Šestým kolem pokračovala čtenářská tipovací soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Martin Hopko ze Sendražic (HK0181), jenž získal 19 bodů a stejně jako Bohuš Nosek uhodl Supertrefu. Cena však může být udělena pouze jedna a tu získal díky vyššímu počtu celkových bodů Hopko. Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde si dohodne převzatí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 6. kola

1. FC HK - Žižkov (4:0) 1
2. Převýšov - Vyšehrad (3:0) 1
3. Olympia HK/Kratonohy - Čáslav (0:2) 2
4. Libčany - Třebeš (2:0) 1
5. Loko HK - Kobylice (8:1) 1
6. Černilov - Kunčice (2:1) 1
7. Roudnice - Olympia/Kratonohy B (1:1) 0
8. Myštěves - Roudnice B (7:2) 1
9. Libřice - N. Bydžov B (4:2) 1
10. Jeníkovice - Sendražice (1:0) 1

Supertrefa: 41 branek.

Průběžné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. - 7. místo)
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 19 93
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 19 93
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 16 93
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 16 90
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 16 90
HK0014 Václav Polívka, HK 16 90
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 19 88

EVROPSKÁ LIGA (8. - 28. místo)
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 19 87
HK0066 Jakub Uher, Hořice 19 87
HK0119 Martin Václavík, HK 19 87
HK0182 Petr Cílek, HK 16 87
HK0184 Monika Cílková, HK 16 87
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 16 87
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 16 87
HK0031 Markéta Pražáková, HK 16 87
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 13 87
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 13 87
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 19 84
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 16 84
HK0060 Petra Galová, Urbanice 13 84
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 13 84
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 13 84
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 13 84
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 16 82
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 19 81
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 16 81
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 13 81
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 10 81

I. LIGA (29. - 52. místo)
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 19 78
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 19 78
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 16 78
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 16 78
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 13 78
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 13 78
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 13 78
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 13 78
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 13 78
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 13 78
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 10 78
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 11 76
HK0049 Jan Horák, Dobruška 16 75
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 16 75
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 16 75
HK0048 Marie Vacková, HK 16 75
HK0047 Petra Žižková, HK 16 75
HK0175 Jan Hanuš, HK 13 75
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 75
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 75
HK0162 Milan Řehák, Libotov 13 75
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 13 75
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 75
HK0114 Josef Štayr, Prasek 16 73

FNL (53. - 81. místo)
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 19 72
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 16 72
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 16 72
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 16 72
HK0158 Martin Škoda, Černilov 16 72
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 13 72
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 72
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 13 72
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 10 72
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 72
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 10 72
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 7 72
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 7 70
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 16 69
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 16 69
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 16 69
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 13 69
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 13 69
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 13 69
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 69
HK0170 Oldřich Turek, HK 13 69
HK0065 Miloš Uher, Hořice 13 69
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 10 69
HK0067 Jan Koun, HK 10 69
HK0157 Miloslav Kozák, HK 10 69
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 69
HK0064 Václav Vaněk, HK 7 69
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 4 69
HK0165 Michal Portych, HK 0 68

ČFL (82. - 106. místo)
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 13 67
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 13 67
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 16 66
HK0153 Jiří Bičiště, HK 13 66
HK0185 Martin Cílek, HK 13 66
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 66
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 13 66
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 13 66
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 13 66
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 10 66
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 10 66
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 10 66
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 10 66
HK0136 František Hnik ml., Lužany 10 66
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 10 66
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 10 66
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 10 66
HK0173 Vladimír Racek, HK 10 66
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 66
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 7 66
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 16 65
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 0 65
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 19 64
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 19 64
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 19 64

DIVIZE (107. - 130. místo)
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 16 63
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 13 63
HK0107 Josef Taichman, Prasek 13 63
HK0042 Petr Brzák, HK 10 63
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 10 63
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 10 63
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 7 63
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 7 63
HK0052 Petr Vacek, HK 7 63
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 7 63
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 0 62
HK0026 Ivan Dušek, HK 13 60
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 13 60
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 13 60
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 10 60
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 60
HK0164 Lenka Portychová, HK 10 60
HK0139 Karel Přibyl, HK 10 60
HK0151 Tomáš Kozák, HK 7 60
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 7 60
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 1 60
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 60
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 19 59
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 13 58

KRAJSKÝ PŘEBOR (131. - 162. místo)
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 16 57
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 13 57
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 13 57
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 13 57
HK0062 Michal Luňák, HK 10 57
HK0054 Alena Sejtková, HK 10 57
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 10 57
HK0099 Jan Zima, Sloupno 10 57
HK0068 Roman Hýsek, HK 7 57
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 7 57
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 7 57
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 7 55
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 1 55
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 55
HK0046 Michal Šulc, Černilov 16 54
HK0029 Ivan Březka, HK 13 54
HK0163 Václav Portych, HK 10 54
HK0030 David Semerák, HK 10 54
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 7 54
HK0137 Romana Hniková, Lužany 7 54
HK0017 Michal Pokorný, HK 7 54
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 54
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 4 52
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 13 51
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 51
HK0035 Ondřej Plas, HK 7 51
HK0036 Blanka Plasová, HK 7 51
HK0037 Petr Želiezko, HK 7 51
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 4 51
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 4 51
HK0102 Petr Urban, Chlumec 10 50
HK0194 Kamil Žák, HK 0 49

I. A TŘÍDA (163. - 191. místo)
HK0027 Dominik Brož, HK 10 48
HK0138 František Hnik st., Lužany 7 48
HK0108 Martin Taichman, Prasek 7 48
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 47
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 4 46
HK0059 Karel Dušek, Prasek 7 45
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 7 45
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 7 45
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 7 45
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 4 45
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 10 44
HK0179 Marek Horáček, HK 10 43
HK0178 Josef Horáček st., HK 10 43
HK0209 Monika Hádková, HK 7 43
HK0143 Lenka Michálková, Praha 7 42
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 10 41
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 40
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 4 40
HK0193 Monika Pavelková, Praha 0 40
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 4 39
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 10 37
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 7 36
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 7 36
HK0150 Michal Kozák, HK 1 36
HK0198 Marie Hanušová, HK 4 35
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 33
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 7 33

I. B TŘÍDA (192. - 220. místo)
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 32
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 32
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 32
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 32
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 32
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 32
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 32
HK0044 Václav Plíva, Černilov 7 31
HK0112 Martin Štayr, Prasek 7 31
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 31
HK0195 Roman Žák, HK 0 31
HK0192 Kamila Žáková, HK 0 31
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 7 30
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 7 30
HK0009 Marie Moníková, Ráby 4 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0256 Milan Janouch, HK 13 29
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 4 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 28
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 4 28
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 27
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 4 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 25
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 24
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23

OKRESNÍ PŘEBOR (221. - 238. místo)
HK0180 Josef Horáček ml., HK 10 22
HK0196 Petr Veselý, Chlumec -2 22
HK0045 František Dědek, Černilov -5 22
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 1 21
HK0264 Daniel Dvořák, HK 19 19
HK0265 Karel Dvořák, HK 19 19
HK0267 Martin Dvořák, HK 19 19
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 19 19
HK0263 Natálie Machová, Fořt 19 19
HK0262 Marcela Machová, Fořt 19 19
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 19 19
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 19 19
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 19 19
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 19 19
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 19 19
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 19 19
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 16 16
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 16 16

III. TŘÍDA (239. - 272. místo)
HK0277 Tadeáš Junek, HK 13 13
HK0279 Vendula Junková, HK 13 13
HK0280 Veronika Kašparová, HK 13 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 13 13
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 13
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 13
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 13
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 13
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 13
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 13
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 13
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 13
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 13
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 13
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 13
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 13
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 13
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 13
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 13
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 13
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 13
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 13
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 13
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 13
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 13
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 13
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 13
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 13
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 13
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 13
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 13

IV. TŘÍDA (273. - 281. místo)
HK0278 Martin Junek, HK 10 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 10 10
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 10 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 10 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 7 7
HK0210 Anna Hanušová, HK 1 7
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 4 4

Tříčlenné týmy:

1. místo
Fíra team 51 270
PK Roháči 54 270
3. místo
Klozici 39 255
4. místo
Charlie blue 45 240
5. místo
Doli 39 234
6. místo
Loupežníci 45 232
7. místo
Localka 39 231
FC Junior 36 231
Brodan 51 231
10. místo
Křižáci team 45 228
11. místo
Kotva B 48 225
12. místo
Putika 39 222
13. místo
FC Cidlina 30 219
14. místo
Tottenham 45 216
Sokolíci Lhota p. L. 45 216
16. místo
Kotva A 33 213
17. místo
Benefit 27 210
18. místo
Čaky tým 36 208
19. místo
Hofíci 33 207
Komake 45 207
21. místo
Vitamíni 36 205
22. místo
Sony team 33 201
23. místo
Maxíci 27 196
24. místo
Wotrok A 33 192
25. místo
PA 30 39 189
26. místo
Jiskra Prasek 39 186
27. místo
Brzda tým 30 183
28. místo
Portline 20 182
29. místo
SK Chrast 30 180
Mrazíci 24 180
31. místo
Taichmanovi 30 177
32. místo
Bombéři 30 174
33. místo
FC Lužany 24 168
34. místo
Kozáci 18 165
35. místo
Plechy Team 27 156
Poupata 21 156
37. místo
Železní hadi 21 153
38. místo
FC Kobylky 21 151
39. místo
Fanynky 30 144
40. místo
Pilka 1 21 136
41. místo
Berani 30 135
42. místo
Wotrok B 27 123
43. místo
Romoka 0 120
44. místo
FC Koloděje 18 108
Akaka 30 108
46. místo
Bosna 18 107
47. místo
Monk Team 12 87
48. místo
Wotrok C 21 63