Druhým kolem pokračovala podzimní fotbalová Tip liga. Vítězem 2. dějství oblíbené tipovací soutěže čtenářů Hradeckého deníku se stal Petr Bydžovský z Nového Bydžova (HK0118), jenž posbíral devatenáct bodů za devět uhodnutých zápasů a byl blíže Supertrefě. Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí ceny. Zaregistrovaní hráči mohou tipovat také na internetu.

Výsledky tipovaných zápasů 2. kola

1. SK Libčany – FK Chlumec nad Cidlinou (3:1) 1
2. RMSK Cidlina Nový Bydžov – SK Dobruška (2:1) 1
3. FC Spartak Kobylice – Slovan Broumov (1:4) 2
4. TJ Sokol Stěžery – TJ Sokol Dohalice (3:0) 1
5. TJ Spartak Kosičky B – AFK Dobřenice (5:3) 1
6. TJ Jiskra Prasek – TJ Ohnišťany (7:0) 1
7. SK Jeníkovice – TJ Sokol Stěžery B (2:4) 2
8. Sokol Malšova Lhota B – TJ Sokol Sendražice (1:2) 2
9. TJ Sokol Nepolisy B – Sokol Nové Město n. C. (4:2) 1
10. FK Lužec nad Cidlinou – TJ Sokol Lovčice B (4:1) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 50 branek.

Pořadí po 2. kole - jednotlivci

LIGA MISTRŮ (1. – 18. místo)
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 19 32
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 19 32
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 16 32
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 13 32
HK0184 Monika Cílková, HK 16 29
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 16 29
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 16 29
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 16 29
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 16 29
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 16 29
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 16 29
HK0014 Václav Polívka, HK 16 29
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 16 29
HK0031 Markéta Pražáková, HK 16 29
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 16 29
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 16 29
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 13 29
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 13 29

EVROPSKÁ LIGA (19. – 57. místo)
HK0182 Petr Cílek, HK 16 26
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 16 26
HK0066 Jakub Uher, Hořice 16 26
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 13 26
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 13 26
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 13 26
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 13 26
HK0060 Petra Galová, Urbanice 13 26
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 13 26
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 13 26
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 13 26
HK0165 Michal Portych, HK 13 26
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 13 26
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 26
HK0119 Martin Václavík, HK 13 26
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 13 26
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 10 26
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 16 23
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 13 23
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 13 23
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 23
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 23
HK0102 Petr Urban, Chlumec 13 23
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 10 23
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 10 23
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 23
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 23
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 10 23
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 23
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 10 23
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 10 23
HK0162 Milan Řehák, Libotov 10 23
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 10 23
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 23
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 10 23
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 10 23
HK0042 Petr Brzák, HK 7 23
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 7 23
HK0169 Václav Munzar, HK 14 21

I. LIGA (58. – 88. místo)
HK0185 Martin Cílek, HK 16 20
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 13 20
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 13 20
HK0157 Miloslav Kozák, HK 13 20
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 13 20
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 13 20
HK0114 Josef Štayr, Prasek 13 20
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 10 20
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 10 20
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 10 20
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 10 20
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 20
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 10 20
HK0052 Petr Vacek, HK 10 20
HK0064 Václav Vaněk, HK 10 20
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 7 20
HK0136 František Hnik ml., Lužany 7 20
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 7 20
HK0067 Jan Koun, HK 7 20
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 7 20
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 20
HK0139 Karel Přibyl, HK 7 20
HK0173 Vladimír Racek, HK 7 20
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 7 20
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 7 20
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 20
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 20
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 7 20
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 7 20
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 4 20
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 5 18

FNL (89. – 126. místo)
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 13 17
HK0151 Tomáš Kozák, HK 13 17
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 10 17
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 10 17
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 10 17
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 10 17
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 10 17
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 10 17
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 10 17
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 10 17
HK0170 Oldřich Turek, HK 10 17
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 10 17
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 7 17
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 17
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 7 17
HK0137 Romana Hniková, Lužany 7 17
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 17
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 7 17
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 17
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 7 17
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 17
HK0153 Jiří Bičiště, HK 4 17
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 17
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 17
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 4 17
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 4 17
HK0049 Jan Horák, Dobruška 4 17
HK0068 Roman Hýsek, HK 4 17
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 4 17
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 4 17
HK0164 Lenka Portychová, HK 4 17
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 4 17
HK0054 Alena Sejtková, HK 4 17
HK0065 Miloš Uher, Hořice 4 17
HK0048 Marie Vacková, HK 4 17
HK0047 Petra Žižková, HK 4 17
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 16 16
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 8 15

ČFL (127. – 160. místo)
HK0045 František Dědek, Černilov 13 14
HK0046 Michal Šulc, Černilov 13 14
HK0179 Marek Horáček, HK 10 14
HK0178 Josef Horáček st., HK 10 14
HK0044 Václav Plíva, Černilov 10 14
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 10 14
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 14
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 14
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 7 14
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 7 14
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 7 14
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 7 14
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 14
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 7 14
HK0107 Josef Taichman, Prasek 7 14
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 14
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 14
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 4 14
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 4 14
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 4 14
HK0035 Ondřej Plas, HK 4 14
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 14
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 4 14
HK0017 Michal Pokorný, HK 4 14
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 14
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 14
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 4 14
HK0158 Martin Škoda, Černilov 4 14
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 4 14
HK0037 Petr Želiezko, HK 4 14
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 1 14
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 1 14
HK0194 Kamil Žák, HK 13 13
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 5 12

DIVIZE (161. – 193. místo)
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 10 11
HK0009 Marie Moníková, Ráby 7 11
HK0029 Ivan Březka, HK 4 11
HK0026 Ivan Dušek, HK 4 11
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 4 11
HK0138 František Hnik st., Lužany 4 11
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 4 11
HK0143 Lenka Michálková, Praha 4 11
HK0163 Václav Portych, HK 4 11
HK0099 Jan Zima, Sloupno 4 11
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 1 11
HK0036 Blanka Plasová, HK 1 11
HK0030 David Semerák, HK 1 11
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov -4 9
HK0059 Karel Dušek, Prasek 7 8
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 7 8
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 8
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 4 8
HK0150 Michal Kozák, HK 4 8
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 4 8
HK0112 Martin Štayr, Prasek 4 8
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 4 8
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 1 8
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 8
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 1 8
HK0062 Michal Luňák, HK -2 8
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 7 7
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 7 7
HK0027 Dominik Brož, HK 1 5
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 1 5
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 1 5
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice -2 5
HK0108 Martin Taichman, Prasek -2 5

KRAJSKÝ PŘEBOR (194. – 203. místo)
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 4 4
HK0198 Marie Hanušová, HK 4 4
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 4 4
HK0192 Kamila Žáková, HK 4 4
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 4
HK0180 Josef Horáček ml., HK 4 2
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 1 1
HK0193 Monika Pavelková, Praha 1 1
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 1 1
HK0195 Roman Žák, HK 1 1

TŘÍČLENNÉ TÝMY
1. místo
Localka 45 87
PK Roháči 48 87
3. místo
Klozici 45 84
Fíra team 45 84
5. místo
FC Cidlina 42 78
6. místo
Charlie blue 48 75
Doli 42 75
8. místo
Kotva A 30 69
FC Junior 33 69
10. místo
Putika 36 66
11. místo
Benefit 33 63
12. místo
Brodan 27 60
Čaky tým 30 60
Loupežníci 30 60
Křižáci team 27 60
16. místo
Brzda tým 18 57
Tottenham 30 57
Sony team 27 57
19. místo
Vitamíni 25 55
20. místo
Portline 21 54
Jiskra Prasek 30 54
Bombéři 21 54
23. místo
Maxíci 21 51
SK Chrast 15 51
Kotva B 12 51
Berani 24 51
Sokolíci Lhota p. L. 27 51
28. místo
FC Lužany 18 48
Komake 24 48
Hofíci 15 48
31. místo
Kozáci 30 45
Fanynky 12 45
PA 30 21 45
Mrazíci 15 45
FC Kobylky 27 45
36. místo
Bosna 36 42
Wotrok A 15 42
Poupata 18 42
39. místo
Železní hadi 9 39
Plechy Team 12 39
FC Koloděje 15 39
42. místo
Pilka 1 4 34
43. místo
Taichmanovi 15 33
44. místo
Akaka 24 30
45. místo
Monk Team 12 24
46. a 47. místo
Romoka 15 15
Wotrok B 12 12