Desátým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku.

Šampionem jubilejního desátého dějství, které se znovu skládalo ze zápasů převážně nejprestižnějších evropských lig, se stal Jiří Dvořák ze Skřivan (startovní číslo HK0020), jenž stejně jako další tři soutěžící získal deset bodů za šest uhodnutých výsledků.

Při pohledu na výsledky zápasů, kdy z celkových deseti hraných bylo hned šest remízových, se jedná o velmi solidní tipérský počin.

O vítězství Dvořáka rozhodl fakt, že ze čtyř desetibodových hráčů byl nejblíže výsledku Supertrefy, což je celkový počet vstřelených branek v deseti odehraných střetnutích.

Díky tomu se skřivanský hráč může těšit na chutnou výhru v podobě šesti plechovek plzeňského piva Gambrinus.

Úspěšného tipéra prosíme, aby se co nejrychleji ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny.

Výsledky duelů desátého dílu

1. Manchester United – Chelsea (Premier League) (0:0) 0
2. West Ham – Manchester City (Premier League) (1:1) 0
3. Arsenal – Leicester (Anglie, Premier League) (0:1) 2
4. FC Barcelona – Real Madrid (Španělsko, LaLiga) (1:3) 2
5. AC Milán – AS Řím (Itálie, Serie A) (3:3) 0
6. Brémy – Hoffenheim (Německo, Bundesliga) (1:1) 0
7. Leverkusen – Augsburg (Německo, Bundesliga) (3:1) 1
8. Olympique Lyon – AS Monaco (Francie, Ligue 1) (4:1) 1
9. OGC Nice – OSC Lille (Francie, Ligue 1) (1:1) 0
10. Dunaj. Streda – Slovan Bratislava (Slovensko) (1:1) 0

Supertrefa: V deseti hraných zápasech padlo 28 branek.

POŘADÍ PO 10. KOLE - JEDNOTLIVCI

1. místo

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 1 92

2. místo

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 86

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. -2 86

4. místo

HK0107 Václav Portych, HK 4 83

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 1 83

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice -2 83

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov -2 83

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice -2 83

9. místo

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 10 80

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 80

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 1 80

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. -2 80

13. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK -5 78

14. místo

HK0094 Martin Štayr, Prasek 4 77

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 77

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec -2 77

17. místo

HK0093 Josef Štayr, Prasek 10 74

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 1 74

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 1 74

HK0028 Jaroslav Brzák, HK -2 74

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec -2 74

22. místo

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice -7 72

23. místo

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 4 71

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov -2 71

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice -2 71

HK0045 Petr Vacek, HK -2 71

27. místo

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 10 68

HK0105 Michal Portych, HK 10 68

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 7 68

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 7 68

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 68

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 4 68

HK0109 Oldřich Turek, HK 4 68

HK0083 František Hnik st., Lužany 1 68

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 1 68

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 1 68

HK0073 Martin Hopko, Sendražice -2 68

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK -2 68

39. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky -2 67

40. místo

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 7 66

41. místo

HK0032 Jan Horák, Dobruška 7 65

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 4 65

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec -2 65

HK0085 František Hnik ml., Lužany -2 65

HK0113 Miloslav Kozák, HK -2 65

HK0058 Václav Polívka, HK -2 65

HK0047 Marie Vacková, HK -2 65

HK0048 Petra Žižková, HK -2 65

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec -5 65

HK0119 Lenka Michálková, Praha -5 65

51. místo

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov -2 64

52. místo

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. -2 63

53. místo

HK0106 Lenka Portychová, HK 7 62

HK0061 Renata Chladová, Kosičky 1 62

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 1 62

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 62

HK0065 Josef Skalický, Chlumec -2 62

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany -5 62

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky -8 62

60. místo

HK0124 Jiří Bičiště, HK 4 60

HK0053 Alena Sejtková, HK 4 60

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 1 60

HK0070 Petr Cílek, HK -2 60

HK0071 Monika Cílková, HK -2 60

65. místo

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 7 59

HK0097 Josef Taichman, Prasek 7 59

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 59

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 59

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 59

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec -2 59

71. místo

HK0046 Adéla Demšoránová, HK -2 58

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov -2 58

73. místo

HK0128 Ondřej Plas, HK 7 57

HK0126 Blanka Plasová, HK 7 57

HK0127 Petr Želiezko, HK 7 57

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice -5 57

77. místo

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 56

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 56

HK0131 Roman Hýsek, HK 1 56

HK0029 Petr Brzák, HK -2 56

HK0084 Romana Hniková, Lužany -2 56

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice -2 56

HK0059 Radek Chlad, Kosičky -5 56

84. místo

HK0027 Vladimír Racek, HK 4 55

HK0132 Petr Mašek, Čeperka -1 55

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov -2 55

87. místo

HK0069 Martin Cílek, HK -2 54

HK0066 Jan Koun, HK -4 54

89. místo

HK0110 Tomáš Kozák, HK -2 53

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek -2 53

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice -5 53

92. místo

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 1 52

93. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 4 51

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 1 51

95. místo

HK0023 Jiří Kotek, Černilov 7 50

HK0111 Michal Kozák, HK 1 50

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 1 50

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 1 50

HK0050 Miloš Uher, Hořice 0 50

HK0112 Miloslava Kozáková, HK -2 50

101. místo

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 4 47

102. místo

HK0134 Jiří Havelka, Černožice -2 46

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice -2 46

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice -2 46

105. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK 1 45

106. místo

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec 7 44

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 1 44

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 1 44

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 44

HK0060 Michal Chlad, Kosičky -5 44

HK0123 Karel Přibyl, HK -8 44

112. místo

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 43

113. místo

HK0044 Kamila Žáková, HK 0 42

114. místo

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 7 41

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 4 41

HK0005 Marie Moníková, Ráby 1 41

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 1 41

HK0021 Michal Pokorný, HK -2 41

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov -2 41

120. místo

HK0043 Roman Žák, HK 0 39

121. místo

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 4 38

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 4 38

HK0089 Marcel Pilař, HK -2 38

124. místo

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 1 37

125. místo

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice 1 35

HK0049 Jakub Uher, Hořice 0 35

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec -5 35

128. místo

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 34

129. místo

HK0095 Martin Taichman, Prasek 1 32

130. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov -2 31

131. místo

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 0 28

132. místo

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 4 26

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice -2 26

134. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 8

135. místo

HK0125 Josef Horáček, HK -1 6

136. místo

HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

POŘADÍ PO 10. KOLE - TŘÍČLENNÉ TÝMY

1. místo

Botafogo 0 219

2. místo

Sokolíci Lhota p. L. -3 216

Křižáci -3 216

Fíra team -6 216

5. místo

Portline 21 213

6. místo

Jiskra Prasek 12 204

7. místo

Kotva A 21 201

8. místo

FHK -6 198

9. místo

Sony team 18 196

SK Chrast 3 196

11. místo

Sešívaní 3 192

12. místo

HC Lužany -3 189

Brzda tým -3 189

14. místo

Kotva B -6 188

15. místo

Hofici -6 177

16. místo

Charlie blue -6 174

17. místo

Masožravci 21 171

18. místo

Tottenham 9 168

Kozáci -3 168

Chlad team -12 168

21. místo

Smárt 12 162

22. místo

HKM 0 157

23. místo

Fanynky 6 147

24. místo

Bombeři -3 144

25. místo

Putika 0 141

26. místo

Maxíci 3 123

27. místo

FC Koloděje 3 121

28. místo

Monk Team 6 114

29. místo

FC Sezemice 12 111