Smrž v černobílém dresu letos absolvoval přípravu, ale do soutěžního utkání už nenaskočil. Oficiálně kvůli zranění, v zákulisí se však spíše šuškalo o tom, že na soutoku Labe a Orlice nechce pokračovat.

O šikovného fotbalistu projevilo zájem hned několik prvoligových mančaftů. Dlouho se mluvilo o odchodu do ostravského Baníku, ale zájem měly i další tým České Budějovice či Jablonec. Nakonec však šestadvacetiletého fotbalistu ulovili Klokani.

Vojtěch Smrž v Hradci Králové (2022/2023)

FORTUNA:LIGA - 29 zápasů, 2 góly, 4 asistence, 5 ŽK, 3 ČK.
MOL Cup - 3 zápasy, 1 ŽK.

„Vojta je univerzál do záložní řady, může nastoupit na různých pozicích. Navíc je schopný zaskočit i na stoperu, což je jeho největší deviza. Vloni patřil k pilířům dobré hradecké hry během celé sezony," uvedl pro klubový web kouč Bohemians Praha Jaroslav Veselý a dodal: „Jsem moc rád, že vedení přestup dotáhlo, protože jednání nebyla jednoduchá."

Smrž se stal druhým hráčem v letním přestupovém období, který zamířil z Hradce do Vršovic. Už před startem FORTUNA:LIGY získal pražský klub gólmana Michala Reichla, který se okamžitě stal jedničku. V lize nevynechal ještě ani minutu a vyzkoušel si i zápasy v kvalifikaci Evropské konferenční ligy.

Adam Zadražil, nová posila Hradce Králové.
Rychlá reakce na odchod Reichla, Hradec získal mladého gólmana z Táborska

Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...