Okresní fotbalový svaz pořádá 9. ročník charitativní akce Den partnerů, která se uskuteční v sobotu 12. ledna od 9 hodin ve sportovní hale a na bowlingu v Předměřicích.

Základ programu bude tradiční. Prvním bodem bude fotbalový turnaj partnerů, dále dražba sportovních artefaktů a vše zakončí zábavný bowling.

Informace včetně historie minulých ročníků jsou uveřejněny na webové stránce www.dpofshk.webnode.cz – zde zájemci najdou s blížící se akcí i aktualizovaný přehled relikvií do dražby.

Ve fotbalovém turnaji se představí osm týmů: Sport Hradec, Dahasl, CK Votrok, HLDS, Hradecký deník, Arrows, Jako a BD Group.

„Věříme, že fotbalový fanoušek se má opět nač těšit a široká divácká veřejnost si najde v hojném počtu cestu do předměřické haly nejen na turnaj v kopané, ale i na dražbu, kde může dražit každý příchozí,“ přejí si Martin Zbořil a Vladan Haleš, vrchní funkcionáři OFS Hradec Králové.

V plném běhu je nejen příprava celé akce, ale hlavně dražby, v níž budou fotbalové či hokejové dresy s podpisy hráčů i celých týmů. V předešlých letech byly k mání např. originální dresy z NHL, Premier League, našich ligových týmů a další cenné relikvie z nejrůznějších sportů.

Hradecký OFS má zřízený speciální charitativní účet (č. 256299368/0300), na který je možno průběžně zasílat příspěvky pro charitativní účel související s 9. Dnem partnerů.

V loňském roce tato velkolepá akce vynesla na charitativní účely přes sto tisíc korun. Jakou částku se podaří nastřádat v rámci letošního devátého ročníku?

Den partnerů OFS Hradec Králové v Předměřicích nad Labem.
Fotbal, dražba, bowling. To je charitativní akce v Předměřicích

Lubomír Douděra