Devátým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Josef Štayr z Prasku (HK0114), jenž získal stejně jako dalších pět hráčů 16 bodů, avšak byl nejblíže Supertrefě. Získává tak šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí této pivní ceny.

Výsledky tipovaných duelů 9. kola

1. Olympia Radotín - Převýšov (0:1) 2
2. Olympia HK/Kratonohy – Slatiňany (2:3) 2
3. N. Bydžov – Libčany (0:1) 2
4. Vysoká – Slavia HK (3:0) 1
5. Kobylice – Nový HK (5:2) 1
6. Skřivany - N. Paka (2:1) 1
7. Třebechovice - Smiřice (6:0) 1
8. Lhota p. L. – Třebeš B (3:4) 2
9. Stěžery B – M. Lhota B (6:1) 1
10. Kobylice B – N. Město (3:0) 1.

Supertrefa: 43 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 13. místo)
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 16 126
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 10 126
HK0119 Martin Václavík, HK 10 126
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 10 123
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 7 123
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 120
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 120
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 7 120
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 117
HK0184 Monika Cílková, HK 10 117
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 10 117
HK0014 Václav Polívka, HK 10 117
HK0031 Markéta Pražáková, HK 7 117

EVROPSKÁ LIGA (14. – 36. místo)
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 115
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 10 115
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 16 114
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 10 114
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 10 114
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 10 114
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 7 114
HK0114 Josef Štayr, Prasek 16 112
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 111
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 111
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 10 111
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 111
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 111
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 7 111
HK0182 Petr Cílek, HK 4 111
HK0060 Petra Galová, Urbanice 4 111
HK0066 Jakub Uher, Hořice 4 111
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 10 108
HK0158 Martin Škoda, Černilov 10 108
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 10 108
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 10 108
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 108
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 7 108

I. LIGA (37. – 69. místo)
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 106
HK0175 Jan Hanuš, HK 13 105
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 13 105
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 10 105
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 10 105
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 7 105
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 4 105
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 13 102
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 13 102
HK0185 Martin Cílek, HK 10 102
HK0049 Jan Horák, Dobruška 10 102
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 102
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 10 102
HK0048 Marie Vacková, HK 10 102
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 10 102
HK0047 Petra Žižková, HK 10 102
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 7 102
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 102
HK0165 Michal Portych, HK 10 101
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 7 100
HK0067 Jan Koun, HK 16 99
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 13 99
HK0170 Oldřich Turek, HK 13 99
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 10 99
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 10 99
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 7 99
HK0162 Milan Řehák, Libotov 7 99
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 99
HK0065 Miloš Uher, Hořice 4 99
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 10 98
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 16 97
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 10 97
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 97

FNL (70. – 102. místo)
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 10 96
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 96
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 10 96
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 7 96
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 7 96
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 96
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 96
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 96
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 96
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 4 96
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 4 96
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 4 96
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 4 96
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov -2 96
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 13 95
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 10 94
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 94
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 10 93
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 10 93
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 10 93
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 10 93
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 1 93
HK0068 Roman Hýsek, HK 13 90
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 10 90
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 90
HK0052 Petr Vacek, HK 10 90
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 7 90
HK0173 Vladimír Racek, HK 7 90
HK0136 František Hnik ml., Lužany 4 90
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 90
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 90
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 0 89
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 8 88

ČFL (103. – 134. místo)
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 10 87
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 10 87
HK0042 Petr Brzák, HK 7 87
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 7 87
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 4 87
HK0164 Lenka Portychová, HK 4 87
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 4 87
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 86
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 11 85
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 10 85
HK0054 Alena Sejtková, HK 13 84
HK0107 Josef Taichman, Prasek 10 84
HK0099 Jan Zima, Sloupno 10 84
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 84
HK0157 Miloslav Kozák, HK 7 84
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 7 84
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 7 84
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 4 84
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 4 84
HK0062 Michal Luňák, HK 4 84
HK0153 Jiří Bičiště, HK 1 84
HK0064 Václav Vaněk, HK 1 84
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 7 83
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 83
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 4 82
HK0026 Ivan Dušek, HK 7 81
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 81
HK0151 Tomáš Kozák, HK 7 81
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 81
HK0139 Karel Přibyl, HK 4 81
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 4 81
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary -2 81

DIVIZE (135. – 169. místo)
HK0027 Dominik Brož, HK 16 78
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 13 78
HK0029 Ivan Březka, HK 10 78
HK0138 František Hnik st., Lužany 7 78
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 4 78
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 1 78
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 78
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 77
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 10 75
HK0035 Ondřej Plas, HK 7 75
HK0030 David Semerák, HK 7 75
HK0137 Romana Hniková, Lužany 4 75
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 75
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 4 75
HK0017 Michal Pokorný, HK 1 75
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 14 74
HK0209 Monika Hádková, HK 10 73
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 1 73
HK0059 Karel Dušek, Prasek 10 72
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 72
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 4 72
HK0036 Blanka Plasová, HK 4 72
HK0037 Petr Želiezko, HK 4 72
HK0163 Václav Portych, HK 1 72
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 1 72
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 1 72
HK0102 Petr Urban, Chlumec 7 71
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 69
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 68
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 7 66
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 7 66
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 66
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 1 66
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 7 63
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 7 63

KRAJSKÝ PŘEBOR (170. – 204. místo)
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 62
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 7 61
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 4 61
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 1 61
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 7 60
HK0108 Martin Taichman, Prasek 7 60
HK0143 Lenka Michálková, Praha -2 60
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 10 59
HK0150 Michal Kozák, HK 1 57
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 7 56
HK0046 Michal Šulc, Černilov 1 56
HK0179 Marek Horáček, HK 0 56
HK0193 Monika Pavelková, Praha 0 56
HK0194 Kamil Žák, HK 0 56
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 2 55
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 1 55
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 4 54
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 53
HK0112 Martin Štayr, Prasek 13 52
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 52
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 13 51
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov -2 51
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 50
HK0178 Josef Horáček st., HK 0 50
HK0198 Marie Hanušová, HK -2 50
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 7 49
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 1 45
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45
HK0192 Kamila Žáková, HK 0 44
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 43
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 10 42
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0044 Václav Plíva, Černilov 4 39
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 1 39

I. A TŘÍDA (205. – 238. místo)
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0045 František Dědek, Černilov 13 36
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0180 Josef Horáček ml., HK 0 35
HK0195 Roman Žák, HK 0 35
HK0280 Veronika Kašparová, HK -2 34
HK0009 Marie Moníková, Ráby 1 33
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 32
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 30
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 0 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt 0 30
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 10 27
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 27
HK0265 Karel Dvořák, HK 0 27
HK0263 Natálie Machová, Fořt 0 27
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26

I. B TŘÍDA (239. – 273. místo)
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 24
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov -5 23
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 21
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0210 Anna Hanušová, HK 7 19
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 0 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 0 17
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 10 15
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 14
HK0293 Pavel Krupka, HK 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 14
HK0289 Martin Ondera, HK 0 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 14

OKRESNÍ PŘEBOR (274. – 310. místo)
HK0338 Radim Futera, HK 13 13
HK0346 Jindřich Rygl, HK 13 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 0 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 11
HK0344 Jakub Novotný, N. Bydžov 10 10
HK0341 Matěj Sedláček, HK 10 10
HK0342 Nela Sedláčková, HK 10 10
HK0340 Sandra Sedláčková, HK 10 10
HK0329 Josef Valášek, N. Bydžov 10 10
HK0327 Jiří Belda, Zásada 0 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 0 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 0 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 0 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 8
HK0345 Martina Novotná, N. Bydžov 7 7
HK0313 Michal Bureš, HK 0 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 0 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 0 7

III. TŘÍDA (311. – 347. místo)
HK0295 Lukáš Mádl, HK 0 5
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 0 5
HK0330 Kryštof Kolumpek, Pardubice 4 4
HK0331 Patrik Nguyen, Pardubice 4 4
HK0347 Jaroslava Ryglová, HK 4 4
HK0335 Tomáš Vyhnánek, HK 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 0 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK 0 2
HK0336 Jaroslav Futera, HK 1 1
HK0337 Jindra Futerová, HK 1 1
HK0332 Filip Matoušek, Poděbrady 1 1
HK0343 Roman Puškula, HK 1 1
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 0 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 0 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 0 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 0 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0308 Šimon Šmíd, HK 0 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 0 -1
HK0314 Jana Burešová, HK 0 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada 0 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada 0 -2
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0333 Alžběta Matoušková, Poděbrady -2 -2
HK0334 Václav Vyhnánek, HK -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5
HK0339 Karel Sedláček, HK -5 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 30 372
2. místo
Fíra team 27 360
3. místo
Klozici 30 342
4. místo
Charlie blue 24 330
5. místo
Brodan 27 324
6. místo
Doli 33 321
7. místo
Loupežníci 30 316
8. místo
Localka 30 315
9. místo
FC Junior 21 309
10. místo
Kotva A 33 306
Křižáci team 21 306
FC Cidlina 24 306
Kotva B 30 306
14. místo
Putika 21 303
Sokolíci Lhota p. L. 27 303
Hofíci 36 303
17. místo
Tottenham 18 288
18. místo
Vitamíni 24 286
Maxíci 24 286
20. místo
Jiskra Prasek 39 279
Komake 24 279
22. místo
Čaky tým 18 277
23. místo
PA 30 33 273
24. místo
Sony team 15 261
25. místo
Portline 15 260
26. místo
Wotrok A 18 258
Benefit 18 258
28. místo
SK Chrast 32 257
29. místo
Brzda tým 12 249
30. místo
Mrazíci 15 243
FC Lužany 15 243
32. místo
Taichmanovi 27 234
33. místo
FC Kobylky 33 232
34. místo
Poupata 27 231
35. místo
Bombéři 9 222
Kozáci 15 222
37. místo
Železní hadi 15 219
38. místo
Fanynky 4 211
39. místo
Plechy Team 15 210
40. místo
Pilka 1 12 196
41. místo
Wotrok B 15 192
42. místo
Berani 6 174
43. místo
FC Koloděje 21 153
44. místo
Romoka 0 147
45. místo
Akaka 0 141
46. místo
Bosna 18 131
47. místo
Wotrok C 15 126
48. místo
Monk Team 3 99