Třináctým dílem o uplynulém víkendu finišovala jarní fotbalová Tip liga, populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku. Vítězem závěrečného kola se stal Vladislav Koudelka z Roudnice (startovní číslo HK0142), jenž jako jediný hráč ze všech získal šestnáct bodů. Díky tomu se může těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Dále prosíme, aby stejně učinili také tři nejlepší hráči celkového pořadí (1. Marie Buřičová z Chlumce nad Cidlinou, 2. Jiří Havelka z Černožic, 3. Miroslav Buřič mladší z Chlumce nad Cidlinou) a zástupci vítězného družstva Spartakovci.

Na vítězku čeká třicetilitrový sud piva Gambrinus 10 (stejně tak i na vítězný tým), druhý a třetí v pořadí jednotlivců se může těšit na voucher v hodnotě 500 korunna předplatné Deníku či jiných produktů od VLM.

Na ČR - Anglie pojede Hurtová
Nejúspěšnějším hráčem jarní fotbalové Tip ligyv celém Královéhradeckém kraji se může pochlubit Krkonošský deník. Lenka Hurtová z Trutnova za třináct kol posbírala nejvyšší počet bodů (125) a po zásluze k pivnímu sudu za okresní vítězství dostane ještě dva lístky na říjnový zápas kvalifikace na mistrovství Evropy mezi Českou republikou a Anglií (11. října v Praze). Vítězka na Jičínsku (Aneta Vydrováz Hořic) získala bodů 116, šampion na Náchodsku (Milan Ducháč z Nového Města nad Metují) 106…

Výsledky tipovaných duelů 13. kola

1. Benešov – Převýšov (2:3) 2
2. Jičín – Slavia Hradec (4:2) 1
3. Vysoká n. L. – Hořice (1:2) 2
4. Úpice – Kunčice (3:2) 1
5. Náchod B – Černilov (1:2) 2
6. Třebechovice – Kosičky (3:1) 1
7. Myštěves – Třebeš B (0:2) 2
8. Libřice – Neděliště (3:2) 1
9. Libčany B – Syrovátka (4:2) 1
10. Ohnišťany – Prasek (6:2) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo 47 branek.

Konečné pořadí

Jednotlivci:

1. místo
HK0098 Marie Buřičová, Chlumec 7 98
2. místo
HK0171 Jiří Havelka, Černožice 13 95
3. místo
HK0100 Miroslav Buřič ml., Chlumec 10 95
4. místo
HK0066 Romana Hniková, Lužany 7 95
5. místo
HK0008 Jan Zima, Sloupno 4 95
6. místo
HK0047 Laco Dvořák, HK 1 95
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 1 95
8. místo
HK0179 František Mádlo, Lhota p. L. 7 93
9. místo
HK0045 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 92
HK0170 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 92
HK0034 Jaroslav Šubrt, Velichovky 7 92
12. místo
HK0137 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 90
13. místo
HK0103 Vojtěch Doležal, Chlumec 10 89
HK0172 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 89
HK0141 Oldřich Turek, HK 7 89
16. místo
HK0109 Jiří Brzák, Urbanice 4 88
17. místo
HK0185 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 87
18. místo
HK0156 František Dědek, Černilov 7 86
HK0015 Renata Chladová, Kosičky 7 86
HK0088 Pavel Jaroslav, HK 1 86
21. místo
HK0111 Blanka Tarantíková, Smiřice 0 85
22. místo
HK0124 Patrik Špaček, Lochenice 5 84
HK0116 Kamila Žáková, HK 4 84
24. místo
HK0076 František Chvojka st., Roudnice 7 83
HK0175 Petr Matějka, Stěžery 7 83
HK0072 Růžena Kotková, Černilov 4 83
HK0027 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 83
HK0067 Petr Vacek, HK 4 83
29. místo
HK0089 Petr Mašek, Čeperka 7 82
30. místo
HK0106 Petr Kloz, Chlumec 1 81
31. místo
HK0012 Jiří Zima, Sloupno 13 80
HK0177 Jiří Kelnar, Chlumec 10 80
HK0099 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 80
HK0042 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 80
HK0065 František Hnik ml., Lužany 7 80
HK0096 Jaroslav Machač, Chlumec 7 80
HK0003 Marcela Gabrielová, Vinary 1 80
HK0036 Markéta Pražáková, HK 1 80
39. místo
HK0161 Marcela Sehnoutková, HK -2 79
40. místo
HK0020 Martin Šimek, N. Bydžov 7 78
HK0168 Ladislav Hanuš, Lužany 1 78
42. místo
HK0069 Adéla Demšoránová, HK 10 77
HK0101 Aneta Doležalová, Chlumec 10 77
HK0001 Andrea Dvořáková, Skřivany 10 77
HK0174 Martin Firbacher, Chlumec 10 77
HK0165 Ladislav Hofman, Černilov 10 77
HK0071 Jan Horák, Dobruška 10 77
HK0037 David Semerák, HK 10 77
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 77
HK0070 Petra Žižková, HK 10 77
HK0064 František Hnik st., Lužany 7 77
HK0176 Zdenek Kostka, HK 7 77
HK0035 Michal Pražák, Kunčice 1 77
HK0128 Vladimír Racek, HK 1 77
55. místo
HK0083 Miloš Uher, Hořice 10 76
HK0082 Jakub Uher, Hořice 10 76
57. místo
HK0236 Monika Hádková, HK 7 75
HK0105 Petr Kloz ml., Chlumec 4 75
59. místo
HK0167 Jaroslava Hanušová, Lužany 13 74
HK0097 Josef Skalický, Chlumec 13 74
HK0164 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 74
HK0043 Katka Čakyová, N. Bydžov 7 74
HK0054 Zdena Čermáková, Skřivany 7 74
HK0087 Aleš Daněk, Černilov 7 74
HK0157 Roman Hýsek, HK 7 74
HK0044 Aleš Otradovec, Skršice 7 74
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 7 74
HK0085 Matyáš Daněk, Černilov 4 74
HK0068 Jiří Kotek, Černilov 4 74
HK0019 František Zolman, Lhota p. L. 4 74
HK0078 Václav Modrý, Sendražice 1 74
72. místo
HK0160 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 73
73. místo
HK0125 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 72
74. místo
HK0173 Filip Firbacher, Chlumec 10 71
HK0075 Blanka Plasová, HK 10 71
HK0117 Václav Polívka, HK 10 71
HK0073 Petr Želiezko, HK 7 71
HK0191 Jan Hanuš, HK 4 71
HK0058 Vratislav Pokorný, HK 4 71
HK0090 Jaroslav Brzák, HK 1 71
HK0039 Ivan Březka, HK 1 71
HK0120 Bohumil Huček, Lovčice 1 71
HK0183 Karel Dušek ml., Prasek 0 71
HK0056 Sebastien Plecháček, Skřivany -2 71
HK0152 Petr Cílek, HK -8 71
86. místo
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 7 70
HK0110 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 70
88. místo
HK0094 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 69
HK0162 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 69
HK0114 Roman Žák, HK 4 69
HK0104 Eliška Klozová, Chlumec 1 69
92. místo
HK0030 Vojtěch Tomšík, N. Bydžov 13 68
HK0025 Jiří Dvořák, Skřivany 10 68
HK0147 Miloslav Kozák, HK 10 68
HK0074 Ondřej Plas, HK 10 68
HK0091 Petr Brzák, HK 7 68
HK0166 Martin Šmied, Smržov 7 68
HK0009 Eva Zimová, Sloupno 4 68
HK0135 Karel Přibyl, HK -2 68
HK0151 Martin Cílek, HK -8 68
101. místo
HK0108 Petra Galová, Urbanice 10 67
HK0060 Jaroslav Jetmar, HK 0 67
HK0024 Josef Štayr, Prasek 0 67
104. místo
HK0113 Martin Hopko, Sendražice 10 66
HK0232 František Krejčí, N. Bydžov 10 66
HK0231 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 10 66
HK0233 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 66
HK0131 Václav Pilař, Lovčice 1 66
109. místo
HK0026 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 65
HK0017 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 65
HK0018 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 65
HK0145 Michal Kozák, HK 1 65
HK0192 Jaroslav Hanuš st., HK -2 65
HK0138 Kateřina Přibylová, Praha -2 65
115. místo
HK0186 Lukáš Koudelka, Hlušice 10 64
HK0023 Kristýna Štayrová, Prasek 0 64
HK0133 Václav Pilař, Převýšov -2 64
118. místo
HK0102 Aleš Doležal, Chlumec 4 63
119. místo
HK0163 Ondřej Hofman, Černilov 10 62
HK0016 Radek Chlad, Kosičky 10 62
HK0143 Jiří Bičiště, HK 7 62
HK0059 Michal Pokorný, HK 7 62
HK0028 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 62
HK0095 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 62
HK0048 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 62
HK0032 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 62
HK0126 Zdena Tyčová, Čestice 1 62
128. místo
HK0092 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 61
129. místo
HK0188 Kristýna Pilařová, Převýšov 10 60
HK0149 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 60
HK0134 Pavel Pilař ml., Převýšov 4 60
HK0154 Michal Šulc, Černilov 4 60
HK0119 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 60
HK0061 Miroslav Macháček, HK 0 60
135. místo
HK0013 Luboš Chlad, Kosičky 13 59
HK0079 Pavlína Sejtková, HK 10 59
HK0007 Dana Dvořáková, Skřivany 4 59
HK0052 Marie Moníková, Ráby 4 59
HK0118 Milan Řehák, Libotov 4 59
HK0002 Vlastimil Gabriel, Vinary -2 59
HK0150 Monika Cílková, HK -8 59
142. místo
HK0159 Jan Motyka, Kunčice 10 58
143. místo
HK0038 Dominik Brož, HK 0 57
HK0081 Zdeněk Sejtko, HK 0 57
145. místo
HK0086 Lukáš Daněk, Černilov 10 56
HK0033 Ivan Dušek, HK 7 56
HK0006 Martin Taichman, Prasek 4 56
HK0127 Jan Koun, HK 1 56
HK0169 Milan Vilímský, Nechanice 1 56
150. místo
HK0077 František Chvojka ml., Roudnice 7 55
HK0178 Miroslav Országh, Mžany 1 55
152. místo
HK0115 Kamil Žák, HK 4 54
153. místo
HK0122 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 53
HK0140 Veronika Pacholová, Chlumec 1 53
HK0005 Josef Taichman, Prasek 1 53
HK0129 Michal Portych, HK 0 53
HK0190 Lilien Pilařová, Převýšov -2 53
158. místo
HK0080 Alena Sejtková, HK 7 52
159. místo
HK0136 Michal Přibyl, Borohrádek -2 51
160. místo
HK0084 Zdeněk Brož, Černilov 4 50
HK0004 Lenka Taichmanová, Prasek 1 50
162. místo
HK0235 Marie Hanušová, HK 4 48
HK0187 Martina Pelikánová, Převýšov 4 48
164. místo
HK0142 Vladislav Koudelka, Roudnice 16 47
HK0121 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 47
HK0031 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 1 47
HK0130 Lenka Portychová, HK 0 47
168. místo
HK0158 Serafín Motyka, Kunčice 4 46
169. místo
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 7 45
HK0153 Dagmar Krejčí, Polánky 4 45
HK0182 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 45
172. místo
HK0155 Václav Plíva, Černilov 10 44
HK0049 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 44
HK0014 Michal Chlad, Kosičky 4 44
HK0050 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 44
HK0053 Petra Bakešová, Pardubice -2 44
177. místo
HK0112 Václav Tarantík, Smiřice 0 43
178. místo
HK0093 Josef Dvořák, Třebechovice 8 42
179. místo
HK0029 Patrik Tomšík, N. Bydžov 4 41
180. místo
HK0022 Martin Štayr, Prasek 0 40
181. místo
HK0148 Adam Grossman, Třebechovice 8 39
182. místo
HK0146 Miloslava Kozáková, HK 7 38
HK0011 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 38
HK0144 Tomáš Kozák, HK 1 38
HK0057 Václav Portych, HK 0 38
HK0123 Martin Škoda, Černilov 0 38
HK0051 Kamil Plecháček, V. Koloděje -5 38
188. místo
HK0040 Václav Munzar, HK 0 37
189. místo
HK0139 Lenka Michálková, Praha -5 36
190. místo
HK0184 Karel Dušek, Prasek 0 35
191. místo
HK0132 Pavel Pilař, Převýšov 4 33
192. místo
HK0203 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 28
193. místo
HK0055 Anna Jiroutová, Slepotice 10 26
HK0181 Ladislava Dušková, Prasek 0 26
HK0062 Jiří Haleš, HK 0 26
196. místo
HK0249 Anna Hanušová, HK 1 25
197. místo
HK0041 Lucie Munzarová, HK 0 21
198. místo
HK0266 Vojtěch Mikulka, Kozojídky 0 13
HK0248 Vendula Samková, Jaroměř 0 13
HK0250 Jan Hanuš ml., HK -2 13
201. místo
HK0107 Petr Všetečka, Předměřice 0 12
202. místo
HK0180 Věra Modrá, Sendražice 0 11
203. místo
HK0352 Monika Berousková, HK 10 10
HK0344 Denisa Široká, HK 10 10
HK0343 Roman Široký, HK 10 10
HK0313 Michal Kopal, Zásada 0 10
HK0275 Jana Krejčová, Lužec 0 10
HK0254 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 10
HK0230 Josef Novák, Hořice 0 10
HK0331 Martin Pavlata, Zásada 0 10
HK0293 Eliáš Petera, HK 0 10
HK0279 Ludmila Plachá, Zásada 0 10
HK0308 Radek Poláček, Vysoká 0 10
HK0251 Karel Sedláček, HK 0 10
215. místo
HK0353 Jan Prokop, HK 7 7
HK0333 Mirek Abrahám, Zásada 0 7
HK0336 Martin Balatka, Zásada 0 7
HK0321 Karel Balatka ml., Zásada 0 7
HK0290 Jitka Bambasová, HK 0 7
HK0226 Martin Čoputský, Borohrádek 0 7
HK0223 Pavel Hromas, HK 0 7
HK0299 Martin Jirouš, HK 0 7
HK0269 Martin Klepl, N. Bydžov 0 7
HK0271 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 7
HK0276 Miroslav Krejčí, Lužec 0 7
HK0228 Marie Madějová, Chlumec 0 7
HK0202 Martin Mach, Pardubice 0 7
HK0260 David Mach, Jičín 0 7
HK0259 Natálie Machová, Fořt 0 7
HK0256 Nicol Matysová, Nepolisy 0 7
HK0268 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 7
HK0237 Jan Novák, HK 0 7
HK0302 Zuzana Odvárková, Jičín 0 7
HK0262 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0201 Petr Parléř, Pardubice 0 7
HK0195 Pavel Pazdera, HK 0 7
HK0292 Kamila Peterová, HK 0 7
HK0342 Aleš Rambousek, Hostinné 0 7
HK0304 Dana Sůrová, N. Bydžov 0 7
HK0338 Václav Vurm, V. Hamry II 0 7
241. místo
HK0063 Otto Vodák, HK 0 5
242. místo
HK0351 Vladimír Berousek, HK 4 4
HK0349 Gustav Novák, HK 4 4
HK0350 Vítězslav Valenta, HK 4 4
HK0332 Zdeněk Abrahám, Zásada 0 4
HK0322 Věra Balatková, Zásada 0 4
HK0314 Stanislav Boudík, Zásada 0 4
HK0307 Matěj Hataš, Nechanice 0 4
HK0334 František Honců, Zásada 0 4
HK0300 Tomáš Horáček, HK 0 4
HK0216 Evžen Horák, HK 0 4
HK0217 Hana Horáková, HK 0 4
HK0323 Miloslav Hujer, Zásada 0 4
HK0246 Jakub Jirásek, HK 0 4
HK0193 Zdeněk Kačírek, HK 0 4
HK0194 Romana Kačírková, HK 0 4
HK0205 Robin Kokoška, Nechanice 0 4
HK0206 Alžběta Kokošková, Nechanice 0 4
HK0297 Jana Kopásková, Předměřice 0 4
HK0215 Denis Kořínek, Smiřice 0 4
HK0315 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0325 František Lufinka, Ž. Brod 0 4
HK0229 Josef Maděj, N. Město 0 4
HK0258 Marcela Machová, Fořt 0 4
HK0238 Květa Mázlová, HK 0 4
HK0267 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 4
HK0288 Věra Myšková, Nepolisy 0 4
HK0283 Jiří Nikodým, HK 0 4
HK0263 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 4
HK0330 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 4
HK0277 Christa Plachá, Zásada 0 4
HK0278 Helena Plachá, Zásada 0 4
HK0296 Marie Součková, Třebechovice 0 4
HK0245 Pavel Stýblo, HK 0 4
HK0337 Karel Šůra, V. Hamry II 0 4
HK0340 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 4
HK0241 Hana Veselá, Jičín 0 4
HK0298 Petr Vojáček, Chlumec 0 4
279. místo
HK0345 Jakub Javorský, Jičín 1 1
HK0347 Jonáš Martínek, HK 1 1
HK0346 Teodor Truhlář, Jičín 1 1
HK0281 Karel Balatka, Zásada 0 1
HK0326 Josef Bujárek, Držkov 0 1
HK0220 David Dostál, HK 0 1
HK0219 Jarmila Dostálová, HK 0 1
HK0243 Karel Douša, Jičín 0 1
HK0242 Dagmar Doušová, Jičín 0 1
HK0280 Anna Dumková, Zásada 0 1
HK0212 Roman Hejduk, Svinary 0 1
HK0257 Viktor Hruška, HK 0 1
HK0200 Andrea Klazarová, Pardubice 0 1
HK0270 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 1
HK0207 Jan Klóz, Předměřice 0 1
HK0209 Natálie Klózová, Předměřice 0 1
HK0320 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 1
HK0214 Karel Konečný, HK 0 1
HK0312 Milan Kopal ml., Zásada 0 1
HK0272 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 1
HK0273 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 1
HK0244 Lenka Ličnová, HK 0 1
HK0222 Dagmar Malá, HK 0 1
HK0255 Aneta Matysová, Nepolisy 0 1
HK0239 Petr Mázl, HK 0 1
HK0264 Petr Mikulka, Kozojídky 0 1
HK0265 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 1
HK0284 Marie Nikodýmová, HK 0 1
HK0225 Monika Novotná, HK 0 1
HK0224 Petr Novotný, HK 0 1
HK0261 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 1
HK0327 Rudolf Pelc, Jílové 0 1
HK0291 Tomáš Petera, HK 0 1
HK0309 Soňa Poláčková, Vysoká 0 1
HK0221 Martin Přibyl, Pardubice 0 1
HK0252 Jana Sedláčková, HK 0 1
HK0295 Jindřich Souček, Třebechovice 0 1
HK0341 Radim Šafařík, Vrchlabí 0 1
HK0289 Martin Voženílek, HK 0 1
318. místo
HK0282 Helena Balatková, Zásada 0 -2
HK0210 Kateřina Bártová, Chlumec 0 -2
HK0247 Daniel Dvořák, HK 0 -2
HK0328 Květoslav Havel, Radčice 0 -2
HK0305 Pavel Jelínek, Předměřice 0 -2
HK0208 Martin Klóz, Předměřice 0 -2
HK0319 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 -2
HK0311 Milan Kopal st., Zásada 0 -2
HK0324 Josef Kotyza, Zásada 0 -2
HK0274 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 -2
HK0253 Martin Matys, Nepolisy 0 -2
HK0213 Kamil Ploc, Pardubice 0 -2
HK0234 Josef Pospíšil, Smiřice 0 -2
HK0310 Jonáš Purma, Vysoká 0 -2
HK0318 Daniel Rezek, Zásada 0 -2
HK0198 Jana Sekyrová, Smiřice 0 -2
HK0316 Václav Strnad, Zásada 0 -2
HK0303 Josef Sůra, N. Bydžov 0 -2
HK0286 Radim Šafařík, Lánov 0 -2
HK0285 Jana Šafaříková, Lánov 0 -2
HK0339 Václav Vejdělek, Lánov 0 -2
HK0240 Ivo Veselý, Jičín 0 -2
HK0329 Václav Vrchovský, Radčice 0 -2
HK0317 Mirko Zurčin, Zásada 0 -2
HK0348 Tobiáš Martínek, Jičín -2 -2
343. místo
HK0197 Patrik Flaška, Smiřice 0 -5
HK0218 Matěj Horák, HK 0 -5
HK0211 Jan Leden, Lukavec 0 -5
HK0227 Tadeáš Maděj, Chlumec 0 -5
HK0287 Ladislav Myška, Nepolisy 0 -5
HK0301 Jiří Odvárko, Jičín 0 -5
HK0294 Anežka Peterová, HK 0 -5
HK0199 Jan Rozsíval, HK 0 -5
HK0196 Zdena Semerádová, Třebechovice 0 -5
352. místo
HK0335 Jaroslav Konopka, Zásada 0 -8
HK0306 Dominik Uchytil, Přelouč 0 -8

Tříčlenné týmy:

1. místo
Spartakovci 12 282
2. místo
Loupežníci 24 273
3. místo
FC Lužany 21 252
4. místo
Mrazík team 21 243
5. místo
Kotva A 12 240
Komake 24 240
7. místo
Fíra team 30 237
8. místo
Kotva B 30 231
9. místo
Doli 24 229
10. místo
Team Čaky 21 228
Vitamíni 3 228
12. místo
ZCZ 17 226
13. místo
Klozici 6 225
14. místo
Maxíci 12 221
15. místo
Putika 24 216
16. místo
Hofíci 30 213
17. místo
Železní hadi 27 210
18. místo
Bombéři 3 209
19. místo
Brzda tým 12 208
20. místo
Románž 12 207
Plechy Team 9 207
22. místo
Sokolíci Lhota p. L. 9 204
Benefit 24 204
24. místo
FK Fotbal 21 201
25. místo
Sony team 30 198
Charlie blue -24 198
Tottenham 0 198
28. místo
Botafogo 15 194
29. místo
Wotrok B 18 193
30. místo
Bosna 21 190
31. místo
Poupata 24 189
32. místo
Brodan 21 180
33. místo
Jiskra Prasek 0 171
Kozáci 12 171
Křižáci 9 171
36. místo
SK Chrast 17 168
37. místo
Wotrok A 6 164
38. místo
Taichmanovi 6 159
39. místo
Pilka 6 157
40. místo
FK Junior 18 156
41. místo
Fanynky -6 154
42. místo
Ramos 21 153
43. místo
Portline 0 138
44. místo
Kobylky 0 132
45. místo
Monk Team 12 129
46. místo
FC Koloděje 6 126