Předprodej bude probíhat ve dvou vlnách. Ta první bude přednostně pro majitele permanentních vstupenek FC Hradec Králové. Ti si prostřednictvím svého ID v síti Ticketportal mohou od středy 24. dubna zakoupit jednu vstupenku. Druhá vlna odstartuje v pátek 26. dubna ve 14 hodin rovněž prostřednictvím webu Ticketportal a bude se týkat široké veřejnosti.

Cenové relace jsou tři: 590, 790 a 990 korun. Děti do 150 centimetrů mají padesátiprocentní slevu. Vozíčkáři mohou objednávat lístky za 190 korun na e-mailu vstupenky@fotbal.cz (zahrnují i doprovod).

Malšovická aréna, která byla otevřena v létě loňského roku, pojme 9300 diváků. Na podzim i na jaře letošního roku se v ní uskutečnily zápasy reprezentace žen a také „jednadvacítky“. Národní A tým se na novém stadionu představí úplně poprvé.

Český tým před utkáním s Polskem, které se hrálo loni v Praze (3:1).
Souček a spol. na východě Čech! Reprezentace odehraje generálku na EURO v Hradci

„Po rekordních návštěvách v Hradci na ženskou reprezentaci a mužskou jednadvacítku nastal čas, abychom tam přivedli také náš reprezentační A tým mužů. Je to poslední příležitost vidět nároďák v domácím prostředí před mistrovstvím Evropy. Nepochybuji, že v Malšovické aréně bude vládnout skvělá atmosféra jako při předchozích zápasech našich týmů,“ uvedl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek.

„Jde o náš poslední přípravný zápas před odjezdem na EURO do Německa. Severní Makedonie má dobrý tým, což ukázala také v předchozích zápasech své těžké kvalifikace proti Anglii, Itálii či Ukrajině. Půjde o kvalitní prověrku. Těšíme se na pravé domácí prostředí,“ řekl trenér českého A mužstva Ivan Hašek.

Ivan HašekIvan Hašek - hlavní trenér české reprezentace.Zdroj: Profimedia

Reprezentace se před Eurem sejde v neděli 2. června, kdy odcestuje na přípravný kemp do Rakouska. V rámci soustředění tam odehraje 7. června zápas proti Maltě. Následovat bude zmiňované utkání 10. června v Hradci a 13. června Češi vyrazí do dějiště evropského šampionátu.

Na kontinentálním mistrovství se v základní skupině střetnou postupně s Portugalskem (18. června v Lipsku), Gruzií (22. června v Hamburku) a Tureckem (26. června v Hamburku). Do vyřazovací fáze postoupí dva nejlepší týmy z každé skupiny a čtyři nejlepší mužstva z třetích míst.


Načítám tabulku ...