Přímo na stadionu došlo už před utkáním proti Olomouci k několika slavnostním momentům. Nejprve byl pokřtěn malý model arény. Skupina Metanol následně odtajnila novou fotbalovou hymnu a těsně před výkopem byla slavnostně přestřižena páska. 

Tisíce lidí si v neděli užily slavnostní otevření nového stadionu v hradeckých Malšovicích.
Zpátky pod lízátky. Neděli na novém stadionu si užily tisíce Hradečanů

Při nástupu hráčů se parádním choreem prezentoval domácí kotel, který i ve třetím zápase připravil parádní kulisu. Na trávníku to na začátku pro černobílé vypadalo dobře, když ve 12. minutě poslal Votroky do vedení povedenou tečí zkušený Ladislav Krejčí. Olomouc ale na konci první půle vyrovnala, po změně stran převzala otěže zápasu a z východu Čech si odvezla tři body za výhru 3:1. 

Zdroj: Deník/Vladimír Machek

„Mrzí mě, jak utkání dopadlo. Když víme, co všechno se kolem slavnostního otevření chystalo. Všechny ty věci, akce pro rodiny s dětmi a celkově pro lidi z Hradce, tak jsme doufali, že to ukončíme vítězně a že fanoušci budou spokojení, bohužel se nám to nepodařilo. Myslím si však, že jsme odevzdali po fyzické stránce maximum, ale nestačilo to. Sigma svoje akce vyřešila lépe, proto vyhrála,“ řekl jediný hradecký střelec Krejčí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...