Jedenáctým dílem v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku.

Šampionkou tohoto dějství se stala Petra Bakešová ze Sezemic (startovní číslo HK0006), jež stejně jako dalších pět soutěžících získala osm bodů za pět uhodnutých výsledků.

V její prospěch však hrál fakt, že byla nejblíže Supertrefě. Díky tomu může těšit na chutnou výhru v podobě šesti plechovek plzeňského piva Gambrinus.

Úspěšnou tipérku prosíme, aby se co nejrychleji ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny.

Výsledky zápasů jedenáctého dílu:

1. FC Liverpool – West Ham United (Anglie – Premier League) 2:1 - 1
2. Manchester United – Arsenal Londýn (Anglie – Premier League) 0:1 - 2
3. Deportivo Alavés – FC Barcelona (Španělsko – LaLiga) 1:1 - 0
4. Athletic Bilbao – FC Sevilla (Španělsko – LaLiga) 2:1 - 1
5. Borussia Mönchengladbach – RB Lipsko (Německo – Bundesliga) 1:0 - 1
6. Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund (Německo – Bundesliga) 0:2 - 2
7. UC Sampdoria Janov – FC Janov (Itálie – Serie A) 1:1 - 0
8. SSC Neapol – US Sassuolo Calcio (Itálie – Serie A) 0:2 - 2
9. Olympique Marseille – Racing Lens (Francie – Ligue 1) - nehráno
10. OSC Lille – Olympique Lyon (Francie – Ligue 1) 1:1 - 0

Supertrefa: V devíti odehraných zápasech padlo dohromady 18 branek.

Jednotlivci po 11. kole

1. místo
HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 5 97
2. místo
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 2 88
HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 2 88
4. místo
HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 85
HK0107 Václav Portych, HK 2 85
6. místo
HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 8 82
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 2 82
HK0038 Martin Špaček, Lochenice 2 82
HK0082 Jiří Brzák, Urbanice -1 82
HK0081 Jana Brzáková, Urbanice -1 82
HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov -1 82
HK0013 Jiří Pechar, Nechanice -1 82
13. místo
HK0024 Jiří Haleš, HK 2 80
14. místo
HK0028 Jaroslav Brzák, HK 5 79
HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 2 79
HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 79
17. místo
HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 5 76
HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 2 76
HK0094 Martin Štayr, Prasek -1 76
HK0041 František Zolman, Lhota p. L. -4 76
21. místo
HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 8 73
HK0105 Michal Portych, HK 5 73
HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 5 73
HK0109 Oldřich Turek, HK 5 73
HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 73
HK0022 Vratislav Pokorný, HK -1 73
HK0093 Josef Štayr, Prasek -1 73
28. místo
HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 0 72
29. místo
HK0119 Lenka Michálková, Praha 5 70
HK0083 František Hnik st., Lužany 2 70
HK0073 Martin Hopko, Sendražice 2 70
HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 2 70
HK0033 Růžena Kotková, Černilov 2 70
HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 2 70
HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 2 70
HK0052 Pavlína Sejtková, HK 2 70
HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 2 70
HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov -1 70
HK0045 Petr Vacek, HK -1 70
40. místo
HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 2 69
41. místo
HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 2 68
HK0026 Miroslav Országh, Mžany 0 68
43. místo
HK0106 Lenka Portychová, HK 5 67
HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 2 67
HK0085 František Hnik ml., Lužany 2 67
HK0032 Jan Horák, Dobruška 2 67
HK0113 Miloslav Kozák, HK 2 67
HK0058 Václav Polívka, HK 2 67
49. místo
HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 2 66
50. místo
HK0124 Jiří Bičiště, HK 5 65
HK0053 Alena Sejtková, HK 5 65
HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 2 65
53. místo
HK0131 Roman Hýsek, HK 8 64
HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 2 64
HK0061 Renata Chladová, Kosičky 2 64
HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 2 64
HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec -1 64
HK0047 Marie Vacková, HK -1 64
HK0048 Petra Žižková, HK -1 64
60. místo
HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 5 63
61. místo
HK0128 Ondřej Plas, HK 5 62
HK0126 Blanka Plasová, HK 5 62
HK0127 Petr Želiezko, HK 5 62
HK0070 Petr Cílek, HK 2 62
HK0071 Monika Cílková, HK 2 62
66. místo
HK0059 Radek Chlad, Kosičky 5 61
HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 2 61
HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 2 61
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 2 61
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -1 61
HK0065 Josef Skalický, Chlumec -1 61
72. místo
HK0133 Zdeněk Kostka, HK -1 59
HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany -3 59
74. místo
HK0084 Romana Hniková, Lužany 2 58
HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 2 58
HK0077 Miroslav Musil, Střezetice -1 58
HK0097 Josef Taichman, Prasek -1 58
78. místo
HK0066 Jan Koun, HK 3 57
HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 2 57
HK0027 Vladimír Racek, HK 2 57
HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 57
HK0046 Adéla Demšoránová, HK -1 57
83. místo
HK0069 Martin Cílek, HK 2 56
HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec -3 56
85. místo
HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 8 55
HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 2 55
HK0132 Petr Mašek, Čeperka 0 55
HK0029 Petr Brzák, HK -1 55
HK0055 Bohumil Huček, Lovčice -1 55
HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec -1 55
91. místo
HK0135 Petr Matějka, Stěžery 2 53
HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 0 53
93. místo
HK0023 Jiří Kotek, Černilov 2 52
HK0112 Miloslava Kozáková, HK 2 52
HK0110 Tomáš Kozák, HK -1 52
96. místo
HK0134 Jiří Havelka, Černožice 5 51
HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK -1 51
98. místo
HK0025 Miroslav Macháček, HK 5 50
HK0050 Miloš Uher, Hořice 0 50
HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje -1 50
101. místo
HK0111 Michal Kozák, HK -1 49
HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice -1 49
103. místo
HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 2 48
HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice 2 48
105. místo
HK0089 Marcel Pilař, HK 8 46
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. -4 46
107. místo
HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 2 43
HK0021 Michal Pokorný, HK 2 43
HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 43
HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 2 43
HK0060 Michal Chlad, Kosičky -1 43
HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec -1 43
HK0123 Karel Přibyl, HK -1 43
HK0122 Michal Přibyl, Častolovice -1 43
HK0034 Václav Tarantík, Smiřice -1 43
HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice -1 43
117. místo
HK0044 Kamila Žáková, HK 0 42
118. místo
HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 5 40
HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 2 40
HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 2 40
HK0005 Marie Moníková, Ráby -1 40
HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec -1 40
HK0120 Kateřina Přibylová, Praha -1 40
124. místo
HK0043 Roman Žák, HK 0 39
125. místo
HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 2 37
126. místo
HK0079 Marcela Sehnoutková, HK -1 36
127. místo
HK0049 Jakub Uher, Hořice 0 35
128. místo
HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 8 34
HK0095 Martin Taichman, Prasek 2 34
HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice -1 34
131. místo
HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 2 33
HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK -1 33
133. místo
HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 0 26
134. místo
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 2 10
135. místo
HK0125 Josef Horáček, HK 0 6
136. místo
HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

Tříčlenné týmy po 11. kole

1. místo
Botafogo 9 228
2. místo
Portline 12 225
3. místo
Fíra team 6 222
4. místo
Křižáci 0 216
5. místo
Sokolíci Lhota p. L. -6 210
6. místo
Sony team 12 208
7. místo
Kotva A 6 207
8. místo
SK Chrast 9 205
9. místo
Sešívaní 12 204
Jiskra Prasek 0 204
11. místo
FHK 4 202
12. místo
HC Lužany 6 195
Brzda tým 6 195
14. místo
Hofici 9 186
Masožravci 15 186
16. místo
Kotva B -3 185
17. místo
Charlie blue 6 180
18. místo
Tottenham 3 171
Chlad team 3 171
20. místo
Kozáci 0 168
Smárt 6 168
22. místo
HKM 6 163
23. místo
Fanynky 3 150
24. místo
Putika 0 141
Bombeři -3 141
26. místo
FC Sezemice 18 129
27. místo
FC Koloděje 0 121
28. místo
Maxíci -3 120
29. místo
Monk Team 0 114