V utkání, ve kterém už o mnoho nepůjde, se však budou chtít hradečtí fotbalisté důstojně rozloučit. „Chceme si zahrát ještě kvalitní ligové utkání s dobrým soupeřem. Ještě není konec sezony, my musíme být profesionálové a podat velmi dobrý výkon,“ nenechává nikoho na pochybách hradecký špílmachr Jakub Rada. Východočechům se proti Slovácku v letošní sezoně příliš nedaří, když ze dvou ligových zápasů získali bod. Slovácko je navíc vyřadilo v semifinále MOL Cupu.

Fotbalisté Viktorie Plzeň slaví kolo před koncem FORTUNA:LIGY mistrovský titul. Definitivně si ho při bodové ztrátě Slavie s Ostravou (1:1) zajistili vítězstvím 2:0 nad Hradcem Králové.
Podívejte se: Plzeň přehrála oslabený Hradec a slaví zisk mistrovského titulu

„Je to další zápas, ve kterém můžeme získat zkušenosti. Slovácko je kvalitní, zkušený tým, velmi dobře poskládaný. Má formu – vyhrálo na Spartě, čeká je finále poháru. Tohle jsou utkání, která nás můžou posunout,“ myslí si asistent trenéra Stanislav Hejkal.

Radek Šimák (vpravo) při slavnostním předávání cen nejlepším kanonýrům.
Šest gólů za zápas? Mezi muži je to pro mě velmi slušný výsledek, říká střelec

Po odehrání posledního zápasu v nadstavbě bude pro diváky hned v pondělí připraveno na Velkém náměstí velkolepé rozloučení s letošní úspěšnou sezonou. Na akci nebudou chybět legendy, probíhat bude autogramiáda a také koncert kapely Teplá buchta. „Všichni se moc těšíme. Jsme zvědaví co to bude. Takovou akci jsem tu ještě nezažil,“ dodal Rada.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …