Osmým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězkou je Zdeňka Dusová ze Sendražic (HK0043), jež získala 16 bodů a uhodla Supertrefu, stejně jako Petr Veselý. Šest plechovkových piv Gambrinus získává Dusová díky vyššímu počtu celkových bodů. Tipérku prosíme, aby se ozvala na telefonní číslo 602 576 209.

Výsledky tipovaných duelů 8. kola

1. FC HK - Třinec (1:0) 1
2. Převýšov - Litoměřicko (3:1) 1
3. Olympia/Kratonohy - Horky (2:1) 1
4. Libčany - Vysoká (3:0) 1
5. Loko HK - Olympia/Kratonohy B (3:1) 1
6. Malšovice - Třebechovice (0:4) 2
7. Myštěves - Slavia HK B (4:1) 1
8. Stěžery - Lhota p. L. (1:5) 2
9. Libřice - Ohnišťany (1:1) 0
10. Hořiněves - Sendražice (3:0) 1

Supertrefa: 35 branek.

Průběžné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. - 9. místo)
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 13 116
HK0119 Martin Václavík, HK 13 116
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 10 116
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 13 113
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 10 113
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 13 110
HK0031 Markéta Pražáková, HK 13 110
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 110
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 110

EVROPSKÁ LIGA (10. - 30. místo)
HK0182 Petr Cílek, HK 13 107
HK0184 Monika Cílková, HK 13 107
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 13 107
HK0060 Petra Galová, Urbanice 13 107
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 13 107
HK0014 Václav Polívka, HK 10 107
HK0066 Jakub Uher, Hořice 10 107
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 13 105
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 105
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 10 104
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 10 104
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 10 104
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 104
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 104
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 7 104
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 13 101
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 13 101
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 101
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 10 101
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 101
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 7 101

I. LIGA (31. - 63. místo)
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 13 98
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 13 98
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 13 98
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 98
HK0158 Martin Škoda, Černilov 10 98
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 10 98
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 10 98
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 7 98
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 16 96
HK0114 Josef Štayr, Prasek 13 96
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 13 95
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 95
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 95
HK0065 Miloš Uher, Hořice 13 95
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 4 95
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 95
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 10 93
HK0185 Martin Cílek, HK 16 92
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 13 92
HK0049 Jan Horák, Dobruška 10 92
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 10 92
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 92
HK0162 Milan Řehák, Libotov 10 92
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 10 92
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 10 92
HK0048 Marie Vacková, HK 10 92
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 10 92
HK0047 Petra Žižková, HK 10 92
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 92
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 7 92
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 7 92
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 7 92
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 4 92

FNL (64. - 89. místo)
HK0165 Michal Portych, HK 13 91
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 16 89
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 89
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 10 89
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 89
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 10 89
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 10 89
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 10 89
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 10 89
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 10 89
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 10 89
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 89
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 89
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 13 88
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 13 87
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 87
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 86
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 10 86
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 86
HK0136 František Hnik ml., Lužany 10 86
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 86
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 7 86
HK0170 Oldřich Turek, HK 7 86
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 86
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 10 84
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 84

ČFL (90. - 126. místo)
HK0153 Jiří Bičiště, HK 13 83
HK0164 Lenka Portychová, HK 13 83
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 10 83
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 10 83
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 10 83
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 7 83
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 83
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 7 83
HK0173 Vladimír Racek, HK 7 83
HK0064 Václav Vaněk, HK 7 83
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 4 83
HK0067 Jan Koun, HK 4 83
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 4 83
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 10 82
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 10 81
HK0062 Michal Luňák, HK 13 80
HK0052 Petr Vacek, HK 13 80
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 10 80
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 10 80
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 7 80
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 7 80
HK0042 Petr Brzák, HK 4 80
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 4 80
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 1 80
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 13 78
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 16 77
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 13 77
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 10 77
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 77
HK0068 Roman Hýsek, HK 7 77
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 7 77
HK0139 Karel Přibyl, HK 7 77
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 7 77
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 7 77
HK0157 Miloslav Kozák, HK 4 77
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 4 77
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 77

DIVIZE (127. - 159. místo)
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 7 76
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 76
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 10 75
HK0026 Ivan Dušek, HK 7 74
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 74
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 74
HK0017 Michal Pokorný, HK 7 74
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 7 74
HK0099 Jan Zima, Sloupno 7 74
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 4 74
HK0107 Josef Taichman, Prasek 4 74
HK0151 Tomáš Kozák, HK 1 74
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 10 72
HK0138 František Hnik st., Lužany 10 71
HK0137 Romana Hniková, Lužany 7 71
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 71
HK0163 Václav Portych, HK 7 71
HK0054 Alena Sejtková, HK 7 71
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 4 71
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 4 71
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 4 71
HK0035 Ondřej Plas, HK 13 68
HK0036 Blanka Plasová, HK 13 68
HK0037 Petr Želiezko, HK 13 68
HK0030 David Semerák, HK 10 68
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 4 68
HK0029 Ivan Březka, HK 4 68
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 13 65
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 65
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 4 65
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 65
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany -2 65
HK0102 Petr Urban, Chlumec 7 64

KRAJSKÝ PŘEBOR (160. - 194. místo)
HK0209 Monika Hádková, HK 7 63
HK0143 Lenka Michálková, Praha 10 62
HK0059 Karel Dušek, Prasek 7 62
HK0027 Dominik Brož, HK 4 62
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 7 60
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 5 60
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 13 59
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 59
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 4 59
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 58
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 7 57
HK0193 Monika Pavelková, Praha 16 56
HK0179 Marek Horáček, HK 13 56
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 10 56
HK0150 Michal Kozák, HK 7 56
HK0194 Kamil Žák, HK 7 56
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 1 56
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 55
HK0046 Michal Šulc, Černilov 0 55
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 10 54
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 54
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 13 53
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 10 53
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 7 53
HK0108 Martin Taichman, Prasek 1 53
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 10 52
HK0198 Marie Hanušová, HK 7 52
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 13 50
HK0178 Josef Horáček st., HK 7 50
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 10 49
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 4 49
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 13 46
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 10 45
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45

I. A TŘÍDA (195. - 229. místo)
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 13 44
HK0192 Kamila Žáková, HK 13 44
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 7 42
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 39
HK0112 Martin Štayr, Prasek 4 39
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 16 38
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice -2 38
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0280 Veronika Kašparová, HK 10 36
HK0221 Martin Balatka, Zásada 4 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 4 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0180 Josef Horáček ml., HK 13 35
HK0195 Roman Žák, HK 4 35
HK0044 Václav Plíva, Černilov 0 35
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 13 32
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 1 32
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0009 Marie Moníková, Ráby -2 32
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 10 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 4 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 1 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0219 Karel Balatka, Zásada -2 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt -2 30
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 16 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 10 29
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov -2 28
HK0263 Natálie Machová, Fořt 4 27
HK0265 Karel Dvořák, HK -2 27

I. B TŘÍDA (230. - 260. místo)
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 13 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 13 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 7 26
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 4 26
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 10 24
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 13 23
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0045 František Dědek, Černilov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 1 21
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 7 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 7 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 7 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 1 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 1 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 7 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 7 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 4 17
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16

OKRESNÍ PŘEBOR (261. - 294. místo)
HK0293 Pavel Krupka, HK 10 14
HK0289 Martin Ondera, HK 7 14
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 1 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 1 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 1 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 1 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 1 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 1 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 1 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky -5 14
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 13 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 13 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0210 Anna Hanušová, HK 4 12
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka -2 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné -2 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha -2 11
HK0327 Jiří Belda, Zásada 10 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 10 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 10 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 7 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 4 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné -5 8

III. TŘÍDA (295. - 328. místo)
HK0313 Michal Bureš, HK 7 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 7 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 7 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 4 5
HK0295 Lukáš Mádl, HK 1 5
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy -5 5
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha -2 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK -2 2
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 1 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 1 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 1 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 1 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0308 Šimon Šmíd, HK -2 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice -2 -1
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0314 Jana Burešová, HK -2 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada -2 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 33 342
2. místo
Fíra team 27 333
3. místo
Klozici 27 312
4. místo
Charlie blue 42 306
5. místo
Brodan 36 297
6. místo
FC Junior 30 288
Doli 27 288
8. místo
Loupežníci 27 286
9. místo
Localka 24 285
Křižáci team 24 285
11. místo
FC Cidlina 33 282
Putika 33 282
13. místo
Kotva B 30 276
Sokolíci Lhota p. L. 30 276
15. místo
Kotva A 36 273
16. místo
Tottenham 27 270
17. místo
Hofíci 30 267
18. místo
Vitamíni 33 262
Maxíci 39 262
20. místo
Čaky tým 27 259
21. místo
Komake 18 255
22. místo
Sony team 24 246
23. místo
Portline 33 245
24. místo
Wotrok A 24 240
Benefit 15 240
Jiskra Prasek 30 240
PA 30 21 240
28. místo
Brzda tým 24 237
29. místo
Mrazíci 21 228
FC Lužany 27 228
31. místo
SK Chrast 15 225
32. místo
Bombéři 15 213
33. místo
Kozáci 12 207
Taichmanovi 9 207
Fanynky 27 207
36. místo
Železní hadi 39 204
Poupata 27 204
38. místo
FC Kobylky 18 199
39. místo
Plechy Team 21 195
40. místo
Pilka 1 24 184
41. místo
Wotrok B 24 177
42. místo
Berani 21 168
43. místo
Romoka 27 147
44. místo
Akaka 33 141
45. místo
FC Koloděje 12 132
46. místo
Bosna 0 113
47. místo
Wotrok C 21 111
48. místo
Monk Team 0 96