VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga před závěrečným dílem: V čele Václavík

Hradecko - Sadu plechovek „G“ získal Šemík.

7.11.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Dvanáctým kolem pokračovala čtenářská soutěž Tip liga. Jeho vítězem se stal Vojtěch Šemík z Nového Bydžova (HK0084), jenž posbíral 13 bodů, byl nejblíže Supertrefě a má nejvíce celkových bodů. Získává šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů 12. kola

1. Sparta Praha – Slavia Pr. (2:2) 0
2. Převýšov – Domažlice (1:1) 0
3. Olympia/Kratonohy – Č. Brod (1:1) 0
4. Slavia HK – Kostelec n. O. (1:1) 0
5. Černilov – Loko HK (2:1) 1
6. Nepolisy – Železnice (3:0) 1
7. Smiřice – Předměřice (2:2) 0
8. Kosičky – Třebechovice (2:1) 1
9. Dohalice – Boharyně (3:1) 1
10. Neděliště – Kosičky B (11:2) 1

Supertrefa: 40 branek.

Pořadí po 12. kole

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
HK0119 Martin Václavík, HK 13 156
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 7 153
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 4 147
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 7 144
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 7 141
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 141
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 1 141
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 1 138
HK0182 Petr Cílek, HK 1 138

EVROPSKÁ LIGA (10. – 44. místo)
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 135
HK0184 Monika Cílková, HK 4 135
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 4 135
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 1 135
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 1 135
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 7 132
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 132
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 4 132
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 4 132
HK0014 Václav Polívka, HK 4 132
HK0031 Markéta Pražáková, HK 1 132
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. -2 132
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 10 130
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 1 130
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 7 129
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 1 129
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 0 129
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 127
HK0185 Martin Cílek, HK 4 126
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 4 126
HK0066 Jakub Uher, Hořice 4 126
HK0060 Petra Galová, Urbanice 1 126
HK0114 Josef Štayr, Prasek 0 126
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 124
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 10 123
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 10 123
HK0049 Jan Horák, Dobruška 7 123
HK0067 Jan Koun, HK 7 123
HK0048 Marie Vacková, HK 7 123
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 7 123
HK0047 Petra Žižková, HK 7 123
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 123
HK0175 Jan Hanuš, HK 4 123
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 123
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 1 123

I. LIGA (45. – 80. místo)
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 13 121
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 10 120
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 10 120
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 7 120
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 4 120
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 1 120
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 1 120
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 1 120
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 119
HK0162 Milan Řehák, Libotov 10 117
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 10 117
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 7 117
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 4 117
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 117
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 4 117
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 1 117
HK0065 Miloš Uher, Hořice 1 117
HK0158 Martin Škoda, Černilov 0 116
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 10 115
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 5 115
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky -2 115
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 114
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 114
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 4 114
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 4 114
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 114
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 7 112
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 10 111
HK0173 Vladimír Racek, HK 10 111
HK0153 Jiří Bičiště, HK 7 111
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 7 111
HK0068 Roman Hýsek, HK 7 111
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 111
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 7 111
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 7 111
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 1 111

FNL (81. – 119. místo)
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 4 110
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 7 109
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 1 109
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 13 108
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 4 108
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 4 108
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 108
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 4 108
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 1 108
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 108
HK0165 Michal Portych, HK 0 108
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 10 107
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 4 106
HK0026 Ivan Dušek, HK 7 105
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 7 105
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 7 105
HK0099 Jan Zima, Sloupno 7 105
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 4 105
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 105
HK0136 František Hnik ml., Lužany 1 105
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 1 105
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 105
HK0025 Jaroslav Pavel, HK -2 105
HK0027 Dominik Brož, HK 7 102
HK0139 Karel Přibyl, HK 7 102
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 7 102
HK0042 Petr Brzák, HK 4 102
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 4 102
HK0064 Václav Vaněk, HK 4 102
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 1 102
HK0107 Josef Taichman, Prasek 1 102
HK0170 Oldřich Turek, HK 1 102
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov -2 102
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec -2 102
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice -8 102
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 7 101
HK0054 Alena Sejtková, HK 4 99
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 99
HK0052 Petr Vacek, HK 1 99

ČFL (120. – 159. místo)
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 1 98
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec -2 98
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 7 97
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 7 97
HK0209 Monika Hádková, HK 1 97
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 7 96
HK0151 Tomáš Kozák, HK 7 96
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 4 96
HK0030 David Semerák, HK 4 96
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 1 96
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 7 94
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 10 93
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 93
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 93
HK0157 Miloslav Kozák, HK 4 93
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 1 93
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 93
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany -2 93
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 4 91
HK0164 Lenka Portychová, HK 0 91
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 10 90
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 90
HK0029 Ivan Březka, HK 4 90
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 4 90
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 1 90
HK0096 Renata Chladová, Kosičky -5 90
HK0102 Petr Urban, Chlumec 4 89
HK0035 Ondřej Plas, HK 13 87
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 10 87
HK0108 Martin Taichman, Prasek 4 87
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 1 87
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany -2 87
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 86
HK0037 Petr Želiezko, HK 10 84
HK0036 Blanka Plasová, HK 7 84
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 84
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 4 84
HK0062 Michal Luňák, HK 0 84
HK0138 František Hnik st., Lužany -2 84
HK0137 Romana Hniková, Lužany -2 84

DIVIZE (160. – 198. místo)
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 2 82
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 82
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 1 81
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 7 80
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 80
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 7 79
HK0143 Lenka Michálková, Praha 5 79
HK0059 Karel Dušek, Prasek -5 78
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 77
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 1 76
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 1 75
HK0017 Michal Pokorný, HK 1 75
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 70
HK0194 Kamil Žák, HK 7 70
HK0163 Václav Portych, HK 0 70
HK0150 Michal Kozák, HK 7 69
HK0044 Václav Plíva, Černilov 7 69
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 4 69
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek -2 69
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 4 67
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 4 67
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov -2 67
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 4 66
HK0094 Michal Chlad, Kosičky -2 66
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 65
HK0198 Marie Hanušová, HK 1 65
HK0193 Monika Pavelková, Praha 7 64
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 5 63
HK0179 Marek Horáček, HK 1 63
HK0112 Martin Štayr, Prasek 0 63
HK0203 Václav Pilař, Lovčice -2 63
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany -5 62
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 56
HK0197 Jan Hanuš ml., HK -5 56
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 4 55
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby -2 55
HK0045 František Dědek, Černilov 7 54
HK0178 Josef Horáček st., HK -5 53
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 1 52

KRAJSKÝ PŘEBOR (199. – 239. místo)
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 4 51
HK0046 Michal Šulc, Černilov -2 50
HK0280 Veronika Kašparová, HK 1 49
HK0169 Václav Munzar, HK 0 48
HK0195 Roman Žák, HK 7 46
HK0192 Kamila Žáková, HK -2 46
HK0009 Marie Moníková, Ráby 7 45
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 0 45
HK0216 Christa Plachá, Zásada 0 42
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje -8 42
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 0 37
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 4 36
HK0221 Martin Balatka, Zásada 0 36
HK0220 Věra Balatková, Zásada 0 36
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 0 36
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 1 35
HK0285 Věra Myšková, Nepolisy 0 34
HK0180 Josef Horáček ml., HK 1 33
HK0218 Helena Plachá, Zásada 0 33
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 33
HK0215 Anna Dumková, Zásada 0 32
HK0260 Nicol Matysová, Nepolisy 0 32
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 31
HK0219 Karel Balatka, Zásada 0 30
HK0266 Amálie Dvořáková, HK 0 30
HK0250 Adéla Kleplová, N. Bydžov 0 30
HK0262 Marcela Machová, Fořt 0 30
HK0232 Zdeněk Pavlata, Zásada 0 30
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 0 30
HK0256 Milan Janouch, HK 0 29
HK0254 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 0 29
HK0259 Vlaďka Matysová, Nepolisy 0 29
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 0 29
HK0265 Karel Dvořák, HK 0 27
HK0263 Natálie Machová, Fořt 0 27
HK0226 Josef Daniel ml., Bydž. Lhotka 0 26
HK0264 Daniel Dvořák, HK 0 26
HK0267 Martin Dvořák, HK 0 26
HK0277 Tadeáš Junek, HK 0 26
HK0249 Jana Kleplová, N. Bydžov 0 26
HK0223 Václav Vydra, HK 0 26

I. A TŘÍDA (240. – 273. místo)
HK0233 Martin Pavlata, Zásada 0 24
HK0231 Jaroslav Bujárek, Držkov 0 23
HK0248 Martin Klepl, N. Bydžov 0 23
HK0244 Jaroslav Kochánek st., Zásada 0 23
HK0276 Anna Ondrušková, Loukonosy 0 23
HK0224 David Pešout, N. Bydžov 0 23
HK0284 Ladislav Myška, Nepolisy 0 22
HK0246 Jaroslav Kochánek jr., Zásada 0 21
HK0227 Josef Bradna, N. Bydžov 0 20
HK0238 Květoslav Havel, Radčice 0 20
HK0247 Matěj Kochánek, Zásada 0 20
HK0261 Anet Matysová, Nepolisy 0 20
HK0269 Lucie Mikulková, Kozojídky 0 20
HK0237 Jana Sedláčková, Praha 0 20
HK0235 Petr Vejdělek, Vrchlabí 0 20
HK0258 Martin Matys, Nepolisy 0 19
HK0210 Anna Hanušová, HK -8 19
HK0245 Jaroslav Kochánek ml., Zásada 0 17
HK0234 Josef Kotyza, Zásada 0 17
HK0310 Petra Macháňová, HK 0 17
HK0283 Aleš Pešout, N. Bydžov 0 17
HK0273 Adam Mikulka, N. Bydžov 0 16
HK0270 Vojta Mikulka, Kozojídky 0 16
HK0228 Jan Bradna, N. Bydžov 0 14
HK0230 Josef Bujárek, Držkov 0 14
HK0251 Miroslav Krejčí, Lužec 0 14
HK0253 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 0 14
HK0252 Jana Krejčová, Lužec 0 14
HK0293 Pavel Krupka, HK 0 14
HK0268 Petr Mikulka, Kozojídky 0 14
HK0289 Martin Ondera, HK 0 14
HK0240 Aleš Rambousek, Hostinné 0 14
HK0242 Milan Seidl, Hostinné 0 14
HK0229 Václav Vurm, Velké Hamry II 0 14

I. B TŘÍDA (274. – 303. místo)
HK0395 Karel Hron, HK 13 13
HK0387 Petr Tauchman ml., Sloupno 13 13
HK0338 Radim Futera, HK 0 13
HK0306 Jakub Jánský, HK 0 13
HK0279 Vendula Junková, HK 0 13
HK0255 Václav Krejčí, St. Bydžov 0 13
HK0274 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 0 13
HK0319 Dominik Procházka, Chlumec 0 13
HK0317 Roman Procházka, Chlumec 0 13
HK0346 Jindřich Rygl, HK 0 13
HK0379 Jaroslav Šolin, Smidary 0 13
HK0225 Josef Daniel st., Bydž. Lhotka 0 11
HK0241 Eva Rambousková, Hostinné 0 11
HK0236 Zdeněk Sedláček, Praha 0 11
HK0327 Jiří Belda, Zásada 0 10
HK0315 Matěj Bureš, HK 0 10
HK0257 Věra Janouchová, HK 0 10
HK0278 Martin Junek, HK 0 10
HK0301 Jasmína Konvičková, HK 0 10
HK0356 Michal Kopal, Zásada 0 10
HK0271 Jolana Mikulková, N. Bydžov 0 10
HK0344 Jakub Novotný, N. Bydžov 0 10
HK0239 Jiří Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0281 Josef Pešout, N. Bydžov 0 10
HK0318 Kateřina Procházková, Chlumec 0 10
HK0341 Matěj Sedláček, HK 0 10
HK0340 Sandra Sedláčková, HK 0 10
HK0342 Nela Sedláčková, HK 0 10
HK0309 Miroslav Šmíd, HK 0 10
HK0329 Josef Valášek, N. Bydžov 0 10

OKRESNÍ PŘEBOR (304. – 328. místo)
HK0311 Lucie Kvapilová, Nechanice 0 8
HK0305 Tomáš Pišta, HK 0 8
HK0243 Věra Seidlová, Hostinné 0 8
HK0396 Milena Hronová, HK 7 7
HK0389 Ilona Tauchmanová, Sloupno 7 7
HK0390 Ilona Tauchmanová ml., N. Bydžov 7 7
HK0392 Michal Vantura, N. Bydžov 7 7
HK0313 Michal Bureš, HK 0 7
HK0316 Adéla Burešová, HK 0 7
HK0372 Miroslav Donát, N. Bydžov 0 7
HK0378 Martin Futera, N. Bydžov 0 7
HK0357 Petr Havlíček, Zásada 0 7
HK0300 Václav Krupička, HK 0 7
HK0345 Martina Novotná, N. Bydžov 0 7
HK0275 Lucie Ondrušková, Loukonosy 0 7
HK0286 Jan Přiživil, HK 0 7
HK0351 Petr Růžička st., Zásada 0 7
HK0307 Simona Soukupová, HK 0 7
HK0381 Jan Šefara, Smidary 0 7
HK0380 Denis Šefara, Smidary 0 7
HK0373 Matěj Váňa, N. Bydžov 0 7
HK0320 Josef Vejr, N. Bydžov 0 7
HK0369 Jan Zmítko, N. Bydžov 0 7
HK0295 Lukáš Mádl, HK 0 5
HK0290 Hana Vondráčková, Pardubice 0 5

III. TŘÍDA (329. – 377. místo)
HK0397 Jiří Hron, HK 4 4
HK0398 Matěj Hron, HK 4 4
HK0391 Jan Lihan, N. Bydžov 4 4
HK0388 Petr Tauchman, Sloupno 4 4
HK0288 Tomáš Ducháček, HK 0 4
HK0330 Kryštof Kolumpek, Pardubice 0 4
HK0321 Jindřich Kozlovský, Zásada 0 4
HK0272 Pavel Mikulka, N. Bydžov 0 4
HK0331 Patrik Nguyen, Pardubice 0 4
HK0359 Pavel Paldus, Pěnčín 0 4
HK0376 Ivo Pánek, N. Bydžov 0 4
HK0282 Josef Pešout II, N. Bydžov 0 4
HK0303 Marcel Písařík, HK 0 4
HK0382 František Pokrupa, Smidary 0 4
HK0350 Miroslav Princ ml., Zásada 0 4
HK0347 Jaroslava Ryglová, HK 0 4
HK0366 Jaroslav Trejbal, Hlušice 0 4
HK0367 Jakub Trejbal, Hlušice 0 4
HK0377 Miroslav Volný, N. Bydžov 0 4
HK0335 Tomáš Vyhnánek, HK 0 4
HK0348 Jan Vypik, N. Bydžov 0 4
HK0296 Kamil Kopecký, Praha 0 2
HK0294 Tereza Mádlová, HK 0 2
HK0401 Jan Bříza, HK 1 1
HK0394 Jiří Vantura, Sloupno 1 1
HK0386 Miroslav Vošmik, Skřivany 1 1
HK0385 Pavel Zima, Skřivany 1 1
HK0324 Libor Faltinek, Zásada 0 1
HK0323 Josef Faltinek, Zásada 0 1
HK0384 Josef Futera, Skřivany 0 1
HK0336 Jaroslav Futera, HK 0 1
HK0337 Jindra Futerová, HK 0 1
HK0326 Robert Karneth, Zásada 0 1
HK0353 Karel Kopal, Zásada 0 1
HK0355 Milan Kopal ml., Zásada 0 1
HK0354 Milan Kopal st., Zásada 0 1
HK0322 Radka Kozlovská, Zásada 0 1
HK0371 Robert Kožíšek, N. Bydžov 0 1
HK0332 Filip Matoušek, Poděbrady 0 1
HK0298 Tomáš Mrkvička, HK 0 1
HK0383 Milan Nosek, Smidary 0 1
HK0312 Alžběta Novotná, Chlumec 0 1
HK0304 Pavel Písařík, HK 0 1
HK0287 Marie Přiživilová, HK 0 1
HK0343 Roman Puškula, HK 0 1
HK0364 Stanislav Strýhal, Hlušice 0 1
HK0358 Richard Šikola, Zásada 0 1
HK0374 Tomáš Váňa, N. Bydžov 0 1
HK0368 Milan Vízek, Hlušice 0 1

IV. TŘÍDA (378. – 402. místo)
HK0308 Šimon Šmíd, HK 0 -1
HK0291 Petr Taurus, Pardubice 0 -1
HK0314 Jana Burešová, HK 0 -2
HK0325 Jana Faltinková, Zásada 0 -2
HK0361 Karel Jerie, Pěnčín 0 -2
HK0362 Helena Jeriová, Pěnčín 0 -2
HK0328 Jindřich Marek, Zásada 0 -2
HK0363 Ivan Matějíček, Pěnčín 0 -2
HK0333 Alžběta Matoušková, Poděbrady 0 -2
HK0297 Eleonor Mrkvičková, HK 0 -2
HK0370 Jan Panocha, N. Bydžov 0 -2
HK0349 Miroslav Princ st., Zásada 0 -2
HK0352 Petr Růžička ml., Zásada 0 -2
HK0365 Stanislav Strýhal ml., Hlušice 0 -2
HK0292 Romana Taurusová, Pardubice 0 -2
HK0360 Jaroslav Votoček, Pěnčín 0 -2
HK0334 Václav Vyhnánek, HK 0 -2
HK0400 Nela Peterová, HK -2 -2
HK0402 Leoš Přikryl, Pardubice -2 -2
HK0393 Vít Vantura, N. Bydžov -2 -2
HK0302 Roman Konvička, HK 0 -5
HK0299 Pavla Malá, HK 0 -5
HK0339 Karel Sedláček, HK 0 -5
HK0375 Jan Žilka, N. Bydžov 0 -5
HK0399 Ondřej Prskavec, HK -5 -5

Tříčlenné týmy:

1. místo
PK Roháči 21 447
2. místo
Fíra team 18 417
3. místo
Klozici 12 399
Charlie blue 9 399
5. místo
Křižáci team 9 375
6. místo
Kotva B 21 369
7. místo
Doli 9 366
8. místo
Localka 30 360
9. místo
FC Junior 24 358
10. místo
Loupežníci 3 355
11. místo
Brodan 0 354
12. místo
Hofíci 12 352
13. místo
Sokolíci Lhota p. L. 9 351
Putika 18 351
15. místo
Maxíci 21 343
16. místo
FC Cidlina 18 342
17. místo
Vitamíni 3 340
Tottenham 10 340
19. místo
Kotva A 9 339
20. místo
Čaky tým 21 337
21. místo
Komake 12 327
22. místo
PA 30 12 324
23. místo
Wotrok A 12 318
Jiskra Prasek 0 318
25. místo
Brzda tým 18 312
26. místo
Sony team 9 306
SK Chrast 15 306
28. místo
Taichmanovi 12 300
Benefit 6 300
30. místo
Mrazíci 12 294
31. místo
Bombéři 27 282
32. místo
FC Lužany -3 273
33. místo
Portline 0 269
34. místo
Fanynky 16 266
35. místo
Poupata -3 261
36. místo
Kozáci 18 258
Plechy Team 6 258
38. místo
FC Kobylky -6 256
39. místo
Železní hadi 30 255
40. místo
Pilka 1 21 250
41. místo
Berani 12 219
Wotrok B -3 219
43. místo
Romoka 21 180
44. místo
Bosna 12 173
45. místo
FC Koloděje -9 168
46., 47. a 48. místo
Wotrok C -6 165
Akaka -3 149
Monk Team 15 132

Autor: Petr Tomeš

7.11.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Potravinářství - Potravinářství Pekař 17 500 Kč Pekaři PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-CE, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, směna od 6:30 - 15:30 hod., - Požadujeme: vyučení (není nutné v oboru), ŘP sk. B, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu volejte pondělí - pátek od 5:00 do 14:00 hodin na tel.: 736 762 520 (p. Obešlo). Pracoviště: Libor obešlo, 503 64 Měník. Informace: Libor Obešlo, +420 736 762 520. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 23 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních RECEPČNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: RECEPČNÍ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Znalost angličtiny nebo němčiny vítána, - V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem: manager@hoteltatra.eu, tel. 777 293 126, kontaktní osoba: Kroupa Josef. Pracoviště: Wellness hotel tatra, Třída Čsl. armády, č.p. 100, 504 01 Nový Bydžov. Informace: Josef Kroupa, . Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Specialista financí 22 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky REFERENT/KA ÚSEKU KONTROLY OBCÍ A ANALÝZ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: REFERENT/KA ÚSEKU KONTROLY OBCÍ A ANALÝZ, - Požadujeme VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu nebo VOŠ, popř. střední vzdělání s maturitní zkouškou a 3 roky praxe v činnostech odborně souvisejících s předmětem přezkoumání hospodaření ÚSC, - Uvítáme praxi v oblasti účetnictví rozpočtových organizací., - Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 10. platová třída., - Bližší informace včetně náležitostí přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.kr-kralovehradecky.cz v sekci Volná místa., - Uzávěrka podání přihlášek je 23.11.2018.. Pracoviště: Královéhradecký kraj, Pivovarské náměstí, č.p. 1245, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: , . Management - Management Vedoucí 40 000 Kč Nejvyšší představitelé malých společností a institucí VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 80000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: vedoucí obchodní skupiny , - Předchozí zkušenosti vítány, ŘP sk. B výhodou, - Nabízíme: auto, mobil, volnou pracovní dobu, SIM kartu, příjemný kolektiv a nadstandardní ohodnocení, - V případě zájmu nás kontaktujte osobně (v ulici ČSA 287/19, Hradec Králové, a to v pondělí až pátek mezi 9. a 10hod), telefonicky, kontaktní osoba: Hlásný František, tel. 725 005 686. Pracoviště: Františkovy energie s.r.o. - hk, Československé armády, č.p. 287, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: František Hlásný, +420 725 005 686.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Ani devět trojek hradeckým basketbalistům nepomohlo

Běh městem v Hradci Králové.

Běh hradeckým městem uzavře sezonu vytrvalců

Opět ven. Sokoli zkusí překvapit Olomoucko

Hradec Králové - Jubilejní desátý zápas v nejvyšší tuzemské soutěži v pátek večer sehrají hradečtí basketbalisté. Po devíti prohrách Královští Sokoli zavítají na palubovku celku BK Olomoucko.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT