Okresní fotbalové soutěže mužů ročníku 2018/2019 budou o nadcházejícím víkendu pokračovat dalším kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ – Jako okresní přebor – zve hráč posledního kola JAN HERZOG z Prasku, jenž v sobotním duelu CK Votrok III. třídy na trávníku Syrovátky hattrickem zajistil svému týmu vítězství 3:0.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů.

Sobota, 17.00

Boharyně – Cerekvice
Tip na výsledek: 0
„Oběma týmům se střelecky příliš nedaří a proto potřebují bodovat, ovšem body se v tomto utkání podle mě budou dělit.“

Probluz – Slavia HK B
Tip na výsledek: 2
„Sešívaný lídr soutěže potvrdí svoji formu z posledních zápasů také na venkovním hřišti a zvítězí.“

Malšova Lhota – Lovčice
Tip na výsledek: 2
„Duel sousedů v tabulce bude určitě vyrovnaný, ale hosté budou bojovnější a těsně vyhrají.“

Stěžery – Roudnice B
Tip na výsledek: 1
„Domácí fotbalisté navážou na pěkný výsledek z minulého kola a o víkendu uspějí, i když proti dobře hrajícímu soupeři to budou mít velice těžké.“

Třebeš B – Chlumec B
Tip na výsledek: 1
„Třebešská rezerva v boji o udržení horních příček tabulky musí rozhodně bodovat, a tak zálohu Chlumce nad Cidlinou na domácím hřišti porazí.“

Neděle, 17.00

Myštěves – Dohalice
Tip na výsledek: 1
„Myštěves potvrdí roli velkého favorita na domácím hřišti, i když proti tomuto soupeři se jí zrovna moc nedaří, ale přesto podle mého názoru zvítězí.“

Lhota p. L. – Červeněves
Tip na výsledek: 1
„Lhotečtí na domácím trávníku vyhrají.“

Program zápasů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 17.00: Prasek – Libčany B, Neděliště – Dobřenice, Libřice – Vysoká nad Labem B; neděle 17.00: Lokomotiva Hradec Králové B – Syrovátka, Nový Hradec Králové B – Ohnišťany, Kosičky B – Kunčice B, Klamoš – RMSK Cidlina Nový Bydžov B.

AM GNOL IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Hořiněves – Jeníkovice, Lhota pod Libčany B – Sendražice; neděle 10.00: Malšova Lhota B – Stěžery B.

DAHASL IV. TŘÍDA B – sobota 14.30: Převýšov B – Lovčice B; sobota 17.00: Myštěves B – Nové Město nad Cidlinou; neděle 17.00: Lužec nad Cidlinou – Starý Bydžov, Nepolisy B – Červeněves B.

Lubomír Douděra