Vítězkou tohoto kola se stala IVA HLAVÁČOVÁ z Chlumce nad Cidlinou (startovní číslo HK0162), která získala devatenáct bodů za devět uhodnutých zápasů z deseti a byla blíže Supertrefě. Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na tel. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Registrovaní hráči mohou tipovat i na internetu (www.denik.cz). Zároveň končí možnost pro přihlašování týmů. (re)

POŘADÍ PO 3. KOLE - JEDNOTLIVCI

1. místo

HK0162 Iva Hlaváčová, Chlumec 19 42

HK0069 František Chvojka st., Roudnice 16 42

HK0073 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 16 42

4. místo

HK0161 Ladislav Firbacher, Chlumec 19 39

HK0172 Jiří Havelka, Černožice 16 39

HK0039 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 39

HK0026 Patrik Špaček, Lochenice 16 39

8. místo

HK0122 Miroslav Buřič st., Chlumec 16 36

HK0114 František Hnik ml., Lužany 16 36

HK0118 Jaroslav Machač, Chlumec 16 36

HK0107 Míla Nevrlá, N. Bydžov 16 36

HK0170 Laco Dvořák, HK 13 36

HK0040 Ondřej Hofman, Černilov 13 36

HK0024 Martin Hopko, Sendražice 13 36

HK0070 František Chvojka ml., Roudnice 13 36

HK0166 Jiří Pechar, Nechanice 13 36

HK0133 Václav Polívka, HK 13 36

HK0104 Pavel Čaky, N. Bydžov 7 36

19. místo

HK0023 Zdeňka Tyčová, Čestice 16 33

HK0126 Aneta Doležalová, Chlumec 13 33

HK0010 Miloš Dvořák, Trutnov 13 33

HK0041 Ladislav Hofman, Černilov 13 33

HK0012 Ladislav Keszëgi, Trutnov 13 33

HK0124 Petr Kloz, Chlumec 13 33

HK0125 Eliška Klozová, Chlumec 13 33

HK0027 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 33

HK0105 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 33

HK0020 Roman Hýsek, HK 10 33

HK0048 Růžena Kotková, Černilov 10 33

HK0075 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 33

HK0008 Věra Modrá, Sendražice 7 33

HK0159 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 33

33. místo

HK0146 Bohumil Huček, Lovčice 16 30

HK0095 Martin Šimek, N. Bydžov 16 30

HK0091 Jiří Zima, Sloupno 16 30

HK0033 Dominik Brož, HK 13 30

HK0120 Marie Buřičová, Chlumec 13 30

HK0157 Zdena Čermáková, Skřivany 13 30

HK0003 František Dědek, Černilov 13 30

HK0071 Ivan Dušek, HK 13 30

HK0087 Luboš Chlad, Kosičky 13 30

HK0171 Jiří Kelnar, Chlumec 13 30

HK0145 Vojtěch Kříž, Převýšov 13 30

HK0174 Petr Matějka, Stěžery 13 30

HK0061 Jaroslav Brzák, HK 10 30

HK0032 Ivan Březka, HK 10 30

HK0014 Monika Cílková, HK 10 30

HK0173 Zdeněk Kostka, HK 10 30

HK0057 František Mádlo, Lhota p. L. 10 30

HK0034 David Semerák, HK 10 30

HK0028 Martin Špaček, Lochenice 10 30

HK0047 Petr Vacek, HK 10 30

HK0098 Dana Dvořáková, Skřivany 7 30

HK0123 Petr Kloz ml., Chlumec 7 30

HK0151 Kateřina Přibylová, Praha 7 30

HK0052 Marie Vacková, HK 7 30

HK0138 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 30

HK0072 Petr Mašek, Čeperka 4 30

59. místo

HK0019 Václav Portych, HK 0 29

60. místo

HK0031 Michal Pražák, Kunčice 16 27

HK0030 Markéta Pražáková, HK 16 27

HK0115 Romana Hniková, Lužany 13 27

HK0117 Josef Skalický, Chlumec 13 27

HK0090 Jan Zima, Sloupno 13 27

HK0129 Aleš Doležal, Chlumec 10 27

HK0116 František Hnik st., Lužany 10 27

HK0119 Zdena Lajtochová, Chlumec 10 27

HK0169 Miroslav Matuška, Třesovice 10 27

HK0053 Ondřej Plas, HK 10 27

HK0054 Blanka Plasová, HK 10 27

HK0029 Jaroslav Šubrt, Velichovky 10 27

HK0139 Oldřich Turek, HK 10 27

HK0055 Petr Želiezko, HK 10 27

HK0140 Jiří Bičiště, HK 7 27

HK0168 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 27

HK0127 Petra Doležalová, Chlumec 7 27

HK0137 Josef Dvořák, Třebechovice 7 27

HK0050 Jan Horák, Dobruška 7 27

HK0001 Jan Motyka, Kunčice 7 27

HK0108 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 27

HK0025 Vladimír Racek, HK 7 27

HK0051 Petra Žižková, HK 7 27

HK0009 Václav Modrý, Sendražice 4 27

HK0074 Marcela Sehnoutková, HK 4 27

85. místo

HK0180 Monika Hádková, HK 13 26

86. místo

HK0112 Vratislav Pokorný, HK 16 25

HK0016 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 25

HK0131 Jiří Haleš, HK 7 25

89. místo

HK0088 Michal Chlad, Kosičky 16 24

HK0046 Aleš Daněk, Černilov 13 24

HK0136 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 13 24

HK0086 Renata Chladová, Kosičky 13 24

HK0147 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 24

HK0160 Miroslav Országh, Mžany 13 24

HK0099 Lenka Taichmanová, Prasek 13 24

HK0035 Miloš Uher, Hořice 13 24

HK0045 Lukáš Daněk, Černilov 10 24

HK0011 Renata Dvořáková, Trutnov 10 24

HK0141 Tomáš Kozák, HK 10 24

HK0142 Miloslav Kozák, HK 10 24

HK0167 Jakub Louda, HK 10 24

HK0132 Václav Pilnáček, Jaroměř 10 24

HK0148 Karel Přibyl, HK 10 24

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 24

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 10 24

HK0093 Václav Vrba, Ohnišťany 10 24

HK0062 Petr Brzák, HK 7 24

HK0076 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 24

HK0022 Jan Koun, HK 7 24

HK0066 Václav Tarantík, Smiřice 7 24

HK0036 Jakub Uher, Hořice 7 24

HK0038 František Zolman, Lhota p. L. 7 24

HK0006 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 24

HK0065 Michal Zikl, Třebechovice 4 24

HK0109 Jaroslav Jetmar, HK 1 24

116. místo

HK0182 Jan Hanuš, HK 13 23

HK0018 Lenka Portychová, HK 0 23

118. místo

HK0082 Karel Dušek ml., Prasek 13 21

HK0111 Ladislav Hanuš, Lužany 13 21

HK0113 Michal Pokorný, HK 13 21

HK0081 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 21

HK0110 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 21

HK0135 Milan Řehák, Libotov 10 21

HK0103 Josef Taichman, Prasek 10 21

HK0015 Martin Cílek, HK 7 21

HK0013 Petr Cílek, HK 7 21

HK0044 Matyáš Daněk, Černilov 7 21

HK0096 Andrea Dvořáková, Skřivany 7 21

HK0163 Martin Firbacher, Chlumec 7 21

HK0165 Filip Firbacher, Chlumec 7 21

HK0164 Soňa Firbacherová, Chlumec 7 21

HK0002 Serafín Motyka, Kunčice 7 21

HK0106 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 21

HK0064 Tomáš Zikl, Třebechovice 7 21

HK0092 Eva Zimová, Sloupno 7 21

136. místo

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 20

HK0183 Roman Žák, HK 10 20

HK0179 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 20

HK0175 Petr Veselý, Chlumec 7 20

HK0017 Michal Portych, HK 0 20

HK0058 Pavlína Sejtková, HK 0 20

142. místo

HK0056 Pavel Jaroslav, HK 5 19

143. místo

HK0130 Miroslav Macháček, HK 13 18

HK0156 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 13 18

HK0049 Jiří Kotek, Černilov 10 18

HK0004 Michal Šulc, Černilov 10 18

HK0134 Milan Vilímský, Nechanice 10 18

HK0121 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 18

HK0043 Martin Šmied, Smržov 7 18

HK0097 Jiří Dvořák, Skřivany 4 18

HK0007 Jaroslav Hanuš st., HK 4 18

HK0150 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 18

HK0067 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 18

HK0063 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 18

155. místo

HK0178 Josef Horáček, HK 4 17

HK0059 Zdeněk Sejtko, HK 0 17

HK0060 Alena Sejtková, HK 0 17

158. místo

HK0187 Anna-Marie Hanušová, HK 16 16

159. místo

HK0083 Karel Dušek, Prasek 16 15

HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 13 15

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 15

HK0143 Miloslava Kozáková, HK 4 15

HK0153 Veronika Pacholová, Chlumec 4 15

HK0068 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 15

165. místo

HK0176 Marek Horáček, HK 4 14

166. místo

HK0154 Miloš Plecháček ml., Skřivany 10 12

HK0128 Vojtěch Doležal, Chlumec 4 12

HK0144 Michal Kozák, HK 4 12

HK0094 Petr Urban, Chlumec 4 12

HK0089 Radek Chlad, Kosičky 1 12

171. místo

HK0080 Josef Štayr, Prasek 0 10

172. místo

HK0077 Ladislava Dušková, Prasek 7 9

HK0152 Lenka Michálková, Praha 4 9

HK0005 Václav Plíva, Černilov 4 9

HK0149 Michal Přibyl, Borohrádek 1 9

176. místo

HK0177 Josef Horáček st., HK 7 8

HK0084 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 7 8

178. místo

HK0079 Kristýna Štayrová, Prasek 0 7

179. místo

HK0155 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 6

HK0158 Marie Moníková, Ráby -2 6

181. místo

HK0181 Marie Hanušová, HK -2 5

182. místo

HK0186 Jan Hanuš ml., HK 4 4

HK0184 Zdeněk Sejkora, Chlumec 0 4

HK0185 Jan Sejkora, Chlumec 0 4

185. místo

HK0102 Martin Taichman, Prasek 7 3

HK0021 Adam Grossman, Třebechovice -2 3

187. místo

HK0078 Martin Štayr, Prasek 0 1

TŘÍČLENNÉ TÝMY

1. místo

Ifike 51 111

2. místo

Hofíci 42 108

3. místo

Botafogo 39 102

Maxíci 30 102

5. místo

Hamako 39 99

6. místo

Klozici 33 96

7. místo

FC Lužany 39 90

Děda tým 36 90

Jezdci 30 90

Putika 39 90

Fotbal 27 90

12. místo

Kotva B 21 84

Křižáci 42 84

Loupežníci 36 84

Sony team 21 84

16. místo

Železní hadi 30 81

Kotva A 30 81

18. místo

Mrazík team 36 78

Chlad team 42 78

20. místo

Plechy Team 30 75

21. místo

Portline 0 72

Brzda tým 18 72

Doli 27 72

Charlie blue 24 72

25. místo

Dáňové 30 69

Benefit 18 69

27. místo

Wotrok A 21 65

28. místo

Fíra team 21 63

29. místo

Kozáci 24 60

30. místo

Sokolíci Lhota 30 59

31. místo

Bosna 27 57

Tottenham 12 57

33. místo

Fanynky 15 54

SK Chrast 0 54

35. místo

Bombeři 15 51

36. místo

Smart 30 48

37. místo

Wotrok B 27 47

38. místo

Kobylky 36 45

39. místo

Akaka 15 39

40. místo

FC Koloděje 18 30

41. místo

Jiskra Prasek 0 18

Výsledky tipovaných duelů 3. kola

1. FC Hradec Králové – Jihlava 4:2 1

2. Přepeře – Chlumec n. C. 1:3 2

3. Dukla Praha B – FC Hradec B 2:1 1

4. Černilov – Libčany 1:3 2

5. Chlumec B – Slavia Hradec 0:2 2

6. Kunčice – Roudnice 1:5 2

7. Skřivany – Nová Paka 3:1 1

8. Třebeš B – Nový Hradec 4:3 1

9. Vysoká B – Malšova Lhota 2:8 2

10. Starý Bydžov – Hořiněves 4:1 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 51 gólů.