 0 1
HK0252 Jana Sedláčková, HK 0 1
250. místo
HK0210 Kateřina Bártová, Chlumec 0 -2
HK0247 Daniel Dvořák, HK 0 -2
HK0208 Martin Klóz, Předměřice 0 -2
HK0253 Martin Matys, Nepolisy 0 -2
HK0213 Kamil Ploc, Pardubice 0 -2
HK0234 Josef Pospíšil, Smiřice 0 -2
HK0198 Jana Sekyrová, Smiřice 0 -2
HK0240 Ivo Veselý, Jičín 0 -2
258. místo
HK0197 Patrik Flaška, Smiřice 0 -5
HK0218 Matěj Horák, HK 0 -5
HK0211 Jan Leden, Lukavec 0 -5
HK0227 Tadeáš Maděj, Chlumec 0 -5
HK0199 Jan Rozsíval, HK 0 -5
HK0196 Zdena Semerádová, Třebechovice 0 -5

Pořadí - tříčlenné týmy:

1. místo
Spartakovci 21 186
2. místo
Loupežníci 18 171
3. místo
Klozici 39 162
4. místo
Brzda tým 30 159
5. místo
Team Čaky 21 156
Kotva A 24 156
Charlie blue 15 156
8. místo
Maxíci 21 153
9. místo
Vitamíni 33 150
10. místo
Doli 18 147
Komake 21 147
FC Lužany 24 147
13. místo
Kotva B 30 144
14. místo
Fíra team 30 141
Mrazík team 33 141
16. místo
Sokolíci Lhota p. L. 27 138
Putika 24 138
Tottenham 36 138
19. místo
Bombéři 30 137
20. místo
Románž 27 135
21. místo
ZCZ 33 131
22. místo
Železní hadi 21 129
23. místo
Botafogo 14 125
24. místo
Hofíci 27 123
25. místo
FK Fotbal 21 120
26. místo
Jiskra Prasek 27 117
Plechy Team 21 117
Portline 24 117
29. místo
Fanynky 33 115
30. místo
Benefit 24 114
31. místo
Křižáci 27 111
32. místo
Kozáci 33 108
33. místo
Brodan 18 105
34. místo
Sony team 21 102
Taichmanovi 12 102
36. místo
Bosna 12 99
37. místo
FK Junior 18 96
Poupata 3 96
39. místo
Wotrok A 27 92
40. místo
SK Chrast 0 86
41. místo
Pilka 9 84
Ramos 12 84
43. místo
Wotrok B 15 76
44. místo
FC Koloděje 9 75
45. místo
Kobylky 6 72
46. místo
Monk Team 3 63