Sedmým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Martin Václavík z Hradce Králové (HK0119), jenž získal 16 bodů a navíc uhodl Supertrefu. Může se tak těšit na šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzatí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 7. kola

1. Chrudim - FC HK (1:0) 1
2. Živanice - Převýšov (0:0) 0
3. Dvůr - Olympia/Kratonohy (4:1) 1
4. Třebeš - Slavia HK (1:1) 0
5. Roudnice - Loko HK (1:3) 2
6. Skřivany - Miletín (1:0) 1
7. Předměřice - Kosičky (3:5) 2
8. Lhota p. L. - M. Lhota (2:1) 1
9. Slavia HK B - Třebeš B (3:2) 1
10. Ohnišťany - Neděliště (3:2) 1.

Supertrefa: 34 branek.

Průběžné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. - 8. místo)
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 13 106
HK0119 Martin Václavík, HK 16 103
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 13 103
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 13 103
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 103
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 13 100
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 7 100
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 98

EVROPSKÁ LIGA (9. - 26. místo)
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 13 97
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 10 97
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 97
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 10 97
HK0031 Markéta Pražáková, HK 10 97
HK0066 Jakub Uher, Hořice 10 97
HK0014 Václav Polívka, HK 7 97
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 16 94
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 13 94
HK0060 Petra Galová, Urbanice 10 94
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 10 94
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 10 94
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 94
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 10 94
HK0182 Petr Cílek, HK 7 94
HK0184 Monika Cílková, HK 7 94
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 7 94
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 10 92

I. LIGA (27. - 63. místo)
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 13 91
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 13 91
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 13 91
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 91
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 10 91
HK0158 Martin Škoda, Černilov 16 88
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 88
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 10 88
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 10 88
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 10 88
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 10 88
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 7 88
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 16 85
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 13 85
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 13 85
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 13 85
HK0175 Jan Hanuš, HK 10 85
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 85
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 7 85
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 85
HK0114 Josef Štayr, Prasek 10 83
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 7 83
HK0065 Miloš Uher, Hořice 13 82
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 10 82
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 10 82
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 10 82
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 82
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 82
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 10 82
HK0049 Jan Horák, Dobruška 7 82
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 7 82
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 82
HK0162 Milan Řehák, Libotov 7 82
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 82
HK0048 Marie Vacková, HK 7 82
HK0047 Petra Žižková, HK 7 82
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 4 82

FNL (64. - 98. místo)
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 80
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 13 79
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 13 79
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 13 79
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 10 79
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 10 79
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 10 79
HK0067 Jan Koun, HK 10 79
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 10 79
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 10 79
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 10 79
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 10 79
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 79
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 7 79
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 4 79
HK0165 Michal Portych, HK 10 78
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 77
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 7 77
HK0042 Petr Brzák, HK 13 76
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 10 76
HK0185 Martin Cílek, HK 10 76
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 76
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 76
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 10 76
HK0136 František Hnik ml., Lužany 10 76
HK0173 Vladimír Racek, HK 10 76
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 76
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 76
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 7 76
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 76
HK0064 Václav Vaněk, HK 7 76
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 10 75
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 10 74
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 10 74
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 10 74

ČFL (99. - 135. místo)
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 16 73
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 73
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 10 73
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 10 73
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 10 73
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 73
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 7 73
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 10 72
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 16 71
HK0068 Roman Hýsek, HK 13 70
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 70
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 10 70
HK0164 Lenka Portychová, HK 10 70
HK0139 Karel Přibyl, HK 10 70
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 7 70
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 7 70
HK0107 Josef Taichman, Prasek 7 70
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 7 70
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 7 70
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 4 70
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 10 69
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 4 69
HK0157 Miloslav Kozák, HK 0 69
HK0170 Oldřich Turek, HK 0 69
HK0017 Michal Pokorný, HK 13 67
HK0062 Michal Luňák, HK 10 67
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 67
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 10 67
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 10 67
HK0099 Jan Zima, Sloupno 10 67
HK0026 Ivan Dušek, HK 7 67
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 67
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 7 67
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 7 67
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 7 67
HK0052 Petr Vacek, HK 4 67
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 1 67

DIVIZE (136. - 171. místo)
HK0153 Jiří Bičiště, HK 0 66
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 0 66
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 13 65
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 7 65
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 10 64
HK0029 Ivan Březka, HK 10 64
HK0137 Romana Hniková, Lužany 10 64
HK0163 Václav Portych, HK 10 64
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 64
HK0054 Alena Sejtková, HK 7 64
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 7 64
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 7 62
HK0138 František Hnik st., Lužany 13 61
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 10 61
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 61
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 61
HK0151 Tomáš Kozák, HK 0 60
HK0027 Dominik Brož, HK 10 58
HK0030 David Semerák, HK 4 58
HK0102 Petr Urban, Chlumec 7 57
HK0209 Monika Hádková, HK 13 56
HK0059 Karel Dušek, Prasek 10 55
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 4 55
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 4 55
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 55
HK0035 Ondřej Plas, HK 4 55
HK0036 Blanka Plasová, HK 4 55
HK0037 Petr Želiezko, HK 4 55
HK0046 Michal Šulc, Černilov 1 55
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 55
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 54
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 7 53
HK0143 Lenka Michálková, Praha 10 52
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 7 52
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 52
HK0108 Martin Taichman, Prasek 4 52

KRAJSKÝ PŘEBOR (172. - 209. místo)
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 10 50
HK0194 Kamil Žák, HK 0 49
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 48
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 10 46
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 7 46
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 1 46
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 13 45
HK0198 Marie Hanušová, HK 10 45
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 0 45
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 7 44
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 4 44
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 13 43
HK0179 Marek Horáček, HK 0 43
HK0178 Josef Horáček st., HK 0 43
HK0216 Christa Plachá, Zásada 10 42
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 42
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 7 40
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 4 40
HK0193 Monika Pavelková, Praha 0 40
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 10 39
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 7 37
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 4 36
HK0150 Michal Kozák, HK 0 36
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 7 35
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 35
HK0044 Václav Plíva, Černilov 4 35
HK0112 Martin Štayr, Prasek 4 35
HK0009 Marie Moníková, Ráby 4 34
HK0218 Helena Plachá, Zásada 1 33
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 0 33
HK0262 Marcela Machová, Fořt 13 32
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 32
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 32
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 32
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 32
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32

I. A TŘÍDA (210. - 246. místo)
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 7 31
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 31
HK0195 Roman Žák, HK 0 31
HK0192 Kamila Žáková, HK 0 31
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 4 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0265 Karel Dvořák, HK 10 29
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 10 29
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0280 Veronika Kašparová, HK 13 26
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 13 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 13 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 7 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 10 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 10 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 10 23
HK0263 Natálie Machová, Fořt 4 23
HK0045 František Dědek, Černilov 1 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 22
HK0180 Josef Horáček ml., HK 0 22
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 0 22
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -5 22
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 7 20
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 7 20
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 7 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 7 20
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 19
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 19
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 19
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 19
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 19
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 19

I. B TŘÍDA (247. - 274. místo)
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 4 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 4 17
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 1 14
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 1 14
HK0306 Jakub Jánský, HK 13 13
HK0310 Petra Macháňová, HK 13 13
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 13
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 13
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 13
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 13
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 13
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 13
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 13
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 13
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 13
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 13
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 13
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 13
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 13

OKRESNÍ PŘEBOR (275. - 312. místo)
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 10 10
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 10 10
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 10 10
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 10 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 10 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0210 Anna Hanušová, HK 1 8
HK0300 Václav Krupička, HK 7 7
HK0289 Martin Ondera, HK 7 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 7 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 7 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 4 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 4 4
HK0293 Pavel Krupka, HK 4 4
HK0295 Lukáš Mádl, HK 4 4
HK0294 Tereza Mádlová, HK 4 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 4 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 4 4
HK0305 Tomáš Pišta, HK 4 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 1 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 1 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 1 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 1 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 1 1
HK0308 Šimon Šmíd, HK 1 1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 1 1
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 1 1
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK -2 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK -5 -5
HK0299 Pavla Malá, HK -5 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 39 309
2. místo
Fíra team 36 306
3. místo
Klozici 30 285
4. místo
Charlie blue 24 264
5. místo
Brodan 30 261
Křižáci team 33 261
Localka 30 261
Doli 27 261
9. místo
Loupežníci 27 259
10. místo
FC Junior 27 258
11. místo
FC Cidlina 30 249
Putika 27 249
13. místo
Sokolíci Lhota p. L. 30 246
Kotva B 21 246
15. místo
Tottenham 27 243
16. místo
Hofíci 30 237
Kotva A 24 237
Komake 30 237
19. místo
Čaky tým 24 232
20. místo
Vitamíni 24 229
21. místo
Benefit 15 225
22. místo
Maxíci 27 223
23. místo
PA 30 30 219
24. místo
Wotrok A 24 216
25. místo
Brzda tým 30 213
26. místo
Portline 30 212
27. místo
SK Chrast 30 210
Jiskra Prasek 24 210
29. místo
Mrazíci 27 207
30. místo
Sony team 0 201
FC Lužany 33 201
32. místo
Bombéři 24 198
Taichmanovi 21 198
34. místo
FC Kobylky 30 181
35. místo
Fanynky 36 180
36. místo
Poupata 21 177
37. místo
Plechy Team 18 174
38. místo
Železní hadi 12 165
Kozáci 0 165
40. místo
Pilka 1 24 160
41. místo
Wotrok B 30 153
42. místo
Berani 12 147
43. místo
FC Koloděje 12 120
Romoka 0 120
45. místo
Bosna 6 113
46. místo
Akaka 0 108
47. a 48. místo
Monk Team 9 96
Wotrok C 27 90