„Očekávám rezignaci. Nechci na stadionu proti Jablonci čekat na prohru a skandování Weber ven!,“ napsal na sociální sítě jeden z nich. Podobnými komentáři se to tam jenom hemží.

DVACET MINUT

Je pravdou, že Votroci ve svém bývalém azylu podali jednoznačně nejhorší výkon v sezoně. Především v první půli, kterou po dvou brankách Marečka a jedné od Karafiáta prohráli hladce 0:3. „Zápas se rozhodl v prvních dvaceti minutách. Nestíhali jsme nejen fotbalově, ale ani v osobních soubojích, což mě mrzí ještě víc. U všech gólů v úvodu jsme v defenzivě selhali,“ štvalo královéhradeckého kouče Webera.

Na 4:0 pro domácí zvýšil. tři minuty po změně stran Kušej, to už hostující kotel rozhodně nenechalo v klidu a ozývalo se z něj: Weber ven! „Člověk pro to skandování musí mít pochopení, protože náš výkon nebyl dobrý,“ řekl k tomu Weber.

V souvislosti s bídným výkonem tak trochu zapadla první ligová branka mladíka Petra Juliše, který v 57. minutě po nahrávce od Čmelíka snižoval na 1:4. „Za gól jsem rád, ale byl bych mnohem radši, kdyby ten zápas byl vítězný. Takhle z toho mám takový hořkosladký pocit,“ uvedl dvacetiletý fotbalista.

Poslední slovo měli však znovu svěřenci trenéra Marka Kuliče, když dílo zkázy dokonal deset minut před koncem boleslavský obránce Suchý. „Sehráli jsme nejhorší utkání od té doby, co jsem v Hradci. Venku jsme dosud moc bodů nezískali, ale některé výkony měly parametry. Navíc jsme měli těžké soupeře, na to jsme se mohli trochu vymlouvat, tady jsme ale propadli ve všech směrech,“ pokračoval Weber.

„Zápas se mi hodnotí pozitivně, vyhrát 5:1 je fantastické,“ poznamenal naopak spokojený kouč Boleslavi a rodák z Hradce Kulič.

Východočeši tak nedokázali vyhrát ani v pátém venkovním utkání v sezoně. Ze hřišť svých soupeřů vydolovali zatím pouhý bod, což je proklatě málo. Ambiciózní tým tak řeší, co dál. Ustojí zkušený kouč tlak, nebo se bude hledat náhrada?


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …