Výsledky duelů sedmého kola

1. FC MAS Táborsko – FC Hradec Králové (FNL) 1:1⋌0

2. FK Chlumec nad Cidlinou – SK Zápy (ČFL B) 2:0⋌1

3. FC Hradec Králové B – FK Pardubice B (ČFL B) 2:2⋌0

4. Olympia Hradec Králové – Sokol Třebeš (KP) 2:0⋌1

5. Nový Bydžov – Chlumec nad Cidlinou B (KP) 3:2⋌1

6. Sokol Nepolisy – SK Týniště n. Orlicí (I. A třída) 0:2⋌2

7. Lhota pod Libčany – Stěžery (okresní přebor) 0:4⋌2

8. SK Neděliště – SK Klamoš (III. třída) 2:1⋌1

9. SK Jeníkovice – Slavoj Syrovátka (IV. třída A) 6:1⋌1

10. Nepolisy B – Spartak Kobylice B (IV. třída B)⋌nehráno

Supertrefa: V devíti hraných zápasech padlo 31 branek.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI PO 7. KOLE

1. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK 11 66

2. místo

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 8 65

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 8 65

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 5 65

5. místo

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 62

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 5 62

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 2 62

8. místo

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 8 59

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 5 59

10. místo

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 14 56

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 11 56

HK0045 Petr Vacek, HK 11 56

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 8 56

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 8 56

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 5 56

HK0107 Václav Portych, HK 5 56

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice 2 56

18. místo

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 5 54

19. místo

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 14 53

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 8 53

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 8 53

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 8 53

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 5 53

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 5 53

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 53

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 5 53

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 2 53

28. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 11 52

29. místo

HK0046 Adéla Demšoránová, HK 11 50

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 50

HK0047 Marie Vacková, HK 11 50

HK0048 Petra Žižková, HK 11 50

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 8 50

HK0059 Radek Chlad, Kosičky 8 50

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 50

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 5 50

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 5 50

HK0093 Josef Štayr, Prasek 2 50

39. místo

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 8 48

HK0128 Ondřej Plas, HK 8 48

HK0126 Blanka Plasová, HK 8 48

HK0127 Petr Želiezko, HK 8 48

43. místo

HK0073 Martin Hopko, Sendražice 14 47

HK0029 Petr Brzák, HK 5 47

HK0061 Renata Chladová, Kosičky 5 47

HK0119 Lenka Michálková, Praha 2 47

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek -1 47

48. místo

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 11 46

49. místo

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 0 45

HK0113 Miloslav Kozák, HK 0 45

51. místo

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 11 44

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 8 44

HK0106 Lenka Portychová, HK 8 44

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 8 44

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 8 44

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 5 44

HK0058 Václav Polívka, HK 5 44

HK0065 Josef Skalický, Chlumec 5 44

HK0083 František Hnik st., Lužany 2 44

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 2 44

HK0131 Roman Hýsek, HK 2 44

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 2 44

63. místo

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 9 42

HK0071 Monika Cílková, HK 0 42

HK0112 Miloslava Kozáková, HK 0 42

66. místo

HK0094 Martin Štayr, Prasek 8 41

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 5 41

HK0066 Jan Koun, HK 5 41

HK0123 Karel Přibyl, HK 5 41

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 41

HK0085 František Hnik ml., Lužany 2 41

HK0032 Jan Horák, Dobruška 2 41

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 0 41

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice -1 41

75. místo

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 11 40

HK0050 Miloš Uher, Hořice 8 40

HK0134 Jiří Havelka, Černožice 5 40

78. místo

HK0053 Alena Sejtková, HK 11 39

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 2 39

HK0070 Petr Cílek, HK 0 39

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 0 39

HK0110 Tomáš Kozák, HK 0 39

83. místo

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 38

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 8 38

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec 8 38

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 8 38

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 5 38

HK0105 Michal Portych, HK 5 38

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 5 38

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 5 38

HK0097 Josef Taichman, Prasek 5 38

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 2 38

HK0044 Kamila Žáková, HK -1 38

94. místo

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 11 37

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 8 37

96. místo

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 8 36

HK0069 Martin Cílek, HK 0 36

98. místo

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 8 35

HK0023 Jiří Kotek, Černilov 2 35

HK0021 Michal Pokorný, HK 2 35

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 2 35

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov -1 35

103. místo

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 8 34

HK0124 Jiří Bičiště, HK 0 34

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice -1 34

106. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 17 33

HK0111 Michal Kozák, HK 0 33

108. místo

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 14 32

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 8 32

HK0084 Romana Hniková, Lužany 5 32

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 5 32

HK0089 Marcel Pilař, HK 5 32

HK0043 Roman Žák, HK 5 32

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 2 32

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice -1 32

116. místo

HK0049 Jakub Uher, Hořice 8 31

HK0027 Vladimír Racek, HK 5 31

118. místo

HK0005 Marie Moníková, Ráby 8 29

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 2 29

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 2 29

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 2 29

HK0060 Michal Chlad, Kosičky -1 29

123. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 8 28

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 8 28

125. místo

HK0109 Oldřich Turek, HK 0 27

126. místo

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 8 26

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 2 26

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 2 26

129. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK -4 24

130. místo

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 2 23

131. místo

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 8 22

132. místo

HK0095 Martin Taichman, Prasek -1 20

133. místo

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 5 19

134. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -1 8

135. místo

HK0125 Josef Horáček, HK 0 7

136. místo

HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

TŘÍČLENNÉ TÝMY PO 7. KOLE

1. místo

Sokolíci Lhota p. L. 18 159

Křižáci 18 159

Fíra team 24 159

4. místo

FHK 21 153

5. místo

Botafogo 30 150

Brzda tým 21 150

Kotva B 33 150

8. místo

SK Chrast 36 148

9. místo

Masožravci 24 144

10. místo

Portline 18 138

11. místo

Jiskra Prasek 18 135

12. místo

HKM 18 130

13. místo

Kotva A 6 129

Chlad team 9 129

15. místo

Sešívaní 18 126

16. místo

Hofici 30 123

17. místo

HC Lužany 9 117

Kozáci 0 117

Bombeři 18 117

Charlie blue 0 117

21. místo

Tottenham 15 111

Putika 15 111

23. místo

Fanynky 9 108

24. místo

Sony team 0 106

25. místo

Smárt 3 105

26. místo

FC Sezemice 3 90

27. místo

Monk Team 9 87

28. místo

FC Koloděje 24 85

29. místo

Maxíci 21 81