Předposledním dvanáctým dějstvím v uplynulém týdnu pokračovala podzimní fotbalová Tip liga, populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku.

Stává se jen výjimečně, aby se vítězem kola stal dvakrát za sebou stejný hráč. Tentokrát tomu tak bylo. A dokonce se jedná o něžné pohlaví. Šampionkou tohoto dílu se po týdnu stala Petra Bakešová ze Sezemic (startovní číslo HK0006), která tentokrát jako jediná z celého startovního pole získala třináct bodů za sedm uhodnutých výsledků. Mimo jiné trefila dvě remízy a vcelku nečekané výhry Aston Villy či Valencie, ale naopak nečekala třeba vítězství lídra francouzské ligy Paris Saint-Germain.

Každopádně díky tomuto skvělému tipérskému počinu se opět může těšit na chutnou výhru v podobě šesti plechovek plzeňského piva Gambrinus.

Úspěšnou tipérku prosíme, aby se co nejrychleji ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny.

Výsledky zápasů dvanáctého dílu:

1. Manchester City FC – Liverpool FC (anglická Premier League) 1:1 - 0
2. Everton FC – Manchester United FC (anglická Premier League) 1:3 - 2
3. Arsenal Londýn FC – Aston Villa FC (anglická Premier League) 0:3 - 2
4. Borussia Dortmund – FC Bayern Mnichov (německá Bundesliga) 2:3 - 2
5. FC Augsburg – Hertha BSC Berlín (německá Bundesliga) 0:3 - 2
6. Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach (Bundesliga) 4:3 - 1
7. SS Lazio Řím – Juventus Turín FC (italská Serie A) 1:1 - 0
8. Atalanta BC Bergamo – FC Inter Milán (italská Serie A) 1:1 - 0
9. Valencia CF – Real Madrid CF (španělská LaLiga) 4:1 - 1
10. Paris Saint-Germain FC – Stade Rennes FC (francouzská Ligue 1) 3:0 - 1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo dohromady 36 branek.

JEDNOTLIVCI PO 12. KOLE

1. místo

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 1 98

2. místo

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 95

3. místo

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 92

4. místo

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 89

HK0107 Václav Portych, HK 4 89

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 89

7. místo

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 4 86

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 86

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 4 86

10. místo

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 1 83

11. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK 1 81

12. místo

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 7 80

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 4 80

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 1 80

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 80

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice -2 80

17. místo

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 0 79

18. místo

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 7 77

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 7 77

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 77

HK0045 Petr Vacek, HK 7 77

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 4 77

HK0109 Oldřich Turek, HK 4 77

HK0094 Martin Štayr, Prasek 1 77

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 1 77

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice -5 77

27. místo

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 0 76

28. místo

HK0073 Martin Hopko, Sendražice 4 74

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 4 74

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 4 74

HK0119 Lenka Michálková, Praha 4 74

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 4 74

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 1 74

HK0105 Michal Portych, HK 1 74

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 74

HK0093 Josef Štayr, Prasek 1 74

37. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 73

38. místo

HK0053 Alena Sejtková, HK 7 72

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 4 72

40. místo

HK0047 Marie Vacková, HK 7 71

HK0048 Petra Žižková, HK 7 71

HK0032 Jan Horák, Dobruška 4 71

HK0106 Lenka Portychová, HK 4 71

HK0083 František Hnik st., Lužany 1 71

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 1 71

46. místo

HK0124 Jiří Bičiště, HK 4 69

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 4 69

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 1 69

49. místo

HK0061 Renata Chladová, Kosičky 4 68

HK0085 František Hnik ml., Lužany 1 68

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice -4 68

52. místo

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 0 67

53. místo

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 65

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 1 65

HK0131 Roman Hýsek, HK 1 65

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 1 65

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 1 65

HK0058 Václav Polívka, HK -2 65

59. místo

HK0046 Adéla Demšoránová, HK 7 64

HK0027 Vladimír Racek, HK 7 64

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov -2 64

62. místo

HK0071 Monika Cílková, HK 1 63

63. místo

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 62

HK0059 Radek Chlad, Kosičky 1 62

HK0065 Josef Skalický, Chlumec 1 62

HK0113 Miloslav Kozák, HK -5 62

67. místo

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 2 61

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov -2 61

69. místo

HK0070 Petr Cílek, HK -2 60

70. místo

HK0084 Romana Hniková, Lužany 1 59

HK0097 Josef Taichman, Prasek 1 59

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 59

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov -2 59

74. místo

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 1 58

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 0 58

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 0 58

77. místo

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 4 57

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 1 57

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 57

HK0133 Zdeněk Kostka, HK -2 57

HK0128 Ondřej Plas, HK -5 57

HK0126 Blanka Plasová, HK -5 57

HK0127 Petr Želiezko, HK -5 57

84. místo

HK0023 Jiří Kotek, Černilov 4 56

HK0112 Miloslava Kozáková, HK 4 56

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 1 56

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 1 56

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 56

HK0066 Jan Koun, HK -1 56

90. místo

HK0134 Jiří Havelka, Černožice 4 55

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 0 55

92. místo

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek -1 54

HK0069 Martin Cílek, HK -2 54

94. místo

HK0029 Petr Brzák, HK -2 53

95. místo

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 0 52

96. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 1 51

97. místo

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 7 50

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 50

HK0050 Miloš Uher, Hořice 0 50

HK0110 Tomáš Kozák, HK -2 50

101. místo

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 49

102. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK -2 48

103. místo

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 13 47

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 4 47

HK0111 Michal Kozák, HK -2 47

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice -2 47

107. místo

HK0089 Marcel Pilař, HK 0 46

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice -2 46

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK -5 46

110. místo

HK0060 Michal Chlad, Kosičky 1 44

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 1 44

112. místo

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 43

113. místo

HK0044 Kamila Žáková, HK 0 42

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec -1 42

115. místo

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 41

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 1 41

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 1 41

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 1 41

HK0021 Michal Pokorný, HK -2 41

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice -2 41

HK0123 Karel Přibyl, HK -2 41

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. -5 41

123. místo

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 0 40

124. místo

HK0043 Roman Žák, HK 0 39

125. místo

HK0005 Marie Moníková, Ráby -2 38

126. místo

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 0 36

127. místo

HK0049 Jakub Uher, Hořice 0 35

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha -5 35

129. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 0 33

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 0 33

131. místo

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice -2 32

HK0095 Martin Taichman, Prasek -2 32

133. místo

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 2 28

134. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 14

135. místo

HK0125 Josef Horáček, HK 0 6

136. místo

HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

TŘÍČLENNÉ TÝMY PO 12. KOLE

1. místo

Botafogo 6 234

Portline 9 234

3. místo

SK Chrast 21 226

4. místo

Fíra team 0 222

Křižáci 6 222

6. místo

Kotva A 12 219

Sešívaní 15 219

8. místo

Sony team 9 217

9. místo

FHK 6 208

10. místo

Sokolíci Lhota p. L. -3 207

11. místo

Kotva B 21 206

12. místo

Jiskra Prasek 1 205

13. místo

HC Lužany 3 198

14. místo

Tottenham 24 195

Brzda tým 0 195

16. místo

Hofici -3 183

17. místo

Chlad team 6 177

Charlie blue -3 177

19. místo

Smárt 3 171

Masožravci -15 171

21. místo

HKM 6 169

22. místo

Kozáci -9 159

23. místo

Fanynky 0 150

24. místo

Putika 4 145

25. místo

FC Sezemice 15 144

26. místo

Bombeři -3 138

27. místo

FC Koloděje 3 124

28. místo

Maxíci -5 115

29. místo

Monk Team -3 111