Jedenáctým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Petr Cílek z Hradce Králové (HK0182), jenž posbíral 16 bodů, byl nejblíže Supertrefě a má nejvíce celkových bodů. Získává šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na telef. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí této pivní ceny.

Výsledky tipovaných duelů 11. kola

1. FC HK – Brno (0:1) 2
2. Vltavín – Převýšov (4:1) 1
3. Kobylice – Č. Skalice (1:2) 2
4. Roudnice – Černilov (2:1) 1
5. Olympia HK/Kratonohy B – Kunčice (4:0) 1
6. Skřivany – Nepolisy (2:2) 0
7. Lípa n. O. – Kosičky (3:0) 1
8. Červeněves – Lovčice (0:3) 2
9. Libčany B – Kunčice B (0:1) 2
10. Hořiněves – Lhota p. L. B (4:1) 1

Supertrefa: 32 branek.

Průběžné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 12. místo)
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 13 146
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 13 143
HK0119 Martin Václavík, HK 10 143
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 7 140
HK0182 Petr Cílek, HK 16 137
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 16 137
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 137
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 7 137
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 134
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 7 134
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 7 134
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 134

EVROPSKÁ LIGA (13. – 40. místo)
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 10 131
HK0031 Markéta Pražáková, HK 10 131
HK0184 Monika Cílková, HK 7 131
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 129
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 7 129
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 10 128
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 128
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 128
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 7 128
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 7 128
HK0014 Václav Polívka, HK 4 128
HK0114 Josef Štayr, Prasek 7 126
HK0060 Petra Galová, Urbanice 7 125
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 7 125
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 123
HK0185 Martin Cílek, HK 16 122
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 7 122
HK0066 Jakub Uher, Hořice 7 122
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 4 122
HK0050 Růžena Kotková, Černilov -2 122
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 16 120
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 120
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 119
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 10 119
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 10 119
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 119
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 119
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 119

I. LIGA (41. – 76. místo)
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 117
HK0067 Jan Koun, HK 10 116
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 116
HK0065 Miloš Uher, Hořice 10 116
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 7 116
HK0049 Jan Horák, Dobruška 7 116
HK0048 Marie Vacková, HK 7 116
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 7 116
HK0047 Petra Žižková, HK 7 116
HK0158 Martin Škoda, Černilov 4 116
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 113
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 7 113
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 7 113
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 113
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 4 113
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 1 113
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 1 113
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 112
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 13 110
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 13 110
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 7 110
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 7 110
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 7 110
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 1 110
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 1 110
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 1 110
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 7 108
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 4 108
HK0165 Michal Portych, HK 0 108
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 13 107
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 107
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 107
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 10 107
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 107
HK0162 Milan Řehák, Libotov 4 107
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 1 107

FNL (77. – 113. místo)
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 7 106
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 4 105
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 1 105
HK0153 Jiří Bičiště, HK 13 104
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 104
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 10 104
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 7 104
HK0068 Roman Hýsek, HK 7 104
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 7 104
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 7 104
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 4 104
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 4 104
HK0136 František Hnik ml., Lužany 4 104
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 104
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 4 104
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 104
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 1 104
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 104
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 7 102
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov -2 102
HK0107 Josef Taichman, Prasek 10 101
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 7 101
HK0173 Vladimír Racek, HK 7 101
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 4 101
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 101
HK0170 Oldřich Turek, HK 1 101
HK0186 Věra Modrá, Sendražice -2 101
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 100
HK0064 Václav Vaněk, HK 10 98
HK0026 Ivan Dušek, HK 7 98
HK0052 Petr Vacek, HK 7 98
HK0099 Jan Zima, Sloupno 7 98
HK0042 Petr Brzák, HK 4 98
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 4 98
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 4 98
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 98
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 4 98

ČFL (114. – 141. místo)
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 7 97
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 97
HK0209 Monika Hádková, HK 10 96
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 13 95
HK0027 Dominik Brož, HK 10 95
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 10 95
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 7 95
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 7 95
HK0139 Karel Přibyl, HK 4 95
HK0054 Alena Sejtková, HK 4 95
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 1 95
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 5 94
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 13 92
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 7 92
HK0030 David Semerák, HK 7 92
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 92
HK0164 Lenka Portychová, HK 0 91
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 4 90
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 1 90
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 10 89
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 89
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 7 89
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 89
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 89
HK0151 Tomáš Kozák, HK 4 89
HK0157 Miloslav Kozák, HK 1 89
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 7 87
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 7 87

DIVIZE (142. – 179. místo)
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 13 86
HK0137 Romana Hniková, Lužany 7 86
HK0029 Ivan Březka, HK 1 86
HK0138 František Hnik st., Lužany 1 86
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 1 86
HK0102 Petr Urban, Chlumec 4 85
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 85
HK0062 Michal Luňák, HK 0 84
HK0108 Martin Taichman, Prasek 16 83
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 83
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 4 83
HK0059 Karel Dušek, Prasek 1 83
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 82
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 5 80
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 80
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 4 80
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 1 80
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 1 80
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 77
HK0036 Blanka Plasová, HK -2 77
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 7 75
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 7 74
HK0143 Lenka Michálková, Praha 7 74
HK0035 Ondřej Plas, HK 1 74
HK0017 Michal Pokorný, HK 1 74
HK0037 Petr Želiezko, HK -2 74
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 73
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 73
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 7 72
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 1 71
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 70
HK0163 Václav Portych, HK 0 70
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 7 69
HK0094 Michal Chlad, Kosičky -2 68
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 13 67
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 7 65
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 1 65
HK0198 Marie Hanušová, HK 7 64

KRAJSKÝ PŘEBOR (180. – 216. místo)
HK0112 Martin Štayr, Prasek 7 63
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 4 63
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 1 63
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 1 63
HK0194 Kamil Žák, HK 0 63
HK0044 Václav Plíva, Černilov 16 62
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 7 62
HK0150 Michal Kozák, HK 4 62
HK0179 Marek Horáček, HK -1 62
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 1 61
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 61
HK0178 Josef Horáček st., HK 4 58
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 58
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 57
HK0193 Monika Pavelková, Praha 0 57
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 55
HK0046 Michal Šulc, Černilov -5 52
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 4 51
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 1 51
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 1 50
HK0280 Veronika Kašparová, HK 13 48
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0192 Kamila Žáková, HK 0 48
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 10 47
HK0045 František Dědek, Černilov 1 47
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0195 Roman Žák, HK 0 39
HK0009 Marie Moníková, Ráby 1 38
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 13 35
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 4 34
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 0 34
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33

I. A TŘÍDA (217. – 248. místo)
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 32
HK0180 Josef Horáček ml., HK 1 32
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 32
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 0 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt 0 30
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0210 Anna Hanušová, HK 1 27
HK0265 Karel Dvořák, HK 0 27
HK0263 Natálie Machová, Fořt 0 27
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 24
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 0 22
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 21

I. B TŘÍDA (249. – 285. místo)
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 0 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 0 17
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 14
HK0293 Pavel Krupka, HK 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 14
HK0289 Martin Ondera, HK 0 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 14
HK0379 Jaroslav Šolin, Smidary 13 13
HK0338 Radim Futera, HK 0 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 0 13
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 0 13
HK0346 Jindřich Rygl, HK 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 11

OKRESNÍ PŘEBOR (286. – 320. místo)
HK0327 Jiří Belda, Zásada 0 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 0 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0356 Michal Kopal, Zásada 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0344 Jakub Novotný, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 0 10
HK0341 Matěj Sedláček, HK 0 10
HK0342 Nela Sedláčková, HK 0 10
HK0340 Sandra Sedláčková, HK 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0329 Josef Valášek, N. Bydžov 0 10
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 0 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 0 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 8
HK0372 Miroslav Donát, N. Bydžov 7 7
HK0378 Martin Futera, N. Bydžov 7 7
HK0380 Denis Šefara, Smidary 7 7
HK0381 Jan Šefara, Smidary 7 7
HK0373 Matěj Váňa, N. Bydžov 7 7
HK0369 Jan Zmítko, N. Bydžov 7 7
HK0313 Michal Bureš, HK 0 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 0 7
HK0357 Petr Havlíček, Zásada 0 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0345 Martina Novotná, N. Bydžov 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0351 Petr Růžička st., Zásada 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 0 7

III. TŘÍDA (321. – 363. místo)
HK0295 Lukáš Mádl, HK 0 5
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 0 5
HK0376 Ivo Pánek, N. Bydžov 4 4
HK0382 František Pokrupa, Smidary 4 4
HK0367 Jakub Trejbal, Hlušice 4 4
HK0366 Jaroslav Trejbal, Hlušice 4 4
HK0377 Miroslav Volný, N. Bydžov 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0330 Kryštof Kolumpek, Pardubice 0 4
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0331 Patrik Nguyen, Pardubice 0 4
HK0359 Pavel Paldus, Pěnčín 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0350 Miroslav Princ ml., Zásada 0 4
HK0347 Jaroslava Ryglová, HK 0 4
HK0335 Tomáš Vyhnánek, HK 0 4
HK0348 Jan Vypik, N. Bydžov 0 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 0 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK 0 2
HK0384 Josef Futera, Skřivany 1 1
HK0371 Robert Kožíšek, N. Bydžov 1 1
HK0383 Milan Nosek, Smidary 1 1
HK0364 Stanislav Strýhal, Hlušice 1 1
HK0374 Tomáš Váňa, N. Bydžov 1 1
HK0368 Milan Vízek, Hlušice 1 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 0 1
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 0 1
HK0336 Jaroslav Futera, HK 0 1
HK0337 Jindra Futerová, HK 0 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 0 1
HK0353 Karel Kopal, Zásada 0 1
HK0355 Milan Kopal ml., Zásada 0 1
HK0354 Milan Kopal st., Zásada 0 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 0 1
HK0332 Filip Matoušek, Poděbrady 0 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0343 Roman Puškula, HK 0 1
HK0358 Richard Šikola, Zásada 0 1

IV. TŘÍDA (364. – 384. místo)
HK0308 Šimon Šmíd, HK 0 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 0 -1
HK0314 Jana Burešová, HK 0 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada 0 -2
HK0361 Karel Jerie, Pěnčín 0 -2
HK0362 Helena Jeriová, Pěnčín 0 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada 0 -2
HK0363 Ivan Matějíček, Pěnčín 0 -2
HK0333 Alžběta Matoušková, Poděbrady 0 -2
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0349 Miroslav Princ st., Zásada 0 -2
HK0352 Petr Růžička ml., Zásada 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0360 Jaroslav Votoček, Pěnčín 0 -2
HK0334 Václav Vyhnánek, HK 0 -2
HK0370 Jan Panocha, N. Bydžov -2 -2
HK0365 Stanislav Strýhal ml., Hlušice -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5
HK0339 Karel Sedláček, HK 0 -5
HK0375 Jan Žilka, N. Bydžov -5 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 33 426
2. místo
Fíra team 21 399
3. místo
Charlie blue 39 390
4. místo
Klozici 24 387
5. místo
Křižáci team 42 366
6. místo
Doli 18 357
7. místo
Brodan 12 354
8. místo
Loupežníci 18 352
9. místo
Kotva B 21 348
10. místo
Sokolíci Lhota p. L. 24 342
11. místo
Hofíci 18 340
12. místo
Vitamíni 27 337
13. místo
FC Junior 15 334
14. místo
Putika 15 333
15. místo
Kotva A 6 330
Tottenham 39 330
Localka 3 330
18. místo
FC Cidlina 9 324
19. místo
Maxíci 21 322
20. místo
Jiskra Prasek 21 318
21. místo
Čaky tým 12 316
22. místo
Komake 21 315
23. místo
PA 30 21 312
24. místo
Wotrok A 21 306
25. místo
Sony team 27 297
26. místo
Benefit 24 294
Brzda tým 24 294
28. místo
SK Chrast 16 291
29. místo
Taichmanovi 36 288
30. místo
Mrazíci 21 282
31. místo
FC Lužany 12 276
32. místo
Portline 0 269
33. místo
Poupata 18 264
34. místo
FC Kobylky 9 262
35. místo
Bombéři 9 255
36. místo
Plechy Team 15 252
37. místo
Fanynky 15 250
38. místo
Kozáci 9 240
39. místo
Pilka 1 21 229
40. místo
Železní hadi -3 225
41. místo
Wotrok B 15 222
42. místo
Berani 12 207
43. místo
FC Koloděje 18 177
44. místo
Wotrok C 24 171
45. místo
Bosna 12 161
46. místo
Romoka 0 159
47. místo
Akaka 4 152
48. místo
Monk Team 12 117