Leibl odehrál v černobílém dresu 98 ligových mačů. Téměř polovina jich byla v nejvyšší soutěži, kde za poslední tři ročníky stihl vstřelit čtyři branky. Trefil se i v nové aréně. Teď však přišel čas na změnu, kterou je odchod na Hanou.

„Michalovi u nás skončila smlouva a my se rozhodli ji neprodloužit,“ uvedl na klubovém webu sportovní ředitel FC Hradec Králové Jiří Sabou a dodal: „V minulosti jsme již několikrát řešili možnost jeho odchodu, nyní tak dostává příležitost k tomu, aby si zkusil ještě něco jiného. Velice mu děkujeme za služby, které u nás odvedl a do dalšího angažmá přejeme hodně štěstí.“

POSILA ZE SLOVÁCKA?

Votroci začnou přípravu na novou sezonu už ve středu, kdy je čekají předsezónní testy. V Hradci se sejdou o den později. Otázkou je v jakém složení. Kádr posílí Adam Vlkanova, který se do mateřského klubu vrací z Plzně. Jeho návrat by měl být oznámen v nejbližších dnech.

Podle serveru inFotbal.cz východočeský klub navíc jedná s útočníkem Ondřejem Mihálikem, jenž by na soutoku Labe a Orlice mohl nahradit Daniela Vašulína. Ten před pár dny přijal novou výzvu a upsal se právě plzeňské Viktorce.

Mihálik působil poslední dvě sezony ve Slovácku. V uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY naskočil do 23 zápasů a dal dvě branky. Má zkušenosti z Holandska, v nejvyšší domácí soutěži si zahrál i za Jablonec, Plzeň a České Budějovice.