„Hrozně se těším. Už jen kvůli bráchovi, se kterým se uvidím po delší době. Doufám, že zápas zvládneme za tři body a on bude odjíždět smutný,“ hecuje mladší Petr. 

Petr Juliš.Petr Juliš.Zdroj: www.fchk.cz

Ten na východě Čech ve dvaceti letech nakukuje do nejvyšší soutěže, když sbírá minutku po minutce a zatím naskočil do všech zápasů.

Samuel Dancák během zápasu proti Zlínu, který Hradec vyhrál 2:0.
Slovenský záložník Dancák už bydlí v Hradci a zvyká si na plný stadion

To o osm let starší Lukáš toho má za sebou mnohem víc. Téměř celou kariéru strávil v pražské Spartě, která ho vychovala. Sedm startů v nejvyšší soutěži připsal za Bohemians a okusil i zahraniční angažmá. Ve druhé španělské lize nastupoval za celek UD Ibiza. Teď je jednou z ústředních postav týmu trenéra Václava Jílka v Olomouci. Juliš letos zapsal už tři ligové branky, naposledy se pak trefil ve středu v poháru proti Třinci.

„Bylo mi jasné, že pokud bude zdravý, tak góly dávat bude, protože to tak bylo vždycky. Doufám, že se mu bude dařit, ale věřím, že zrovna tady se netrefí a jeho tým prohraje,“ na dálku popichuje mladší brácha Petr.

Ve středu 2. srpna získal nový hradecký svatostánek razítko na kolaudační listiny.
Aréna pod lízátky se slavnostně otevírá. Zazpívá tu Xindl X i Monkey Business

Sigma však bude pro Votroky těžkým soustem. Start letošního ligového ročníku jí vyšel znamenitě, když je na třetím místě a prohrála jen se Slaviía Plzní. „Olomouc jsem vždycky vnímal jako dobrý mančaft, který se vždy pohyboval nahoře. Teď mají skvělou formu, daří se jim, takže musíme napnout všechny síly, abychom jejich úspěšnou sérii přerušili,“ dodal Juliš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...