Sobota 29. 8.:

Republikové soutěže:

Česká divize dorost U19: Třebeš - Střešovice (10). 

Česká divize dorost U17: Třebeš - Střešovice (12.15). 

Česká liga žáci U15: FC Hradec - Plzeň (11 hř. Háječek).

Česká liga žáci U14: FC Hradec - Plzeň (13 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U13: Slavia Hradec - Čáslav (13). 

Česká liga žáci U12: Slavia Hradec - Čáslav (13). 

1. liga dorostenky: FC Hradec - Brno (14.30 hř. Nový HK).  

1. liga starší žákyně: FC Hradec - Třebeš (12.30 hř. Nový HK).

1. liga mladší žákyně: FC Hradec - Bohemians Praha (10.30).    

KFS: 

Krajský přebor: Vysoká - Hořice, Chlumec B - Olympia Hradec, Černilov - Kostelec n. O. (vše 17).  

1. A třída: Lok. Hradec - Třebechovice, Kunčice - Nové Město (obojí 17). 

1. B třída: Slavia Hradec B - Opočno (10.15), Skřivany - Vrchlabí B, Předměřice - Javornice, Kosičky - Nový Hradec (vše 17).     

Krajská liga dorost U19: Chlumec - Broumov (14.15), Třebeš B - Třebechovice (14.30).   

Krajská liga dorost U17: Červeněves/Skřivany - Nový Hradec (14). 

Krajský přebor st. přípravky: hř. Třebeš (9). 

OFS:

JAKO Okresní přebor: Lhota p. L. - Smiřice, Stěžery - Myštěves, Malšova Lhota - Vysoká B, Boharyně - Roudnice B (vše 17).  

CK VOTROK 3. třída: Sendražice - Libřice (13), Starý Bydžov - Nový Bydžov B, Probluz - Hořiněves, Libčany B - Cerekvice (vše 17).    

AM GNOL 4. třída A: Dohalice B - Syrovátka (17).  

DAHASL 4. třída B: Červeněves B - Nepolisy B (16), Lužec - Skřivany B, Nechanice - Převýšov (obojí 17). 

BELSPORT OP starší žáci: Dohalice/Probluz - Stěžery (14).   

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves - Cerekvice/Dohalice (14.30), Prasek A - Myštěves, Lovčice - Černilov (obojí 15). 

Hradec Králové: Votrok Cup kategorie U9 bude rozehrán úvodním hracím dnem zápasy ve skupinách (9 hř Bavlna). 

Lhota p. L.: Od 9 hodin pořádá Sokol Lhota p. L. 14. ročník turnajů mladších a starších přípravek O putovní pohár starosty obce.

Neděle 30. 8.:

Republikové soutěže:

Česká divize dorost U19: Nový Bydžov - Braník Praha (10 Městský stadion) 

Česká divize dorost U17: Nový Bydžov - Braník Praha (12.15 Městský stadion).

Česká divize žáci U15: Třebeš - Čáslav (10). 

Česká divize žáci U14: Třebeš - Čáslav (12). 

Česká liga žáci U13: FC Hradec - Svitavy (10 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U12: FC Hradec - Svitavy (10 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U13: Nový Bydžov - Trutnov (10 hř. Hlušice). 

Česká liga žáci U12: Nový Bydžov - Trutnov (10 hř. Hlušice).  

Pohár FAČR ženy 2. předkolo: Třebeš - Starý Mateřov (14) 

KFS: 

Krajský přebor: Třebeš - Nový Bydžov (17). 

1. A třída: Nepolisy - Náchod B, Roudnice - Solnice (obojí 17).  

Krajská liga dorost U19: Slavia Hradec B/Malšova Lhota - Červený Kostelec/V. Jesenice (10),  Černilov - Dobruška/Opočno (10), Stěžery - Dohalice/Hořice (13.30), Roudnice/Kunčice - Solnice (14.15), Hořiněves/Předměřice - Nový Hradec (17).  

Krajská liga žáci U15: Nový Hradec - Kostelec/Častolovice (9.30), Předměřice/Hořiněves - Hořice (10).  

OFS:

JAKO Okresní přebor: Chlumec C - Červeněves (14), Lovčice - Ohnišťany (17).  

CK VOTROK 3. třída: Kratonohy - Kunčice B (14), Neděliště - Dobřenice (17).  

AM GNOL 4. třída A: Malšova Lhota B - Lhota p. L. B, Olympia Hradec B - Jeníkovice, Nový Hradec B - Stěžery B (vše 17).   

DAHASL 4. třída B: Nové Město - Kobylice B (17).  

BELSPORT OP starší žáci: Nepolisy - M. Lhota/Slavia HK B (10.15), Kunčice/N. Bydžov B - Vysoká (10.30), Lhota p. L./Roudnice - Prasek (14).  

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Stěžery - Lhota p. L./Roudnice (11), FC Hradec dívky - Smiřice (11.30 hř. M. Lhota), Prasek B - Třebeš C (13). 

Hradec Králové: Votrok Cup kategorie U9 vyvrcholí finálovými zápasy o konečné pořadí (9 hř. Bavlna).  

Lubomír Douděra