Desátým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Miloš Plecháček ml. ze Skřivan (HK0005), jenž jako jediný z celého startovního pole posbíral 16 bodů. Získává tak 6 plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na telef. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí této pivní ceny.

Výsledky tipovaných duelů 10. kola:

1. Č. Budějovice – FC HK (3:1) 1
2. Převýšov – Zápy (0:3) 2
3. Olympia HK/Kratonohy – Turnov (4:2) 1
4. Slavia HK – N. Bydžov (2:1) 1
5. Nový HK – Roudnice (1:2) 2
6. Černilov – Kobylice (6:1) 1
7. Kosičky – Malšovice (0:3) 2
8. Myštěves – Lhota p. L. (1:3) 2
9. Libřice – Prasek (0:1) 2
10. Sendražice – Stěžery B (3:0) 1

Supertrefa: 37 branek.

Průběžné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 12. místo)
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 7 133
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 7 133
HK0119 Martin Václavík, HK 7 133
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 7 130
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 7 130
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 10 127
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 127
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 7 127
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 127
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 13 124
HK0184 Monika Cílková, HK 7 124
HK0014 Václav Polívka, HK 7 124

EVROPSKÁ LIGA (13. – 38. místo)
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 122
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 7 122
HK0182 Petr Cílek, HK 10 121
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 10 121
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 121
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 121
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 7 121
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 7 121
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 7 121
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 121
HK0031 Markéta Pražáková, HK 4 121
HK0114 Josef Štayr, Prasek 7 119
HK0060 Petra Galová, Urbanice 7 118
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 7 118
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 4 118
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 4 118
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 5 116
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 115
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 7 115
HK0066 Jakub Uher, Hořice 4 115
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 113
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 112
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 112
HK0158 Martin Škoda, Černilov 4 112
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 112
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 4 112

I. LIGA (39. – 72. místo)
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 7 109
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 7 109
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 7 109
HK0049 Jan Horák, Dobruška 7 109
HK0048 Marie Vacková, HK 7 109
HK0047 Petra Žižková, HK 7 109
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 4 109
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 4 109
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 109
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 4 109
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 4 109
HK0165 Michal Portych, HK 7 108
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 107
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 10 106
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 106
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 106
HK0067 Jan Koun, HK 7 106
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 7 106
HK0065 Miloš Uher, Hořice 7 106
HK0185 Martin Cílek, HK 4 106
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 106
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 4 106
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 105
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 104
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 7 104
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 4 104
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 2 104
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 10 103
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 7 103
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 7 103
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 4 103
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 4 103
HK0162 Milan Řehák, Libotov 4 103
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 103

FNL (73. – 108. místo)
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 7 101
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 4 101
HK0136 František Hnik ml., Lužany 10 100
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 7 100
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 4 100
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 100
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 4 100
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 100
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 100
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 100
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 100
HK0170 Oldřich Turek, HK 1 100
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 4 99
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 97
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 7 97
HK0068 Roman Hýsek, HK 7 97
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 4 97
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 4 97
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 1 97
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 1 97
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 1 97
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice -2 97
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 96
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 7 95
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 16 94
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 10 94
HK0042 Petr Brzák, HK 7 94
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 7 94
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 7 94
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 7 94
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 7 94
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 4 94
HK0173 Vladimír Racek, HK 4 94
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 4 94
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 94
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 1 94

ČFL (109. – 143. místo)
HK0026 Ivan Dušek, HK 10 91
HK0139 Karel Přibyl, HK 10 91
HK0153 Jiří Bičiště, HK 7 91
HK0054 Alena Sejtková, HK 7 91
HK0107 Josef Taichman, Prasek 7 91
HK0099 Jan Zima, Sloupno 7 91
HK0164 Lenka Portychová, HK 4 91
HK0052 Petr Vacek, HK 1 91
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 7 90
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 90
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 7 89
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 4 89
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 88
HK0157 Miloslav Kozák, HK 4 88
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 4 88
HK0064 Václav Vaněk, HK 4 88
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 1 88
HK0209 Monika Hádková, HK 13 86
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 1 86
HK0030 David Semerák, HK 10 85
HK0027 Dominik Brož, HK 7 85
HK0029 Ivan Březka, HK 7 85
HK0138 František Hnik st., Lužany 7 85
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 4 85
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 85
HK0151 Tomáš Kozák, HK 4 85
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 1 85
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 1 85
HK0062 Michal Luňák, HK 0 84
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice -2 84
HK0059 Karel Dušek, Prasek 10 82
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 5 82
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 4 82
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 4 82
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov -2 82

DIVIZE (144. – 177. místo)
HK0102 Petr Urban, Chlumec 10 81
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 7 80
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 5 80
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 13 79
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 7 79
HK0036 Blanka Plasová, HK 7 79
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 7 79
HK0137 Romana Hniková, Lužany 4 79
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 79
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 4 79
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 1 79
HK0053 Martin Šmied, Smiřice -2 79
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 76
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 76
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 4 76
HK0037 Petr Želiezko, HK 4 76
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 1 75
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 73
HK0035 Ondřej Plas, HK -2 73
HK0017 Michal Pokorný, HK -2 73
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 72
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 7 70
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 4 70
HK0163 Václav Portych, HK -2 70
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 7 68
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 7 67
HK0143 Lenka Michálková, Praha 7 67
HK0108 Martin Taichman, Prasek 7 67
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 4 65
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary -2 64
HK0179 Marek Horáček, HK 7 63
HK0194 Kamil Žák, HK 7 63
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 2 63
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 1 63

KRAJSKÝ PŘEBOR (178. – 208. místo)
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 7 62
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 7 62
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov -1 62
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 60
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 1 60
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 59
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 13 58
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 4 58
HK0150 Michal Kozák, HK 1 58
HK0198 Marie Hanušová, HK 7 57
HK0193 Monika Pavelková, Praha 1 57
HK0046 Michal Šulc, Černilov 1 57
HK0112 Martin Štayr, Prasek 4 56
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 4 55
HK0178 Josef Horáček st., HK 4 54
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany -2 54
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 53
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 51
HK0196 Petr Veselý, Chlumec -1 50
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 7 49
HK0192 Kamila Žáková, HK 4 48
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0093 Radek Chlad, Kosičky -2 47
HK0045 František Dědek, Černilov 10 46
HK0044 Václav Plíva, Černilov 7 46
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0195 Roman Žák, HK 4 39
HK0009 Marie Moníková, Ráby 4 37
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice -2 37

I. A TŘÍDA (209. – 239. místo)
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0280 Veronika Kašparová, HK 1 35
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 7 34
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 32
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 4 31
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0180 Josef Horáček ml., HK -4 31
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 7 30
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 0 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt 0 30
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0265 Karel Dvořák, HK 0 27
HK0263 Natálie Machová, Fořt 0 27
HK0210 Anna Hanušová, HK 7 26
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26

I. B TŘÍDA (240. – 273. místo)
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 24
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 7 22
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -8 22
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 21
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 0 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 0 17
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 14
HK0293 Pavel Krupka, HK 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 14
HK0289 Martin Ondera, HK 0 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 14

OKRESNÍ PŘEBOR (274. – 303. místo)
HK0338 Radim Futera, HK 0 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 0 13
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 0 13
HK0346 Jindřich Rygl, HK 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 11
HK0356 Michal Kopal, Zásada 10 10
HK0327 Jiří Belda, Zásada 0 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 0 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0344 Jakub Novotný, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 0 10
HK0341 Matěj Sedláček, HK 0 10
HK0340 Sandra Sedláčková, HK 0 10
HK0342 Nela Sedláčková, HK 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0329 Josef Valášek, N. Bydžov 0 10
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 0 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 0 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 8

III. TŘÍDA (304. – 329. místo)
HK0357 Petr Havlíček, Zásada 7 7
HK0351 Petr Růžička st., Zásada 7 7
HK0313 Michal Bureš, HK 0 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 0 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0345 Martina Novotná, N. Bydžov 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 0 7
HK0295 Lukáš Mádl, HK 0 5
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 0 5
HK0359 Pavel Paldus, Pěnčín 4 4
HK0350 Miroslav Princ ml., Zásada 4 4
HK0348 Jan Vypik, N. Bydžov 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0330 Kryštof Kolumpek, Pardubice 0 4
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0331 Patrik Nguyen, Pardubice 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0347 Jaroslava Ryglová, HK 0 4
HK0335 Tomáš Vyhnánek, HK 0 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 0 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK 0 2

IV. TŘÍDA (330. – 363. místo)
HK0353 Karel Kopal, Zásada 1 1
HK0355 Milan Kopal ml., Zásada 1 1
HK0354 Milan Kopal st., Zásada 1 1
HK0358 Richard Šikola, Zásada 1 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 0 1
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 0 1
HK0336 Jaroslav Futera, HK 0 1
HK0337 Jindra Futerová, HK 0 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 0 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 0 1
HK0332 Filip Matoušek, Poděbrady 0 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0343 Roman Puškula, HK 0 1
HK0308 Šimon Šmíd, HK 0 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 0 -1
HK0314 Jana Burešová, HK 0 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada 0 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada 0 -2
HK0333 Alžběta Matoušková, Poděbrady 0 -2
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0334 Václav Vyhnánek, HK 0 -2
HK0361 Karel Jerie, Pěnčín -2 -2
HK0362 Helena Jeriová, Pěnčín -2 -2
HK0363 Ivan Matějíček, Pěnčín -2 -2
HK0349 Miroslav Princ st., Zásada -2 -2
HK0352 Petr Růžička ml., Zásada -2 -2
HK0360 Jaroslav Votoček, Pěnčín -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5
HK0339 Karel Sedláček, HK 0 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 21 393
2. místo
Fíra team 18 378
3. místo
Klozici 21 363
4. místo
Charlie blue 21 351
5. místo
Brodan 18 342
6. místo
Doli 18 339
7. místo
Loupežníci 18 334
8. místo
Localka 12 327
Kotva B 21 327
10. místo
Kotva A 18 324
Křižáci team 18 324
12. místo
Hofíci 19 322
13. místo
FC Junior 10 319
14. místo
Putika 15 318
Sokolíci Lhota p. L. 15 318
16. místo
FC Cidlina 9 315
17. místo
Vitamíni 24 310
18. místo
Čaky tým 27 304
19. místo
Maxíci 15 301
20. místo
Jiskra Prasek 18 297
21. místo
Komake 15 294
22. místo
Tottenham 3 291
PA 30 18 291
24. místo
Wotrok A 27 285
25. místo
SK Chrast 18 275
26. místo
Benefit 12 270
Sony team 9 270
Brzda tým 21 270
29. místo
Portline 9 269
30. místo
FC Lužany 21 264
31. místo
Mrazíci 18 261
32. místo
FC Kobylky 21 253
33. místo
Taichmanovi 18 252
34. místo
Poupata 15 246
Bombéři 24 246
36. místo
Plechy Team 27 237
37. místo
Fanynky 24 235
38. místo
Kozáci 9 231
39. místo
Železní hadi 9 228
40. místo
Pilka 1 12 208
41. místo
Wotrok B 15 207
42. místo
Berani 21 195
43. místo
FC Koloděje 6 159
Romoka 12 159
45. místo
Bosna 18 149
46., 47. a 48. místo
Akaka 7 148
Wotrok C 21 147
Monk Team 6 105