Třetím kolem pokračovala podzimní fotbalová Tip liga. Vítězem 3. dějství oblíbené tipovací soutěže čtenářů Hradeckého deníku se stal František Mádlo ze Lhoty pod Libčany (HK0154), jenž jako jediný z celého startovního pole uhodl všech deset výsledků a získal 22 bodů. Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus.

Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí ceny. Zaregistrovaní hráči mohou tipovat také na internetu. (re)

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola

1. FC Hradec Králové – FC Sellier&Bellot Vlašim (3:1) 1
2. FK Chlumec n. C. – FC Slavia Hradec Králové (3:2) 1
3. TJ Sokol Třebeš – RMSK Cidlina Nový Bydžov (2:0) 1
4. Police nad Metují – FC Nový Hradec Králové (3:0) 1
5. SK Sparta Úpice – FC Spartak Kobylice (3:2) 1
6. TJ Sokol Nepolisy – SK Miletín (1:0) 1
7. SK Třebechovice – Lokomotiva Meziměstí (4:2) 1
8. Slavia Hradec Králové B – Bystřice Boharyně (5:0) 1
9. FK Vysoká nad Labem B – SK Neděliště (0:0) 0
10. SK Jeníkovice – TJ Sokol Malšova Lhota B (10:2) 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 43 branek.

Pořadí po 3. kole

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 4. místo)
HK0184 Monika Cílková, HK 19 48
HK0014 Václav Polívka, HK 19 48
HK0118 Petr Bydžovský, N. Bydžov 16 48
HK0117 Filip Firbacher, Chlumec 16 48

EVROPSKÁ LIGA (5. – 23. místo)
HK0154 František Mádlo, Lhota p. L. 22 45
HK0130 Miroslav Buřič st., Chlumec 19 45
HK0182 Petr Cílek, HK 19 45
HK0124 Aneta Doležalová, Chlumec 19 45
HK0060 Petra Galová, Urbanice 19 45
HK0181 Martin Hopko, Sendražice 19 45
HK0128 Petr Kloz ml., Chlumec 19 45
HK0165 Michal Portych, HK 19 45
HK0113 Kristýna Štayrová, Prasek 19 45
HK0079 Pavel Čaky, N. Bydžov 16 45
HK0116 Martin Firbacher, Chlumec 16 45
HK0127 Petr Kloz st., Chlumec 16 45
HK0126 Eliška Klozová, Chlumec 16 45
HK0183 Vlastimil Krejčí, Polánky 16 45
HK0115 Miroslav Matuška, Třesovice 16 45
HK0032 Michal Pražák, Kunčice 16 45
HK0031 Markéta Pražáková, HK 16 45
HK0084 Vojtěch Šemík, N. Bydžov 13 45
HK0077 Pavel Vízek, N. Bydžov 13 45

I. LIGA (24. – 55. místo)
HK0061 Jiří Brzák, Urbanice 19 42
HK0148 Ladislav Firbacher, Chlumec 19 42
HK0111 Václav Vrba, Ohnišťany 19 42
HK0070 Lukáš Daněk, Černilov 16 42
HK0090 Jiří Dvořák, Skřivany 16 42
HK0121 Zdena Lajtochová, Chlumec 16 42
HK0119 Martin Václavík, HK 16 42
HK0125 Vojta Doležal, Chlumec 13 42
HK0075 Stanislav Vízek, N. Bydžov 13 42
HK0071 Zdeněk Brož, Černilov 19 39
HK0067 Jan Koun, HK 19 39
HK0122 Josef Skalický, Chlumec 19 39
HK0104 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 19 39
HK0004 Adéla Šustrová, N. Bydžov 19 39
HK0064 Václav Vaněk, HK 19 39
HK0018 Josef Dvořák, Třebechovice 16 39
HK0171 Josef Kopecký, Lhota p. L. 16 39
HK0050 Růžena Kotková, Černilov 16 39
HK0152 Miloslava Kozáková, HK 16 39
HK0133 Vojtěch Kříž, Převýšov 16 39
HK0001 Serafín Motyka, Kunčice 16 39
HK0162 Milan Řehák, Libotov 16 39
HK0155 Patrik Špaček, Lochenice 16 39
HK0156 Miroslav Špaček, Vlčkovice 16 39
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 16 39
HK0024 František Zolman, Lhota p. L. 16 39
HK0051 Jiří Kotek, Černilov 13 39
HK0002 Jan Motyka, Kunčice 13 39
HK0082 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 39
HK0066 Jakub Uher, Hořice 13 39
HK0063 Petr Mašek, Čeperka 10 39
HK0076 Libuše Vízková, N. Bydžov 10 39

FNL (56. – 77. místo)
HK0159 Ladislav Šanda, Chlumec 19 37
HK0175 Jan Hanuš, HK 19 36
HK0049 Jan Horák, Dobruška 19 36
HK0034 František Chvojka ml., Roudnice 19 36
HK0151 Tomáš Kozák, HK 19 36
HK0048 Marie Vacková, HK 19 36
HK0047 Petra Žižková, HK 19 36
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 16 36
HK0089 Dana Dvořáková, Skřivany 16 36
HK0157 Miloslav Kozák, HK 16 36
HK0134 Zdeněk Kříž, Převýšov 16 36
HK0120 Jaroslav Machač, Chlumec 16 36
HK0186 Věra Modrá, Sendražice 16 36
HK0142 Kateřina Přibylová, HK 16 36
HK0173 Vladimír Racek, HK 16 36
HK0056 Zdeněk Sejtko, HK 16 36
HK0114 Josef Štayr, Prasek 16 36
HK0087 Josef Nevrlý, N. Bydžov 13 36
HK0072 Marcela Sehnoutková, HK 13 36
HK0038 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 36
HK0078 Michaela Vízková, N. Bydžov 10 36
HK0092 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 17 34

ČFL (78. – 91. místo)
HK0016 Vratislav Pokorný, HK 19 33
HK0098 Jiří Zima, Sloupno 19 33
HK0088 Andrea Dvořáková, Skřivany 16 33
HK0176 Jaroslav Hanuš st., HK 16 33
HK0167 Ladislav Hofman, Černilov 16 33
HK0168 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 33
HK0147 Zdeněk Kostka, HK 16 33
HK0170 Oldřich Turek, HK 16 33
HK0185 Martin Cílek, HK 13 33
HK0052 Petr Vacek, HK 13 33
HK0042 Petr Brzák, HK 10 33
HK0085 Tadeáš Šemík, N. Bydžov 10 33
HK0169 Václav Munzar, HK 11 32
HK0028 Jaroslav Šubrt, Velichovky 16 31

DIVIZE (92. – 118. místo)
HK0069 Aleš Daněk, Černilov 16 30
HK0109 Vlastimil Gabriel, Vinary 16 30
HK0149 Iva Hlaváčová, Chlumec 16 30
HK0166 Ondřej Hofman, Černilov 16 30
HK0145 Jiří Kelnar, Chlumec 16 30
HK0005 Miloš Plecháček ml., Skřivany 16 30
HK0074 Jaroslav Sehnoutka st., HK 16 30
HK0055 Pavlína Sejtková, HK 16 30
HK0083 Patrik Šemík, N. Bydžov 16 30
HK0153 Jiří Bičiště, HK 13 30
HK0043 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 30
HK0019 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 13 30
HK0132 Bohumil Huček, Lovčice 13 30
HK0068 Roman Hýsek, HK 13 30
HK0146 Petr Matějka, Stěžery 13 30
HK0033 Václav Modrý, Sendražice 13 30
HK0013 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 30
HK0040 Václav Tarantík, Smiřice 13 30
HK0039 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 30
HK0065 Miloš Uher, Hořice 13 30
HK0081 Jiří Vavřička, Plzeň 13 30
HK0129 Miroslav Buřič ml., Chlumec 10 30
HK0136 František Hnik ml., Lužany 10 30
HK0025 Jaroslav Pavel, HK 10 30
HK0139 Karel Přibyl, HK 10 30
HK0097 Eva Zimová, Sloupno 10 30
HK0194 Kamil Žák, HK 16 29

KRAJSKÝ PŘEBOR (119. – 138. místo)
HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 14 28
HK0187 Pavel Pilař, Převýšov 11 28
HK0100 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 8 28
HK0029 Ivan Březka, HK 16 27
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec 13 27
HK0080 Katka Čaky, N. Bydžov 13 27
HK0095 Luboš Chlad, Kosičky 13 27
HK0007 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 13 27
HK0158 Martin Škoda, Černilov 13 27
HK0053 Martin Šmied, Smiřice 13 27
HK0041 Jaroslav Brzák, HK 10 27
HK0058 Ladislava Dušková, Prasek 10 27
HK0164 Lenka Portychová, HK 10 27
HK0141 Tomáš Přibyl, Chlumec 10 27
HK0054 Alena Sejtková, HK 10 27
HK0101 Martin Šimek, N. Bydžov 10 27
HK0110 Marcel Gabriel, Vinary 7 27
HK0096 Renata Chladová, Kosičky 7 27
HK0022 Jindřich Tér, Zachrašťany 7 27
HK0102 Petr Urban, Chlumec 4 27

I. A TŘÍDA (139. – 166. místo)
HK0177 Jaroslav Hanuš ml., HK 16 24
HK0062 Michal Luňák, HK 16 24
HK0026 Ivan Dušek, HK 13 24
HK0163 Václav Portych, HK 13 24
HK0035 Ondřej Plas, HK 10 24
HK0017 Michal Pokorný, HK 10 24
HK0107 Josef Taichman, Prasek 10 24
HK0106 Lenka Taichmanová, Prasek 10 24
HK0037 Petr Želiezko, HK 10 24
HK0137 Romana Hniková, Lužany 7 24
HK0020 Jaroslav Jetmar, HK 7 24
HK0140 Michal Přibyl, Borohrádek 7 24
HK0105 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 24
HK0021 Eduard Důbrava, Petrovice 4 24
HK0057 Karel Dušek ml., Prasek 4 24
HK0006 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 24
HK0188 Lilien Pilařová, Převýšov 11 22
HK0189 Jakub Pilař, Převýšov 8 22
HK0094 Michal Chlad, Kosičky 13 21
HK0150 Michal Kozák, HK 13 21
HK0086 Míla Nevrlá, N. Bydžov 13 21
HK0138 František Hnik st., Lužany 10 21
HK0091 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 21
HK0143 Lenka Michálková, Praha 10 21
HK0036 Blanka Plasová, HK 10 21
HK0030 David Semerák, HK 10 21
HK0099 Jan Zima, Sloupno 10 21
HK0046 Michal Šulc, Černilov 7 21

I. B TŘÍDA (167. – 192. místo)
HK0219 Karel Balatka, Zásada 19 19
HK0221 Martin Balatka, Zásada 19 19
HK0220 Věra Balatková, Zásada 19 19
HK0215 Anna Dumková, Zásada 19 19
HK0213 František Krejčí, N. Bydžov 19 19
HK0212 Dagmar Krejčová ml., N. Bydžov 19 19
HK0214 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 19 19
HK0205 Jitka Kvasničková, Puchlovice 19 19
HK0216 Christa Plachá, Zásada 19 19
HK0217 Ludmila Plachá, Zásada 19 19
HK0218 Helena Plachá, Zásada 19 19
HK0222 Jana Šafaříková, Lánov 19 19
HK0045 František Dědek, Černilov 5 19
HK0179 Marek Horáček, HK 5 19
HK0178 Josef Horáček st., HK 5 19
HK0044 Václav Plíva, Černilov 5 19
HK0010 Petra Bakešová, Pardubice 13 18
HK0027 Dominik Brož, HK 13 18
HK0108 Martin Taichman, Prasek 13 18
HK0174 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 13 18
HK0201 Martina Pelikánová, Převýšov 11 18
HK0011 Zdena Čermáková, Skřivany 10 18
HK0015 Milan Vilímský, Nechanice 10 18
HK0160 Ladislav Hanuš, Lužany 7 18
HK0093 Radek Chlad, Kosičky 7 18
HK0103 Ladislav Šoltys ml., N. Bydžov 4 18

OKRESNÍ PŘEBOR (193. – 210. místo)
HK0193 Monika Pavelková, Praha 16 17
HK0192 Kamila Žáková, HK 13 17
HK0199 Bohuš Nosek, Solnice 10 17
HK0191 Pavel Pilař ml., Převýšov 8 17
HK0211 Martina Vavřičková, Plzeň 16 16
HK0190 Václav Pilař, Převýšov 8 16
HK0196 Petr Veselý, Chlumec 0 16
HK0200 Kristýna Pilařová, Převýšov 11 15
HK0059 Karel Dušek, Prasek 7 15
HK0012 Anna Jiroutová, Slepotice 7 15
HK0009 Marie Moníková, Ráby 4 15
HK0144 Veronika Pacholová, Chlumec 1 15
HK0198 Marie Hanušová, HK 10 14
HK0023 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 10 14
HK0135 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 0 14
HK0207 Kristýna Andrysíková, HK 13 13
HK0209 Monika Hádková, HK 13 13
HK0223 Václav Vydra, HK 13 13

III. TŘÍDA (211. – 223. místo)
HK0161 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 12
HK0172 Petr Všetečka, Předměřice 0 12
HK0197 Jan Hanuš ml., HK 10 11
HK0195 Roman Žák, HK 10 11
HK0206 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 10
HK0210 Anna Hanušová, HK 10 10
HK0202 Vladislava Andrysíková, Převýšov 5 9
HK0008 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 9
HK0112 Martin Štayr, Prasek 1 9
HK0204 Ivan Pešout, N. Bydžov 7 7
HK0208 Matyáš Pilař, Klamoš 7 7
HK0203 Václav Pilař, Lovčice 5 6
HK0180 Josef Horáček ml., HK -4 -2

Tříčlenné týmy:

1. místo
Klozici 51 135
PK Roháči 48 135
Fíra team 51 135
4. místo
Charlie blue 51 126
5. místo
Doli 48 123
6. místo
FC Cidlina 42 120
Localka 33 120
8. místo
Putika 51 117
9. místo
Kotva A 42 111
Brodan 51 111
Benefit 48 111
12. místo
Kotva B 57 108
FC Junior 39 108
14. místo
Křižáci team 45 105
15. místo
Sony team 45 102
Čaky tým 42 102
Loupežníci 42 102
18. místo
Vitamíni 42 97
19. místo
Sokolíci Lhota p. L. 45 96
Portline 42 96
Tottenham 39 96
Hofíci 48 96
23. místo
Maxíci 43 94
24. místo
Wotrok A 51 93
SK Chrast 42 93
Kozáci 48 93
Komake 45 93
28. místo
Brzda tým 33 90
PA 30 45 90
Jiskra Prasek 36 90
31. místo
Mrazíci 39 84
32. místo
Berani 30 81
Bombéři 27 81
34. místo
Plechy Team 39 78
35. místo
FC Lužany 27 75
Poupata 33 75
37. místo
Fanynky 27 72
38. místo
Železní hadi 30 69
39. místo
FC Kobylky 21 66
Taichmanovi 33 66
41. místo
Pilka 1 27 61
42. místo
FC Koloděje 21 60
43. místo
Bosna 17 59
44. místo
Romoka 42 57
45. místo
Monk Team 24 48
46. místo
Wotrok B 30 42
47. místo
Akaka 6 36

Jan Pražák.
„Hattrick za 11 minut? Svůj rekord jsem jen vyrovnal,“ směje se vysocký Pražák